JFK

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

JFK

PostitusPostitas Cochrane » 07. Juuni 2005, 16:00

JFK
JFK

22. novembril aastal 1963 kõlab lask, mis muudab maailma. Dallases lastakse maha Ameerika Ühendriikide president John Fitzgerald Kennedy. Uurimine algab otsekoheselt ja juba mõned tunnid hiljem vahistatakse oletatav laskja. Kuid advokaat Jim Garrison (Kevin Costner) ei usu Lee Harvey Oswaldi (Gary Oldman) süüsse ja jätkab uurimist hoolimata valitsuse ametlikest teadetest.

Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas Forzelius » 04. Juuli 2005, 19:50

ülikõva, lihtsalt ülikõva gilm, kupatab staaridest, costner väa hea
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: JFK

PostitusPostitas brixxx » 03. Aprill 2012, 11:17

Ma ei teadnudki, et siin mängib Gary Oldman ka, ise olen selle filmi peale sattunud kahte näitlejat uurides Tommy Lee Jones ja Donald Sutherland. Olen seda tükk aega edasi lükanud (kuna on 3 h pikk), aga ilmselt vaatan see nädalavahetus, trailer tundub küll huvitav ja üldse meeldivad sellised filmid. Trailerit vaadates meenutab film ''Thriteen Days'' (üks mu lemmikumaid ajaloo filme ja teine lemmik on ''K-19: The Widowmaker''), aga võibolla seetõttu kuna mõlemas filmis on peaosatäitja Kevin Costner.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: JFK

PostitusPostitas brixxx » 09. Aprill 2012, 10:37

Huvitav film oli, aga minu jaoks veidi liiga pikk, aga sai nüüd see ära vaadatud.

Ma sain filmis aru motiivist, miks tapeti Kennedy, aga ei saanud päris täpselt pihta, kuidas oli sellega seotud Clay Shaw. Tommy Lee Jonesi tegelaskuju välimus meenutas, tema teise filmi ''Cobb'' Ty Cobbi, mulle eriti Tommy Lee Jones hallide juustega ei meeldi.

Toon mõned huvitavamad kohad filmis välja:
Spoiler :
Willie O'Keefe annab oma tunnistuse vanglas; kui David Ferrie kardab, et teda tapetakse ja kui X annab oma tunnistuse.

Päris elu sündmustel lähtuvate filmide lõpud ei pruugi mulle alati meeldida, ei meeldinud ka ''JFK'' filmi lõpp, sest päriselus ei lõppe alati kõik õnnelikult kui välja mõeldud filmides.

Alles filmi lõpu poole sain pihta,
Spoiler :
et Lee Harvey Oswald, sai surma, kui teda tulistati.

Lemmik tegelane filmis oli X.

Minu jaoks oli veidige kummaline vaadata kui isiklikult inimesed võtsid presidendi surma nagu oleks inimeste lähedane sugulane surnud.

Hindeks annan 9/10, liiga pikk oli.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 44 külalist

cron