Dustin Hoffman

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee näitlejate kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Dustin Hoffman

PostitusPostitas Taavi » 13. Aprill 2005, 20:50

Dustin Hoffman

Dustin Hoffman on kindlasti üks filmiajaloo suurkujusid. Tema võidetud filmiauhindade arv võib olla lausa kolmekohaline. Lisaks arvukatee kuldgloovustele ning muudele staazikatele auhindadele võib tema kappidest leida ka näiteks kaks parima meespeaosa Oscarit ("Kramer Krameri vastu" ja "Vihmamees").
Terve enda karjääri vältel on algusest peale mänginud vaid peaosi ning nendest enamus on olunud küllaltki suure tähelepanu all. Juba enda teise filmirolliga, 1967. aastal filmis "The Graduate", kandideeris ta meespeaosa Oscarile.
Ta on olnud eluaegne sõber Oscari-võitja Gene Hackmaniga, tema kauaaegseks naabriks New Yorgis õppides oli samuti Oscari pälvinud Mel Brooks ning toakaaslaseks jällegi kuldmehikese välja võidelnud Robert Duvall.
Viiekümnendatel oli vaesete üliõpilaste Hoffmani ja Hackmani suurimaks sooviks olla nagu nende iidol Marlon Brando. Ning nad mõlemad jõudsidki talle, tänu tubli tööga, küllaltki lähedale.
Üleüldse miks ta näitlemiskooli astus ütles ta lühidalt: "Ma hakkasin näitlemisega tegeleda, ses tahtsin kohata tüdrukuid. Ilusad tulid hiljem, algul oli tähtis lihtsalt, et tüdrukul oleks kaks jalga, kes naerataks mulle ning ei oleks väga edeva välimusega."
Enne 31. aastaseks saamist elas Hoffman alla riigi poolt kehtestatud vaesuspiiri.

Täielikku tutvustust loe siit.
Taavi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1180
Liitunud: 17. Jaanuar 2005, 01:29
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Kama » 22. Aprill 2005, 16:13

Isiklikult minu jaoks ongi Hoffman filmiajaloo suurkuju.Tähendab "Graduate",Rain man",Midnight cowboy","Tootsie",Kramer vs Kramer" ..ausalt noh, paremat näitlejatööd pole ma kuskil näinud..väemalt minu jaoks.Nii kuldne kuju veel kui olla saab.
Kasutaja avatar
Kama
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 131
Liitunud: 21. Veebruar 2005, 20:43

PostitusPostitas crackhead » 10. September 2005, 14:33

hea näitleja tõesti.
parim roll ilmselt "Rain Man"
Viimane vaadatud film: On Golden Pond 9/10
Viimane ostetud DVD: Blood Diamond 10/10

Pilt
Kasutaja avatar
crackhead
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1135
Liitunud: 04. Aprill 2005, 08:49
Asukoht: Hirvepark/Siselinna kalmistu/Varblane/Harju mägi

PostitusPostitas Weirdo » 16. Juuni 2006, 10:58

Ohh jah....Kuigi kunagi "Tootsiet" nägin, siis hakkasin temasse eelarvamuslikult suhtuma. Kui kuskil näha, et Hoffman mängib, ei tekkinud erilist tahtmist filmi vaadata.

Kuid, ma eksisin. "Tootsie" oli tobe mu meelest, aga Hoffman on väga hea näitleja. Suurepärane näitlejatöö filmides "Rain man" ja "Finding Neverland"
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas V » 08. August 2006, 04:23

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas Kahn19 » 09. September 2006, 02:18

Hea näitleja parima filmid minu arust Runaway Jury ja Mad City
Kasutaja avatar
Kahn19
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 447
Liitunud: 27. Mai 2006, 03:36
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas stefu » 03. Juuni 2007, 13:29

Minuarust on Tootsie küll hea ja naljakas film. :) Aga jah, Rain Man on ka hea. Sai vist oskari ka selle eest. Hea näitleja.
Kasutaja avatar
stefu
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 206
Liitunud: 19. Aprill 2006, 15:55
Asukoht: Tabasalu

PostitusPostitas Storm » 03. Juuni 2007, 15:20

Olen j2llegi n2inud liiga v2he tema filme, kuid need, mida olen, on olnud kyll v2ga head(Y). Rain Man oli lihtsalt fantast ja v2ga meeldis mulle tema etteaste ka Meet the Fockers'is. Aa ja Confidence oli ka v2ga hea minu arvates;)
Legalize IT!
Storm
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 732
Liitunud: 28. Detsember 2005, 19:42
Asukoht: Tartu

Re:

PostitusPostitas brixxx » 22. Märts 2012, 13:57

Mul teile küsimus kasutaja ''V'', miks te postitate tühje postitusi, see vist 10 foorum, kus näen, et olete jälle tühja postituse postitanud?

Ma ei saa öelda, et mulle Dustin Hoffman just ''Tootsies'' ja ''Rain Man'' hakkas meeldima, sest sel perioodil ma eriti ei süvenenud näitlejatesse. ''Tootsie'' on lahe film, ''Rain Man'' mängib Hoffman hästi, aga mulle ei meeldi Tom Cruise selle tõttu eriti ei meeldi see film.

Hetkel olen vaadanud: ''Little Fockers'', ''Mr. Magorium's Wonder Emporium'', ''Meet the Fockers'', ''Runway Jury'', ''Moonlight Mile'', ''Sphere'', ''Outbreak'', ''Hero'', ''Hook'', ''Rain Man'' ja ''Tootsie''. Neist lemmikud on: ''Moonlight Mile'', ''Hero'' ja ''Tootsie''.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Re:

PostitusPostitas Rain » 22. Märts 2012, 14:05

brixxx kirjutas:Mul teile küsimus kasutaja ''V'', miks te postitate tühje postitusi, see vist 10 foorum, kus näen, et olete jälle tühja postituse postitanud?

Esiteks, need kasutaja V postid on aastatetagused. Teiseks, teda pole enam siin juba ammu. Kolmandaks, ta tegelikult ei postitanud tühje poste, algselt oli nendes ka juttu, aga mingil ajal hakkas ta kõikides oma postitustes neid tekste ära kustutama.
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38


Mine Näitlejad

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist

cron