Rohelise Tänava huligaanid

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Rohelise Tänava huligaanid

PostitusPostitas Cochrane » 22. Märts 2006, 21:54

Rohelise Tänava huligaanid
Green Street Hooligans

Matt (Elijah Wood) visatakse Harvardi eliitülikoolist välja, kui tema asjade hulgast leitakse kokaiini. Parema valiku puudumisel läheb noormees oma õe Shannoni juurde Inglismaale. Seal kohtub ta Pete´ga, kes tutvustab talle Westham United FC jalgpallimeeskonna fänne, "Green Street Elite" gruppi. Sellega avatakse Mattile värav maailma, kus brutaalsuse ja kompromissituse kõrval valitseb ka ennekogematu sõprusside.

Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas Nemesis » 27. Märts 2006, 16:29

Mulle see film meeldis kohe väga. Oli tore vaadata ka mõnd reaalset võitlusstseeni, mitte kümneid minuteid kestvaid erieffektidest ülepaisutatud võitlust kujutada tahtvat jama.
Mõnus eluline stoori, aga ehk see elu seal Inglismaal ikka nii julm ei ole.
Soovitan.
Kasutaja avatar
Nemesis
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 92
Liitunud: 23. Jaanuar 2006, 19:46
Asukoht: Läänemaa

PostitusPostitas Monk » 01. Mai 2006, 19:11

Nõustun kasutajaga Nemesis. Igati positiivne üllatus minu jaoks: haarav ja eluline.
Fear can hold you prisoner. Hope can set you free. - "The Shawshank Redemption"
Kasutaja avatar
Monk
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 267
Liitunud: 02. Juuni 2005, 15:12
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitas d33m0n » 25. September 2006, 14:07

Võib anda punkte küll

9/10
kui kokku saame, siis kirjutame
Kasutaja avatar
d33m0n
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 367
Liitunud: 27. Jaanuar 2005, 16:48
Asukoht: -=filmilindil=-

PostitusPostitas hau » 25. September 2006, 15:36

Tõeliselt hea väike pärl. Ei ole lemmikute seas, aga vaadanud küll juba päris mitu korda ja hindan väga kõrgelt. Vägivald on ka ehtne. Näitlejad ka tublisti esinenud.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas trintsu111 » 07. Veebruar 2007, 21:08

nii hea film :))
lõpp oli küll kurb ja pisarad voolasid... aga siiski 10/10
trintsu111
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 318
Liitunud: 23. September 2006, 16:52

PostitusPostitas Sepateus » 11. Veebruar 2007, 16:49

Jah, päris tegija film. Omamoodi on see film ka märkimaks jalgpallivägivalda kogu euroopas. Kõrvaltseisjana jääb siiski, eriti kui ei ole eriline jalgpalli fänn, see tõmblemine kaugeks ja arusaamatuks nagu ameeriklastel, kes ei saa aru niiöelda "vuti" paeluvast mängust ning vastupidi eurooplastest, kelle jaoks ongi ameeriklaste jalgpall rohkem käsi- ja sülepalli või mõnda muud nimetust vääriv mäng ning pesapalli populaarsus jääb siinpool lompi alla ka iluuisutamisele.
On kuidas on aga ei ole normaalne, et üks spordimäng suudab tekitada niipalju vägivalda. Viimane põrutav uudis tuli ju Itaaliast kus rahutuste tulemusena hukkus üks politseinik. Õnneks paistavad meie jalgpalli fännid siiski toredad inimesed, kes toetavad oma võistkonda ning ei lähe vastasvõitkonna fänne peksma. Loodame, et nii ka jääb, sest eesti on põhjamaa ning geneetiliselt on siinne rahvas ka vaoshoitum kui mujal.
Film oli kokkuvõtteks siiski kaasahaarav ning esitas vaatajale päris palju küsimusi aga ikkagi oli see veerev mull minu jaoks liiga kauge ja arusaamatu.
si vis pacem para bellum
Kasutaja avatar
Sepateus
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 221
Liitunud: 15. September 2006, 20:22
Asukoht: tartu

PostitusPostitas trintsu111 » 12. Veebruar 2007, 00:19

varsti on oodata selliseid fänne ka eestisse :D
tahaks väga näha eesti ja inglismaa mängu..
trintsu111
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 318
Liitunud: 23. September 2006, 16:52

PostitusPostitas Nowitzki » 06. Juuli 2007, 12:40

Film jätis v positiivse mulje.
Kuid ikkagi üld pilt nendendest fännidest jäi see,et jalka oli neile vaid otsitud põhjus miks peksta ja laamendad.Vähemalt selle filmi põhjal neid ei huvitanudki nii palju jalka,kui teistele fännidele ära tegemine.

8/10
Nowitzki
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1147
Liitunud: 30. Märts 2007, 19:28
Asukoht: Soome,Kotka

PostitusPostitas Reinuvader Rebane » 02. Märts 2008, 02:00

vaatasin täna ja mu arvamus ühtib ülaloleva Sepateusega üsnagi täpselt. see oli realistlik, inglisepärane (see tähendab ka pisut masendav ja sünge) film, aga samas. mina ka ei mõista milleks see selline peksmine peksu pärast ikkagi tarvilik on? minu meelest see on lihtsalt idiootsus. aga film oli hästi tehtud, ja avas seda jalgpallifännide maailma, kuigi ei teinud seda mitte kuidagi aktsepteeritavaks. võibolla selles tolle filmi konks peituski. pealtnäha rääkida sõprusest aga tegelikult öelda et hoidke eemale kui teis iganes meest on.
vägivald oli päris piinav kohati. tuli ikka endale korrutada "see on film, see on FILM!". sest see oli lihtsalt nii otsene, ilustamata, realistlik. minu jaoks see nullis kõik positiivsed sõnumid ära mida VÕIBOLLA üritati samuti edasi anda.
aga ma annan ikka 10 punni.
Kasutaja avatar
Reinuvader Rebane
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 524
Liitunud: 23. August 2006, 14:15
Asukoht: kuum ja kõle kõrb

PostitusPostitas Gatito » 02. Märts 2008, 14:13

Vaatasin ka eile. Väga hea film oli, kuigi vägivalda oli vist minu jaoks veidi liiga palju, samas see näitas väga tõepäraselt, milline on jalgpallihuligaanide maailm. Elijah Wood näitles hästi, ma polnud teda varem peale "Sõrmuste isanda" kuskil filmides näinudki.
8/10
Soojust, värve, rõõmu, vabadust
Kasutaja avatar
Gatito
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 58
Liitunud: 31. Jaanuar 2008, 20:05
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Lowra » 02. Märts 2008, 16:42

Vaatasin ka eile etv-st, peale Rambo vaatamist ei tundunud väga vägivaldne...,aga üsna hea oli, näitlejad olid õiged ;)
I believe what doesn't kill you simply makes you ... stranger
Kasutaja avatar
Lowra
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 193
Liitunud: 29. Veebruar 2008, 18:00
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Rain » 18. Oktoober 2009, 21:12

Väga hea Briti draama. Kohe mõnus oli vaadata. Kaua aega pole nii head draamat näinud. :)
10/10
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas hint » 19. Oktoober 2009, 20:54

http://www.youtube.com/watch?v=MdRaf_gydzo

augustis see aasta saidki liigakarikas kokku. viimase paarikümne aasta inglismaa suurim märul toimus :P
Kasutaja avatar
hint
Eliit
 
Postitusi: 863
Liitunud: 03. Juuli 2009, 18:18

PostitusPostitas Garli » 20. Oktoober 2009, 23:03

Tõsiselt kõva film ikka. Vaatasin just täna uuesti ja toimib ikka samamoodi nagu esimesel vaatamiskorral. Mõnusalt reaalne ja vägivaldne krimidraama brittidelt. Hoian!
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

Järgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 92 külalist

cron