Mina, spioon

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Mina, spioon

PostitusPostitas Cochrane » 07. Mai 2005, 03:54

Mina, spioon
I Spy (2002)

Ülisalajase spionaažilennuki prototüüp langeb relvakaupmehe Arnold Gundari kätte (Malcolm McDowell). Kuna parim CIA agent on hetkel hõivatud, saab salaagent Alex Scott (Owen Wilson) ülesande Gundari budapesti peakorterisse pääseda. Kuid selleks vajab ta keskkaalutšempioni Kelly Robinsoni (Eddie Murphy) abi, kes seal maailmameistrivõistlustel osalema peab. Nagu ikka, ei suuda sellised olude sunnil kokku sattunud partnerid üksteist silmaotsaski kannatada. Kuid kuna inimkonna saatus võib nende edust sõltuda, ei jää neil muud üle, kui läbi tüli eduni võidelda.
Film on uusversioon sarjast, mis jooksis aastatel 1965 - 1968 ja kus Alex Scotti mängis Bill Cosby.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas Forzelius » 06. Juuni 2005, 08:51

väga hea film, sooitan kõigile, käisin kinos vaatamas üle kahe korra, nii eddie murphy kui ka owen wilson on vägagi koomilised
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Taavi » 06. Juuni 2005, 12:10

Minu arust täielik mõtetus. Naersin ainult korra .. ja seda ka aint poole suuga. Ei soovitaks kellelegi. Seda filmi vaadates ma küll millegi võrra rikkamaks ei saanud. Minu jaoks tõestas veelkord Eddie Murphy allakäiku ...
Taavi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1180
Liitunud: 17. Jaanuar 2005, 01:29
Asukoht: Tallinn

I Spy

PostitusPostitas JConstantine » 01. Juuli 2005, 17:16

Ostsin eksitusega video vaatasin korra väga saast film. Ei soovitaks kellegile filmi sõbrale. Aga neile kyll kellele meeldivad Eddie Murphy filmid ehk siis mõttetud komöödiad.:shock:
JConstantine
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 4
Liitunud: 17. Juuni 2005, 22:20
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 02. Juuli 2005, 10:46

ega eddie murphy ainult mõttetuid komöödiaid ei tee, näiteks see mis ta nick nolte'ga tegi "48 hours" oli küll hea
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 46 külalist

cron