Marie Antoinette

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Marie Antoinette

PostitusPostitas Kaido » 03. Detsember 2006, 14:43

Marie Antoinette
Marie Antoinette

Antonia Fraseri raamatul põhinev draama räägib Marie Antoinette (Kirsten Dunst) elust ja sellest, kuidas ta kõigest 14. aastasena abiellus Prantsusmaa kuninga Louis XVI-ga (Jason Schwartzman). Triivides üksi, ilma kellegi suunava toeta prantsuse seltskonnas, mässab Marie iganenud kommete ja tavade vastu, muutudes seda tehes Prantsusmaa ajaloo kõige vääritimõistetumaks monarhiks.

Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Kaido
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2223
Liitunud: 28. Detsember 2004, 23:57

PostitusPostitas kalevpoeg » 21. Veebruar 2007, 10:30

Vaatasime naisega seda filmi ja pettusime! Filmi taustaks on moderne nüüdisaja muusika ja süzhee on küllaltki pealiskaudne. Kostüümid on muidugi vapustavad! Rip Torn on oma osas koomiline ja Molly Shannon kuidagi ebasobiv. Millegipärast tundus näitlejate valik rollidesse üldse kentsakas. Sofia varasem film "Lost in Translation" oli fantastiline, kuid see praegune oli küll meie meelest apsakas.
Kasutaja avatar
kalevpoeg
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 43
Liitunud: 19. Veebruar 2007, 07:02

PostitusPostitas Kaido » 20. Mai 2007, 11:36

ega see film suurem asi tõesti ei olnud. Kostüümid oli tõesti head ja näitlejad olid minu arvates ka täiesti tasemel, kuid lahjaks jäi film just sisu poolelt.

6/10
Kasutaja avatar
Kaido
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2223
Liitunud: 28. Detsember 2004, 23:57

PostitusPostitas eerik » 28. Jaanuar 2010, 23:03

Mina olen üks neist jobudest, kes arvab, et kui teha millelgi põhinevat filmi, siis see ei pea olema 100% algmaterjalilt maha viksitud, vaid lavastajal on lausa kohustus seda oma enda artistliku lähenemisega muuta. Coppola "Marie Antoinette" on üks neist filmidest, kus see on hästi õnnestunud. See pole tõsine ajaloofilm, ja seda on juba ka postrilt näha, vaid moderniseeritud lugu, mille kangelased on ajaloolised isikud ja mille tegevust toimub sajanditetaguses ajas.

8/10
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

Re: Marie Antoinette

PostitusPostitas Kickflick » 13. November 2011, 12:55

Suhteliselt igav kostüümidraama, kus midagi eriti ei toimunudki. Muusika valikuga pandi ka võssa, kui vahepeal mängiti täiesti kaasaegset muusikat, mis ei läinud filmiga üldse kokku.
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

Re: Marie Antoinette

PostitusPostitas Zinera » 22. Jaanuar 2012, 22:29

6/10

Kaasaegses võtmes prantsuse läbikukkunud valitsejate lugu, kes ilmselgelt said liiga vara troonile ning lasid end pimestada igasugustel materiaalsetel väärtustel. Mulle ise meeldis see, et muusika oli kaasaegne, kuid samas mõnel juhul tundus ka, et tahetakse filmi üldse kaasaega tuua, mis jättis kergelt halvema mulje. Näitlejatel polnud midagi viga, lugu ise ka arenes piisavalt kiiresti ja põnevalt.
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

Re: Marie Antoinette

PostitusPostitas Aivar2 » 09. Mai 2020, 20:41

Film on siiski suurepärane.Mulle meeldis et Coppola proovis Marie Antoinette õukonna tegemisi edasi anda modernsemalt.Filmi suurim õnnestumine on see et peaosas on Kirsten Dunst.
Kirsten Dunst on minu silmis suurepärane karakternäitleja,keda Hollywood omaks ei võta.
Mis puudutab Hollywoodis olemist siis need on Kirsten Dunsti enda sõnad.
Kasutaja avatar
Aivar2
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 92
Liitunud: 04. Mai 2016, 19:53


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 77 külalist