Ewan McGregor

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee näitlejate kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Ewan McGregor

PostitusPostitas Asko » 20. Veebruar 2005, 19:25

Ewan McGregor

Ewan Gordon McGregor on enda põlvkonna üks kiidetumaid näitlejaid. Tema näitlejateekond sai alguse 16. aastaselt, kui ta vanemate toel teatrikooli astus.
Esimese telerolli tegi ta 1993. aastal Renny Rye seriaalis "Lipstick on Your Collar". Vaid aasta hiljem tegi ta esimese silmapaistvama rolli kinos, mängides Alex Law'd filmis "Shallow Grave".
1995. aastal abiellus ta kujundaja Eve Mavrakis'iga, kellega tal on ka 2 tütart
Maailmakuulsuse saavutas McGregor tänaseks juba kultusfilmi staatusesse tõusnud linateoses "Trainspotting" 1996. aastal.
Paljud fännid aga tunnevad McGregorit eelkõige kui Tähesõdade staari. Ta võttis Obi-Wan Kenobi rolli üle kolmes eelnevas osas osalenud ning praeguseks juba siitilmast lahkunud Alec Guinnessilt. Ta jäi George Lucasele silma eelkõige tänu oma hämmastavale sarnasusele vanameistriga (Guinnessiga).

Terviklikku tutvustust loe siit.
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
Kasutaja avatar
Asko
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 636
Liitunud: 28. Detsember 2004, 18:39
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas barbara novak » 16. September 2006, 21:16

Ewan McGregor on sündinud 31. märtsil, mitte 21.aprillil. :)
Kasutaja avatar
barbara novak
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 55
Liitunud: 16. September 2006, 21:09

PostitusPostitas Forzelius » 16. September 2006, 22:23

barbara novak kirjutas:Ewan McGregor on sündinud 31. märtsil, mitte 21.aprillil. :)


Selleks on Arutluste foorum-Filmiveebi vead...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas barbara novak » 16. September 2006, 22:25

Forza kirjutas:
barbara novak kirjutas:Ewan McGregor on sündinud 31. märtsil, mitte 21.aprillil. :)


Selleks on Arutluste foorum-Filmiveebi vead...
Sorry, ma siin nii värske alles, et kõik pole veel selge.
Kasutaja avatar
barbara novak
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 55
Liitunud: 16. September 2006, 21:09

PostitusPostitas barbara novak » 23. September 2006, 17:13

Ja tegelikult on Ewan McGregor mu lemmiknäitleja. :))
Kasutaja avatar
barbara novak
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 55
Liitunud: 16. September 2006, 21:09

PostitusPostitas Weirdo » 16. Oktoober 2006, 17:55

Hehee...sellel tüübil on võimas hääl :P Tegelt ka.
Olen temaga peaosas näinud vähe filme, aga neis on ta olnud mingi tuulepeast romantik. Minu meelest sobib hästi komöödianäitlejaks. Aga usun, et ta saaks hästi hakkama ka draamaga.
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas barbara novak » 16. Oktoober 2006, 19:44

Weirdo kirjutas:Hehee...sellel tüübil on võimas hääl :P Tegelt ka.
Olen temaga peaosas näinud vähe filme, aga neis on ta olnud mingi tuulepeast romantik. Minu meelest sobib hästi komöödianäitlejaks. Aga usun, et ta saaks hästi hakkama ka draamaga.
Minu meelest ta peaasjalikult draamades mängibki: Trainspotting, Black Hawk Down, Young Adam, Eye of the Beholder, Stay jne. Peale Down With Love'i ei tulegi ette, et ta ühtki komöödiat oleks teinud. Hästi sugestiivne tüüp.
Kasutaja avatar
barbara novak
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 55
Liitunud: 16. September 2006, 21:09

PostitusPostitas Weirdo » 16. Oktoober 2006, 20:02

barbara novak kirjutas:
Weirdo kirjutas:Hehee...sellel tüübil on võimas hääl :P Tegelt ka.
Olen temaga peaosas näinud vähe filme, aga neis on ta olnud mingi tuulepeast romantik. Minu meelest sobib hästi komöödianäitlejaks. Aga usun, et ta saaks hästi hakkama ka draamaga.
Minu meelest ta peaasjalikult draamades mängibki: Trainspotting, Black Hawk Down, Young Adam, Eye of the Beholder, Stay jne. Peale Down With Love'i ei tulegi ette, et ta ühtki komöödiat oleks teinud. Hästi sugestiivne tüüp.


Ütlesin sellepärast, et olen näinud vaid kaht tema filmi. Komöödiat ja "Moulin Rouge" draama.
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas barbara novak » 16. Oktoober 2006, 22:59

Weirdo kirjutas:
barbara novak kirjutas:
Weirdo kirjutas:Hehee...sellel tüübil on võimas hääl :P Tegelt ka.
Olen temaga peaosas näinud vähe filme, aga neis on ta olnud mingi tuulepeast romantik. Minu meelest sobib hästi komöödianäitlejaks. Aga usun, et ta saaks hästi hakkama ka draamaga.
Minu meelest ta peaasjalikult draamades mängibki: Trainspotting, Black Hawk Down, Young Adam, Eye of the Beholder, Stay jne. Peale Down With Love'i ei tulegi ette, et ta ühtki komöödiat oleks teinud. Hästi sugestiivne tüüp.


Ütlesin sellepärast, et olen näinud vaid kaht tema filmi. Komöödiat ja "Moulin Rouge" draama.
Selle peale meenub kohe, kuidas ta kord ütles: "[My fans] say, 'I've seen Star Wars and Moulin Rouge!. What else should we try to see you in?' I always tell 'em to get The Pillow Book (1996). That would be a bit of an eye-opener for them, wouldn't it?"
Kasutaja avatar
barbara novak
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 55
Liitunud: 16. September 2006, 21:09

PostitusPostitas Weirdo » 17. Oktoober 2006, 18:53

barbara novak kirjutas:Selle peale meenub kohe, kuidas ta kord ütles: "[My fans] say, 'I've seen Star Wars and Moulin Rouge!. What else should we try to see you in?' I always tell 'em to get The Pillow Book (1996). That would be a bit of an eye-opener for them, wouldn't it?"

:) Ent ma pole ta fänn. Pole mainitud filmi kahjuks näinud ja pole rõhku pannud tema filmide nägemisele.
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas barbara novak » 17. Oktoober 2006, 19:39

Weirdo kirjutas:pole rõhku pannud tema filmide nägemisele.
Noh, võibolla võiksid panna - tegemist on tõesti hea näitlejaga, kes naljalt mingis crapis kaasa ei tee.
Kasutaja avatar
barbara novak
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 55
Liitunud: 16. September 2006, 21:09

PostitusPostitas suslike » 18. Jaanuar 2007, 22:29

tõesti hääl on hea, aga ka minu üks lemmikuid
"Remember, remember, the fifth of November, gunpowder treason and plot. I see no reason why the gunpowder treason should ever be forgot."
Kasutaja avatar
suslike
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 89
Liitunud: 12. Oktoober 2006, 20:41
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas stefu » 03. Juuni 2007, 13:33

Moulin Rouge's tegi ikka super-hea rolli. Mulle meeldib ka Saar. Hea näitleja.
Kasutaja avatar
stefu
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 206
Liitunud: 19. Aprill 2006, 15:55
Asukoht: Tabasalu

PostitusPostitas Ralf » 03. Juuni 2007, 15:57

Parim etteaste kindlasti "Trainspottingus", aga ka "Moulin Rouge'is" oli ta ületamatu ning ta annab oma sarmiga filmidele vahel palju jumet, kuid eks ta saa karmimate filmidega ka hakkama ("Young Adam"). Tähesõdadesse ta siiski minu arvates ei sobinud.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)


Mine Näitlejad

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist

cron