John C. Reilly

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee näitlejate kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

John C. Reilly

PostitusPostitas Cochrane » 30. September 2005, 17:29

John C. Reilly

Näitleja, kelle ema on pärit Leedust ja isa Iirimaalt, sündis 1965. aasta mail Chicagos. Ta oli kuuest lapsest viies. Nagu loendamatud teised näitlejad, algas temagi karjäär teatris, kus tema talenti peagi märgati: olgu lavastuse kavandamine, näitetükkide kirjutamine või neis osalemine, kõiges oli ta edukas.
Tema filmikarjäär algas videoga, mille ta saatis režissöör Brian De Palmale, mispeale see näitleja koheselt oma filmi "Causalities of War" (1989) palkas, ilma et oleks Reillyga näost näkku kohtunud. Nähtavasti oli De Palma Reilly võimekusest sedavõrd vaimustuses, et andis talle võtete käigus hoopis tähtsama rolli, kui alguses plaanitud.
Pärast filmi "We´re No Angels" (1989) võis näha Reillyt Tom Cruise´iga filmis "Days of Thunder" ja kolm aastat hiljem koos noore tähe, Leonardo DiCaprioga filmis "What´s Eating Gilbert Grape".
Aasta 2003 Oscarite jagamisel oli tervelt 3 filmi, milles Reilly mängis: "Gangs of New York", "Chicago" ja "The Hours". Kuldmehike jäi tal siiski saamata, kuigi ta oli nomineeritud parima kõrvalosatäitja Oscarile filmi "Chicago" eest.
Aastast 1992 on ta abielus Alison Dickeyga ja neil on tütar.

Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas Edvard » 01. Oktoober 2005, 16:28

Ma ei teagi täpselt miks,aga ta on üks mu lemmiknäitlejaid.
Edvard
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 286
Liitunud: 19. Mai 2005, 20:21
Asukoht: Kuressaare

PostitusPostitas Forzelius » 01. Oktoober 2005, 17:13

No mina küll tean. Ta ei ole küll üks minu lemmikutest, aga mängib väga hästi. Gangs of New yorgis veel eriti. Oskab mängida igat zanrit.
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Peata Ratsanik » 23. November 2006, 23:55

Üpriski omapärane, palju häid rolle heades filmides, võimalik, et veidi alahinnatud näitleja isegi. "Boogie Nights", "Chicago" ja "The Thin Red Line", sellistest filmidest on ta mulle meelde jäänud. Eriti "Chicagos" meeldis mulle ta rollisooritus. Esitas hea laulu ka seal filmis. Temalt on veel kindlasti palju häid rolle tulemas.
Peata Ratsanik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2036
Liitunud: 02. Märts 2005, 19:30


Mine Näitlejad

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist

cron