Kuidas muuta foorum aktiivsemaks?

Küsimused, soovitused ja üldine jutt FILMIVEEB.EE kohta. NB! Muu jutt siia ei kuulu!

Moderaator: Meeskond

Kuidas muuta foorum aktiivsemaks?

PostitusPostitas Asko » 14. Veebruar 2005, 18:05

Nii palju kui inimesi siin vahel käib, äkki on kellelgi mõni hea soovitus.

ܜhe variandina mõtlesin seda, et äkki seoks filmide kommenteerimise foorumiga. Nii, et kui klikid "lisa kommentaar" lingil, suunatakse sind foorumisse, kus saad selle filmi kohta postitada. Muidugi see vajaks päris põhjalikku ümbertegemist lehel ja ka lehel surfates peaksid kehtima foorumi sessioonid.
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
Kasutaja avatar
Asko
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 636
Liitunud: 28. Detsember 2004, 18:39
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Robert » 14. Veebruar 2005, 22:57

Keskmiselt päevas käib Filmiveebis 100 inimest. Kui paljud neist foorumis käivad, ei oska ma öelda. Ütleme, et kui nad isegi käivad foorumis, siis nad ei postita. Kui Filmiveeb saaks populaarsemaks, võiks teha iga filmi alla foorumi nagu on IMDB-s. See eeldaks ilmselt ka kasutajatesüsteemi tegemist filmiveebi saidile ja üldse see kõik ümber teha. Või umbes midagi sellist, kui aru saite. Üks võimalus oleks ka panna esilehele mingi kastikese, kus oleks kirjas viimati foorumis arutletud teemad ja kutsuks külastaja foorumit lugema, aga siis peaks külastaja ka foorumis kirjutama midagi foorumisse.

Ehk keegi oskab veel midagi välja pakkuda? :roll:

EDIT: Nüüd on see külastajate arv ca 300.
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Asko » 15. Veebruar 2005, 18:04

Ei tea kas aitaks näiteks see, kui foorumile teha kujundusega sobiv skin? :lol:
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
Kasutaja avatar
Asko
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 636
Liitunud: 28. Detsember 2004, 18:39
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas tony112x » 19. Veebruar 2005, 00:23

Nõustun Robertiga.
Oh yeah!
tony112x
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 25
Liitunud: 14. Veebruar 2005, 21:08

PostitusPostitas d33m0n » 21. Märts 2005, 20:23

Ütleme nii, et kui inimene on asjast huvitatud, sis ta esmalt foorumi kujundusele tähelepänu ei pööragi :roll:
kui kokku saame, siis kirjutame
Kasutaja avatar
d33m0n
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 367
Liitunud: 27. Jaanuar 2005, 16:48
Asukoht: -=filmilindil=-

PostitusPostitas Forzelius » 06. Juuni 2005, 09:16

võiks teha nii, et kõik saavad uusi teemasid lisada, ja ka uudiseid
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Kaido » 06. Juuni 2005, 12:15

kkssuur kirjutas:võiks teha nii, et kõik saavad uusi teemasid lisada, ja ka uudiseid


Mis mõttes uusi teemasid lisada?
Kasutaja avatar
Kaido
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2223
Liitunud: 28. Detsember 2004, 23:57

PostitusPostitas Edvard » 06. Juuni 2005, 12:42

Ma arvan et ta motles,et monedes kohtades on et voivad teemasid lisada ainult erioigustega kasutajad.Ma tahtsin taiega uhte naitlejat lisada mida siin polnud,aga ma ei saanud.
Edvard
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 286
Liitunud: 19. Mai 2005, 20:21
Asukoht: Kuressaare

PostitusPostitas Taavi » 06. Juuni 2005, 12:50

Aga öelge mida tahate - me lisame.
Kui näitleja filmiveebi lisada siis ilmub vastav teema kohe ka foorumisse.
Taavi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1180
Liitunud: 17. Jaanuar 2005, 01:29
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Edvard » 06. Juuni 2005, 17:28

Naiteks on vaga kuulus naitleja,uks mu lemmikutest Kevin Bacon, tema voiksite lisada ja seda ka et,siin on igal pool kirjas ,et kui tahad kasutajagrupiga liituda siis kirjuta administraatorile,aga ainuke grupp,mis siin on on ju meeskond ja sinna uusi liikemid ei voeta,voiks ju siis olla rohkem erinevaid gruppe,kes tegelevad erinevate asjadega,kas siis uute filmide lisamise voi uudiste panemisega.Noh see on minu arvamus,te ei pea seda tosiselt votma.
Edvard
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 286
Liitunud: 19. Mai 2005, 20:21
Asukoht: Kuressaare

PostitusPostitas Robert » 07. Juuni 2005, 22:04

Eks see nende lisajatega on väike probleem kah, nimelt usalduses. Mõned võiksid ju foorumi perse keerata. Aga ma ei ole kindel, kas filmide jms lisajad peavad igal juhul olema foorumi moderaatorid või mitte..?
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Taavi » 07. Juuni 2005, 23:06

Keegi pole öelnud, et uusi liikmeid vastu ei võeta. Aga Roberti jutus on mõte sees. Juhuks kui satub siia mõni (nagu näiteks see Vic ja kõik tema muud nimed) kes lollitama hakkab.
Varsti loodaks, et kõigil tegijatel on rohkem aega ja siis arutaks kõik täpsemalt läbi kuidas ja kes mida teeb. Praegu, nagu kõik näete, on see korraldus siuke kaootiline, et igaüks teeb mida viitsib.

Saame asjad joonde ja vaatame mille jaoks kedagi vaja on. Kui kellelgi on soovi liituda siis kirjutada võib ikkagi. Mõnda inimest võib tõepoolest juurde vaja minna.

Siiani on Kaido tegelenud nende uutega. Nii et saatke talle kiri või priva mess ;) Foorumis kuskil filmi teema sees või kusagil paluks ikka teemast rääkida.

Tänades kõiki aktiivseid ja vähemaktiivseid filmiveebi külastajaid.
Taavi
Taavi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1180
Liitunud: 17. Jaanuar 2005, 01:29
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 08. Juuni 2005, 09:07

Kaido, ma mõtlesin seda, et nagu edvard ütles, et ma tahaks lisada näitlejaid, filme jne. aga selleks on vaja olla meeskonnas, võtke mind siis meeskonda
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Cochrane » 08. Juuni 2005, 11:27

Edvard kirjutas:Naiteks on vaga kuulus naitleja,uks mu lemmikutest Kevin Bacon, tema voiksite lisada ja seda ka et,siin on igal pool kirjas ,et kui tahad kasutajagrupiga liituda siis kirjuta administraatorile,aga ainuke grupp,mis siin on on ju meeskond ja sinna uusi liikemid ei voeta,voiks ju siis olla rohkem erinevaid gruppe,kes tegelevad erinevate asjadega,kas siis uute filmide lisamise voi uudiste panemisega.Noh see on minu arvamus,te ei pea seda tosiselt votma.


K. Bacon on nüüd lisatud, aga kindlasti oleks abiks, kui selle näitleja fännid juhiksid tähelepanu ka vigadele, mis võivad sisse lipsata. Keegi meist pole täiuslik ja toetume internetist saadavale materjalile. Kui näiteks näitleja foorumis ära märkida, et mõni aastaarv peaks olema teine või mingi muu fakt kontrollimist vajab, siis saaks seda kontrollida ja vajadusel parandada.
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas Dreadlord » 27. Juuni 2005, 18:10

????????????
ma ei saa aru mida te rääkite :shock: :shock:
Mu kasutaja mängukoopas on BlackTank!!!
Dreadlord
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 31
Liitunud: 27. Juuni 2005, 17:59
Asukoht: Mängukoobas

Järgmine

Mine Arutlus

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 11 külalist

cron