Rocky Balboa

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Milenko » 02. Veebruar 2007, 20:05

ega vanast peast enam ei viitsigi sporti teha, ikka juttu rohkem :D
Kasutaja avatar
Milenko
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 626
Liitunud: 28. Juuli 2006, 01:45

PostitusPostitas Hea Aasta » 05. Veebruar 2007, 00:24

Cagefactor kirjutas:liiga palju juttu :(
Loll oled või? Film on vähemalt sisuga ja emotsionaalne. Pole mingi mõttetu action nagu ''Kiired ja Vihased''.
Sain täpselt mis ootasin. Rocky V sai kõvasti kriitikat 1990. aastal ning nüüd pea 17 aastat hiljem ilmuv Rocky Balboa on suurepärane teos lõpetamaks seeria. Super, täiesti võrreldav esimese filmiga. Film on saanud isegi üllatavalt häid arvustusi ning ma ei üllatuks, kui Stallone taas Oscarile kandideerib. 8)

Vähemalt pole tegemist mõttetu sisutühja poksifilmiga. Kes vähegi eelnevaid osi mäletab, siis see teab kui ilusalt Rocky Balboa kogu seeria kokku seob. 10/10

Mul pole kusjuures veel võimalust olnud kinos filmi vaatamas ning olen seda vaid oma arvutis vaadanud, aga elamuse saamiseks on lähiajal plaanis minna ka kinno.
Hea Aasta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 486
Liitunud: 19. Jaanuar 2007, 16:02

PostitusPostitas Monk » 02. Märts 2007, 23:36

See on siis nüüd üle pika aja üks esimesi filme, mida ma jälle kinolinalt vaatamas käinud. Ja positiivne on see, et pettuma kohe kindlasti ei pidanud.

Vana hea Rocky oli taas nüüd siis juba vist viimast korda tagasi. Rocky Balboa oli küll mõnevõrra rahulikuma ja aeglasema algusega kui eelnevad osad, aga see-eest emotsionaalne ja hästi tehtud. Huvitavad ja mõttega dialoogid. Kobe soundtrack. Meeldis veel ka see, et poksimatš oli mõnevõrra reaalsem kui eelnevates osades, kuid see, kuidas see filmitud oli, on juba maitse asi... mulle isegi meeldis, aga need matši põimitud flashbackid lõid võib-olla pildi isegi vahepeal nagu liiga kirjuks - võinuks olla rohkem matši näitamisele keskendutud. Aga mustvalged kaadrid olid mulle jällegi meelt mööda.

Film, mis läheb südamesse. Rockyle vääriline lõpp.
Fear can hold you prisoner. Hope can set you free. - "The Shawshank Redemption"
Kasutaja avatar
Monk
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 267
Liitunud: 02. Juuni 2005, 15:12
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitas Koletis » 05. Märts 2007, 18:58

Vägea hea film oli juttustav ja rahulik oli teema ja oli mida jäälgida rahus ja teema arenes ja mina ei petund selles filmis mitte ültse väga hea film oli. Rocki kõiki teisi osi ka näind ja paremat lõppu ei sa lootagi. Kiired ja Vihased jäävad sellele vähemalt 6 punktiga alla
Koletis
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 13
Liitunud: 04. Märts 2007, 14:44

PostitusPostitas Storm » 08. Märts 2007, 22:16

Sain ka mahti l6pux selle filmi 2ra vaadata. Kuna ma olen ise v2ga suur Rocky fann, siis ei saanudki see film minu jaoks halb olla, mida see ei olnudki. T6esti film oli emotsionaalne nagu on olnud ka eelnevad osad. Osavalt oli 2ra tabatud kehastada poja karakterit, kes isa varjus terve oma elu olnud, kuid l6pux siiski sealt v2lja tuleb. See selleks, meeldis samuti see, et film oli tehtud v2ga reaalseks, eriti poksimats nagu eelpool mainitud, mis eristas seda teistest osadest. Mulle just oli natuke vastu see must-valgeks tegemine j2ttes teatud detailid v2rviliseks. Ma ei tea, kui ausalt 6elda on terve Rocky seeria k2igus v6lunud see vanaaegsus, just see milline elu vanasti oli, need m6nusad katkised majad ja mahaj2etud t2navad nagu esimestes osades oli. Tekib selline tahtmine praegusest ajast 2ra saada ning minna ajas tagasi. Seega need m6ningad effectid oleks v6inud minu arvates v2lja j2tta, kuid samuti oli v2ga h2sti toodud ka seda h6ngu varasematest osadest. Ma lihtsalt ei saa, kogu see stoori ise on juba selliseks inspiratsiooniks yldse ning kogu see kadalipp mida tuli yhel noorel mehel l2bida, see on lihtsalt nii v6rratult filmile pandud. Nyyd on mul tekkinud vaadata Rocky k6ik osad uuesti yle, mida ma arvatavasti ka l2hiajal teen. Arvestamata pisidetaili, mis eriti silmapaistis- olex v6idud v2hemalt valida Dixoni rolli natuke suurema lihasmassiga n2itleja, sest n2hes tal seda rasvast k6htu ning olles k6rvuti Stallone'iga kel muide oli vast v6iks 6elda parem vorm, kui Dixonil pani muigama kyll.
Muidugi ei suutnud rikuda miski filmi yldpilti mis lihtsalt oli- INCREDIBLE!
Tuues sydamesse selle vapustava soojuse, mis tekib vaadates legendaarset Rockyt 10/10
Legalize IT!
Storm
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 732
Liitunud: 28. Detsember 2005, 19:42
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Rain » 27. Jaanuar 2009, 22:22

Väga hea film, Stallone'le sobib penskari karakter mu arust :irw: . Aga jah, film on küll väga hea, filmi stoori oli kuidagi erinev tavalistest filmidest heas mõttes, filmis oli nagu mingi mõte sees vms :irw:. Ma varasemaid Rocky filme näinud pole aga nüüd tekkis küll huvi nende järgi ;-)

8/10
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas Hea Aasta » 05. Veebruar 2009, 18:35

Esmaspäeval (just, tavapärase pühapäeva asemel!) on Rocky 6 ehk Rocky Balboa ka lõpuks TV3 eetris. Soovitan kindlasti vaadata neil, kes seda veel pole näinud. Vääriline lõpp ühele legendaarsele filmiseeriale.
Hea Aasta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 486
Liitunud: 19. Jaanuar 2007, 16:02

PostitusPostitas RockabillySarin » 05. Veebruar 2009, 18:53

Hea Aasta kirjutas:Esmaspäeval (just, tavapärase pühapäeva asemel!) on Rocky 6 ehk Rocky Balboa ka lõpuks TV3 eetris. Soovitan kindlasti vaadata neil, kes seda veel pole näinud. Vääriline lõpp ühele legendaarsele filmiseeriale.


kas mul jääb midagi puudu kui 5 osa vahelt ära jäi ?
andke lausega viienda sisukokkuvõte... palun
RockabillySarin
60000
Kasutaja avatar
RockabillySarin
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 226
Liitunud: 06. November 2007, 03:22

PostitusPostitas Forzelius » 05. Veebruar 2009, 19:23

Rocky hakkab ühe nolgi indietreeneriks, kuid üsna pea reedab see tema ja läheb suurte ninadega. Võidab Heavyweight World Championi tiitli, kuid inimesed ütlevad, et ta ei ole ikka mitte midagi ja, et Rocky on ikka tõeline tšempion, sest kuna ta loobus, siis ei ole talt ametlikult tiitlit ära võetud. Tommy saab selle peale vihaseks ning läheb Rockyga kaklema, sellest kujuneb mingi 15-minutiline lõpukaklus, mille lõpus Rocky võidab ning inimesed tulevad teda ülistades tema ümber ning kirsiks tordi otsas sõidab Balboa ka poksimaailma ühele tähtsaimale mänedžerile molli. the end
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Rain » 05. Veebruar 2009, 19:29

RockabillySarin kirjutas:kas mul jääb midagi puudu kui 5 osa vahelt ära jäi ?
andke lausega viienda sisukokkuvõte... palun

Ega ei usu eriti, et midagi puudu jääb. Ka mina pole näinud eelnevaid 5 osa ja kui ma seda 6. vaatasin, siis küll ei tundunud, et midagi puudu jääks. Ma arvan et sa mõtlesid seda puutujääki nagu näiteks mingi seriaali osa vahele jätmist, et ei saa aru mis toimub, selle filmiga sellist värki pole. See algab nagu uus film, mitte nagu järg filmile ;-) . Mina küll ei tundnud, et midagi oleks puudu jäänud...
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas RockabillySarin » 05. Veebruar 2009, 19:37

Forza kirjutas:Rocky hakkab ühe nolgi indietreeneriks, kuid üsna pea reedab see tema ja läheb suurte ninadega. Võidab Heavyweight World Championi tiitli, kuid inimesed ütlevad, et ta ei ole ikka mitte midagi ja, et Rocky on ikka tõeline tšempion, sest kuna ta loobus, siis ei ole talt ametlikult tiitlit ära võetud. Tommy saab selle peale vihaseks ning läheb Rockyga kaklema, sellest kujuneb mingi 15-minutiline lõpukaklus, mille lõpus Rocky võidab ning inimesed tulevad teda ülistades tema ümber ning kirsiks tordi otsas sõidab Balboa ka poksimaailma ühele tähtsaimale mänedžerile molli. the end


päris hea ! midagi isegi meenub sellest tänavakätsist. tänks !
RockabillySarin
60000
Kasutaja avatar
RockabillySarin
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 226
Liitunud: 06. November 2007, 03:22

PostitusPostitas Forzelius » 05. Veebruar 2009, 19:40

Rain93 kirjutas:Ega ei usu eriti, et midagi puudu jääb. Ka mina pole näinud eelnevaid 5 osa


Midagi oleks nagu valesti..
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Rain » 05. Veebruar 2009, 19:44

Forza kirjutas:
Rain93 kirjutas:Ega ei usu eriti, et midagi puudu jääb. Ka mina pole näinud eelnevaid 5 osa


Midagi oleks nagu valesti..

Ja mis see oleks...? Ülejäänud 5 osa? :))
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas Garli » 05. Veebruar 2009, 20:45

kuues film, Rocky Balboa, oli hea. Ise vaatasin paar päeva tagasi selle arvuti vahendusel ära, arvates, et telekasse ei tule seda. Vot sulle lopsu, suure filmina tuleb lausa.
Kuues meeldis, parem kui viies ja neljas.. esimesed kolm on ikkagi meeldivamad.

Ja Rain, kui RB meeldis, siis vaata esimesed 5 osa ka ära, eeldan, et need meeldivad sulle rohkemgi.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

PostitusPostitas Hea Aasta » 05. Veebruar 2009, 21:35

No 5. osa ei saa küll kuidagi rohkem meeldida kui 6. osa. Kui see vaatamata jääb, pole midagi. Esimesed neli olid küll suurepärased.
Hea Aasta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 486
Liitunud: 19. Jaanuar 2007, 16:02

EelmineJärgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 18 külalist

cron