Leslie Nielsen

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee näitlejate kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Leslie Nielsen

PostitusPostitas Cochrane » 21. Mai 2005, 02:26

Leslie Nielsen
Regina, Saskatchewan, Kanada (11.02.1926 – 28.11.2010)

Leslie William Nielsen sündis Kanadas ja veetis oma varase nooruse Arktiliste alade läheduses. Kui tema ja tema vennad kooli pidid minema, kolis pere Edmontoni. Pärast lõpetamist teenis ta Kanada Kuninglikes Õhujõududes. Esimesed katsed meelelahutusäris tegi ta ühes Calgary raadiojaamas, kus ta töötas inseneri, DJ ja teadvustajana. Siis asus õppima näitlemist Toronots Lorne Greene Raadiokunstide Akadeemias (Lorne Greenes Academy of Radio Arts), kus sai stipendiumi õppimaks edasi New Yorkis. Tema telekarjäär algas aastal 1950, kui teda võis näha saates "Studio One" koos Charlton Hestoniga ja sealt jätkas ta esinemist 46 televisiooni otsesaates. Kuigi seda ajastu kutsutakse ka televisiooni kuldajastuks oli tema enda sõnade järgi seal väga vähe kulda ja ühe saate eest saadi vaid 75 või 100 dollarit. Hollywoodi viis tema tee aastal 1954, kus ta osales filmis "The Vagabond King". Sellele järgnes pika tähtajaga leping MGM stuudioga. Kuuekümnendatel ja seitsmekümnendatel võis teda tihti seriaalides külalisesinejana näha, kuid ta osales seitsmes seriaalis ka regulaarse osatäitjana. Näiteks "The New Breed" ja "Peyton Place". Tema tõeline edu algas aga 30 aastat pärast karjääri algust, filmis "Airplane!" (1980), kus ta osales mitme teise tuntud näitlejaga. Sellest innustatult nõustus ta osalema peaosas komöödiaseriaalis "Police Squad!" (aastal 1982 nomineeritud Emmyle peaosa eest). Tema ühtedeks tuntumateks filmideks on ja ilmselt ka jäävad sellest seriaalist välja kasvanud "Naked Gun" triloogia filmid.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas Edvard » 05. Juuni 2005, 19:33

temast paremat naljameest annab leida.Veteran
Edvard
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 286
Liitunud: 19. Mai 2005, 20:21
Asukoht: Kuressaare

PostitusPostitas Forzelius » 06. Juuni 2005, 09:17

huvitav, kas ta tegelikult on ka naljavend või mitte, me oleme ju teda näinud ainult jaburates paroodiates
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Monk » 31. Märts 2006, 20:27

Vot see mees on nüüd küll tõeline naljahammas ja jube hea koomik :lol: .
Fear can hold you prisoner. Hope can set you free. - "The Shawshank Redemption"
Kasutaja avatar
Monk
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 267
Liitunud: 02. Juuni 2005, 15:12
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitas Priit » 31. Märts 2006, 22:43

Olen väga paljusi filme tast näinud, ei mäletagi. Kindlasti oli see film, kus ta Magoo'd mängis väga naljakas. Hea koomik, kuid mitte vapustav. Kui ikka mitu korda vaadata, siis hakkab igav. Aga täitsa tip-top mees, 7 punkti.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas Pixie » 07. Mai 2007, 22:19

Tore! Meeldisid ta filmid "The Naked Gun". :D Naerda sai kõvasti!
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

PostitusPostitas thebestB4 » 10. Märts 2008, 21:49

Kõik tema filmid on naljakad. Aga kuna ta on juba 82 siis peaosas teda enam eriti ei näe. Scary movie 3ndas ja 4ndas filmis mängis väikest aega ja kahju sellest. Spy hard meeldis kõige rohkem tema filmidest ja muidugi ka Naked Gun aga tema uus film "Superhero movie!" peaks varsti kinodesse jõudma. VB tema viimane?
thebestB4
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 46
Liitunud: 19. Jaanuar 2008, 20:02
Asukoht: Lääne-Virumaa

PostitusPostitas Lowra » 10. Märts 2008, 22:41

Need labased filmid kus ta neid labaseid osi mängib on isegi labaselt naljakad :D
I believe what doesn't kill you simply makes you ... stranger
Kasutaja avatar
Lowra
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 193
Liitunud: 29. Veebruar 2008, 18:00
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Shotgun » 11. Märts 2008, 00:50

Tema filmide puhul ma võin rahulikult mainida, et ma olen tegelikult ka laginal naernud. Paljud komöödiad on, kus niisama muigad jne, aga vot Leslie ja Steve Martini puhul on korralik naer üsnagi soolas. Totter olemine ta filmides on viimase peal, see idiootne näoilme jm. Ja see lugu: minu arust hakkab igat asja piisavalt kaua vahtides igav või ära tüütama. (Priidu jutu jätkuks)
Kasutaja avatar
Shotgun
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 376
Liitunud: 03. Detsember 2007, 02:59
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Reinuvader Rebane » 12. Märts 2008, 01:29

ei ta ikka on väga naljakas, ja tal pole sugugi ainult jalaga tagumikku naljad nagu paljudel vaid väga palju sellist kuiva verbaalset huumorit. peaaegu nagu eesti huumor. Dracula - Dead and Loving It üks näide. "See on riidekapp, mine teise ukse juurde!"
tegelikult mis mind huvitab, ma olen kuulnud et tal on hästi vinge aed, nahkhiiremajade ja millegaiganes. näeks kuskil paari piltigi sellest. pidi igasugu parkidele silmad ette andma.
Kasutaja avatar
Reinuvader Rebane
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 524
Liitunud: 23. August 2006, 14:15
Asukoht: kuum ja kõle kõrb

PostitusPostitas LauraOlen » 22. Märts 2008, 02:57

''Dracula - Dead and Loving It'' on super. LOVE it.
Scary Movie 4'jas meeldis ka see osa, kus mingid tulnukad vist hävitasid riiki ja ta oli väga rahulik kuskil lastega ma ei mäletagi kus. Hästi raske meenutada, nägin väga ammu.
Ei üldse, hea näitleja.
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44


Mine Näitlejad

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

cron