Kõige lollim asi, mida teinud olete

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

Kõige lollim asi, mida teinud olete

PostitusPostitas Grushkins1 » 06. September 2006, 07:44

Sellin küsimus kõigile, et milline on kõige lollim asi, mida te teinud olete, või mis parajasti meelde tuleb?

Sõitsin maakohas vennaga 40cm3 tsikliga(võrr) ja hüppasin ca 30-35km/h pealt maha(hoo pealt).Lohisesin tükk aega mööda asfaltit,nii et vererida järgi.Lihtsalt niisama hüppasin,ei tea miks.

Kui tuleb veel lolle asju meelde kirjutan veel(siia teemasse).
Grushkins1
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 1
Liitunud: 06. September 2006, 07:44
Asukoht: USA

PostitusPostitas kbong » 06. September 2006, 10:29

Haha, ma olen autouksest niimoodi hüpanud, kiirus oli ka kuskil 30 ringis aga asi ei lõppenud nii hullult kui sinul, väike kukerpall ja asi ants... põlved olid ainult natuke marraskil. :D

Oh, lapsepõlv
Kasutaja avatar
kbong
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1882
Liitunud: 25. Detsember 2005, 20:14
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Reinuvader Rebane » 06. September 2006, 12:01

ma olen inimesi segi ajanud ja näiteks ükskord patrasin ühele välisõppejõule EKAs pool tundi oma muredest aga ma ei teadnud et ta välismaalane on ja ta ei öelnud kah miskit ja kui ma lõpetanud olin siis ta ütles "I am sorry, could you repeat that in english?" no mis ta istus siis kunstiajaloo kateedris.


siis ühe korra istusin valesse autosse ja ütlesin "Paneme ajama!" ja seepeale hakkas kaks bokserit eesistmel minu peale lõrisema. saate aru, mulle pidi keegi järghi tulema keda koos ta autoga ma teadsin vaid kirjelduse põhjal - naine, kel blondid pikad juuksed....ja punane bemari. ja maja ees oli selline auto ja sellise välimusega juht. aga see tuli välja oli mu ülemine naaber...pika patsiga meesterahvas.. .iga kord hiljem kui need koerad must mööda läksid.....prrr--.

siis on veel paar äärmiselt piinlikku kaksikute juhtumit, mida ei julge krijeldadagi. ma vist põhjustasin oma lolli aruga neile ajuvapustuse. üks oli seoses kahe "modelliga"...pidid nemad mööda Suurhalli hakkama silmuskudumites poseerima. aga üks oli natuke rohkem trimmis, ja teine paksem. mina nägin seda trimmis tüüpi enne, ja proovisin asju selga. olid parajad, natuke veel tuli sisse võtta. järgmine päev vaatan, tüüp kohal, hakkan asju selga aitama - kitsas! siuke punnu ees et....teised teadsid et meil kaksikud modelleerivad, mina ei teadnud. ütlesin et kuidas sa ühe päevaga nii palju juurde võtsid ja kuhu su lihased kadusid. tüüp kukkus selili maha ja pidi naeru kätte ära surema.

teine juhtum kui keegi pidi koos minuga 4. klassis luuletust lugema, ja jäi terve perega hiljaks, ja mina sõimasin tema kaksikõde saaliuksel, et kuhu sa nii kauaks jäid. vaeseke. ta ei saanud aru mis teda tabas.
Kasutaja avatar
Reinuvader Rebane
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 524
Liitunud: 23. August 2006, 14:15
Asukoht: kuum ja kõle kõrb

PostitusPostitas hau » 06. September 2006, 16:53

Selle suve tipphetk oli kui peale väikest korvpalli sõpradega märkasime nurga taga suurt puuhunnikut, nii umbes 15 rummi halge. Teadmata kelle puud need on ladusime puud sinna samma riita. Riida kuju tegime ülevaltvaadates reha-kujulise, pühendades ühele teisele sõbrale. Umbes 2 tundi panime viiekesi vahet tegemata. Niisama
Kelle jaoks lollus kelle jaoks ajaviide.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Kahn19 » 11. September 2006, 10:56

Kõige suurem vist see kui käisin mingi 3-das klassis ja panime enda maja lähedal asuva lasteaia hoovis oleva lehe hunniku põlema,kust oma korda levis tuli edasi ja kogu muru põles ära :)) mis paarisaja meetri raadiuses oli,muidugi jäime vahele ka jne...tuletõrje käis kohal ja siis me vanemad pidi trahvi maksma,sain mingi kuu aega koduaresti siis :))
Kasutaja avatar
Kahn19
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 447
Liitunud: 27. Mai 2006, 03:36
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas crackhead » 11. September 2006, 12:23

virutasin täis peaga viinapudeli mendiauto esiklaasi, tagajärjeks lõuahaak mendilt ja pooltäis pudelist ilmajäämine :'(
Kasutaja avatar
crackhead
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1135
Liitunud: 04. Aprill 2005, 08:49
Asukoht: Hirvepark/Siselinna kalmistu/Varblane/Harju mägi

PostitusPostitas BTW. » 11. September 2006, 15:42

crackhead kirjutas:virutasin täis peaga viinapudeli mendiauto esiklaasi, tagajärjeks lõuahaak mendilt ja pooltäis pudelist ilmajäämine :'(



Hui ju sa olid vangis ka we.
BTW.
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 54
Liitunud: 11. August 2006, 16:52

PostitusPostitas crackhead » 11. September 2006, 15:50

BTW. kirjutas:
crackhead kirjutas:virutasin täis peaga viinapudeli mendiauto esiklaasi, tagajärjeks lõuahaak mendilt ja pooltäis pudelist ilmajäämine :'(



Hui ju sa olid vangis ka we.



ei vangis ei olnud
Kasutaja avatar
crackhead
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1135
Liitunud: 04. Aprill 2005, 08:49
Asukoht: Hirvepark/Siselinna kalmistu/Varblane/Harju mägi

PostitusPostitas Gamma14 » 12. Jaanuar 2007, 18:27

Kõige lollim asi on kindlasti see, et tõin salaja koju ühe kassi ja peitsin oma tuppa :D Muidu poleks ju hullu olnud, aga ma nimelt elan korterelamus ja meil ei tohi kellegil olla selliseid karvaseid elukaid.
Kasutaja avatar
Gamma14
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 151
Liitunud: 09. Detsember 2006, 17:03
Asukoht: The Infinite Darkness?

PostitusPostitas Pixie » 07. Mai 2007, 00:43

Ei kannata kirjutamist.
Tunnen end megalollina sellele mõeldeski. ;)
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

PostitusPostitas Twinkle » 08. Mai 2007, 01:55

Hehh, ma sain siin Reinuvader Rebase jutu ajal kõvasti naerda :D Tore, et teistega ka nii tobedaid asju juhtub, kui minuga :D

No üks suht piinlik näide on see, kuidas kord olime sõbranaga ühes kaltsukas, kuhu me ei läinud niivõrd sisseoste tegema, vaid pigem lollitasime niisama. Muidu mul ei ole kaltsukate vastu midagi, aga see oli tõepoolest väga räämas ja sõna otseses mõttes kaltse täis. Lollitasime seal selle kaubaga siis, mingid kitlid ja XXL suuruses seelikud ja igast värki. Mingil hetkel ma leidsin ühe käekoti kuskilt riiuli ääre pealt ja ütlesin selle kohta kuidagi parastavalt "Üüü" või midagi ja siis järsku kuulsin enda selja taga mingit naist ütlemas, et see on tema kott, see ei ole müügiks :D No ma tahtsin tõepoolest maa alla vajuda tol hetkel :D:D
"What we have here is a dreamer, someone completly out of touch with reality"
Twinkle
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 130
Liitunud: 19. Detsember 2006, 04:13

PostitusPostitas Forzelius » 08. Mai 2007, 07:51

Twinkle kirjutas:Hehh, ma sain siin Reinuvader Rebase jutu ajal kõvasti naerda :D Tore, et teistega ka nii tobedaid asju juhtub, kui minuga :D

No üks suht piinlik näide on see, kuidas kord olime sõbranaga ühes kaltsukas, kuhu me ei läinud niivõrd sisseoste tegema, vaid pigem lollitasime niisama. Muidu mul ei ole kaltsukate vastu midagi, aga see oli tõepoolest väga räämas ja sõna otseses mõttes kaltse täis. Lollitasime seal selle kaubaga siis, mingid kitlid ja XXL suuruses seelikud ja igast värki. Mingil hetkel ma leidsin ühe käekoti kuskilt riiuli ääre pealt ja ütlesin selle kohta kuidagi parastavalt "Üüü" või midagi ja siis järsku kuulsin enda selja taga mingit naist ütlemas, et see on tema kott, see ei ole müügiks :D No ma tahtsin tõepoolest maa alla vajuda tol hetkel :D:D


Päris hea....
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas crackhead » 08. Mai 2007, 09:08

Ka eilne päev oli hullusi täis, kõige koomilisem oli intsident pronkssõduri juures, sest me Arniga lihtsalt istusime seal olles enne samal surnuaial kõvasti tinutanud aga siis tulid kaks menti ja hakkasid ähvardama kusjuures oli mul ka mingi okastraat juustes naljapärast igatahes pääsesin tänu sellele et väitsin, et Arn on shotlane ja ei tea siinset etiketti ja et traat pole paha pärast vaid seetõttu et ma valmistun Kristuse Kannatuste Eesti variandis mängima. Muid värke oli ka eile. Täpne ja autentne tekst:

jajah ja kusjuures algas see telepaatiagia kuna hull arn (endine loki ja endine nazar) helistas mulle ja kui ta poleks seda teinud oleks ma ise talle helistanud nii et tundub et ta on astunud taas ühe sammu edasi saamaks mustaks maagiks kuna ta näib juba valdavat teataval tasemel mõtete lugemise oskust kuigi näeb ta välja ikka nagu quentin tarantino või vaiko eplik ja niipalju siis õudustest aga muidu oli tore kuna sai gini võetud kõvasti ja siis kui olime end juba piisavalt lolliks joonud surnuaial sündis otsus minna aljosha manu aGa tulid mendid ja oli üsna naljakas kuna mul oli veel mingi okastraat peas aga mendid jäid uskuma et arn on shotlane kuigi seda ta ongi william wallace`i reinkarnatsioon peal kõige muu nagu ta ise väidab ja ja siis ma korjasin haudadest vihmaussi ja tegin temast endale stalini vuntsid ja kahjuks nüüd on kole migreen miskipärast kuid
Viimane vaadatud film: On Golden Pond 9/10
Viimane ostetud DVD: Blood Diamond 10/10

Pilt
Kasutaja avatar
crackhead
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1135
Liitunud: 04. Aprill 2005, 08:49
Asukoht: Hirvepark/Siselinna kalmistu/Varblane/Harju mägi

PostitusPostitas trintsu111 » 08. Mai 2007, 19:10

crackhead kirjutas:ja pooltäis pudelist ilmajäämine :'(

oii kui kurb :D
trintsu111
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 318
Liitunud: 23. September 2006, 16:52

Re: Kõige lollim asi, mida teinud olete

PostitusPostitas ruut » 22. Veebruar 2016, 11:17

Suurem osa minu elust koosneb lollidest otsustest. Ainus hiilgehetk on 2015. aasta parima laulu valimisel "When I Was a Boy" eemaldamises osalemine. See oli õige otsus.
Kasutaja avatar
ruut
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 990
Liitunud: 23. Mai 2009, 22:31

Järgmine

Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 15 külalist

cron