Russell Crowe

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee näitlejate kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Russell Crowe

PostitusPostitas Asko » 20. Veebruar 2005, 19:26

Russell Crowe
Wellington, Uus-Meremaa (07.04.1964)

Uus-Meremaal sündinud Russell Crowe on koguaeg enda tõeliseks koduks pidanud naaberriiki Austraaliat, kuhu ta juba väiksest peale kolis. Juba varakult näitlejana tegutsedes on ta tunda saanud ka laps-staari rasket elu - ta kukkus koolist välja. Kuigi ta on terve elu tõsiselt näitlemisega tegelenud, mängis ta esimest korda filmis peaosa alles 25. aastaselt.
Üheksakümnendate algul algas Russell Crowe-i tõeline tähelend. Kümnendi algul mängis ta kahes väga populaarses kodumaises mängufilmis ning peale mida Hollywood tema poole vaatama hakkas.
Sharon Stone tahtis teda mängima koos temaga filmis "The Quick and the Dead". Kuna Crowe seda teiste filmivõtete tõttu teha ei saanud, hoidis Stone võtteid seni kinni, kuni ta tulla sai.
Alates 1997. aastast, peale filmi "L.A. Confidential" on Crowe üks publiku lemmikuid. Samuti hinnatakse väga tema näitlemisoskusi. Aastatel 1999-2001 kandideeris ta kolmel järjestikusel korral parima meesnäitleja Oscarile. Maximuse osa eest filmis "Gladiaator" ta selle ka võitis. Teised kaks filmi olid "Piinatud geenius" ning "The Insider".
Crowe on Maailmale palju tutvustanud enda kodumaad - Austraaliat. Peale flmi "Gladiaator" võtteid tegi ta koos sõpradega mootorratastel tiiru ümber Austraalia, kokku ligi 6500 km. Lisaks omab ta ka suurt talu riigi lõunaosas.

Loe täielikku tutvustust siit
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
Kasutaja avatar
Asko
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 636
Liitunud: 28. Detsember 2004, 18:39
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Kama » 24. Veebruar 2005, 20:26

mitte just kõige lihtsamate killast näitleja..
Kasutaja avatar
Kama
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 131
Liitunud: 21. Veebruar 2005, 20:43

PostitusPostitas athen » 04. Märts 2005, 16:38

Kui keegi peaks mult lemmiknäitleja nime küsima siis tavalise "paljud on head" asemel ütleksin ma küll Russell Crowe, sest tema kehastatud tegelaskujud on tõesti hingestatud ja tohutult tabavad... Auväärt on ka tema pühendumus rollidesse, sest päris täpselt kui mitu Hollywoodi staari peale tema õpiks filmi nimel ära viiulimängu ja veedaks kuid merel, et rolli sisse elada, väärt näitleja on ta ja ootan huviga järgmist šedöövrit "Cinderella Man"i.
athen
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 98
Liitunud: 04. Märts 2005, 12:27

PostitusPostitas Taavi » 07. Märts 2005, 17:00

Russell Crowe ruulib siin. Edetabeli kogu esinelik on tema päralt. Üks isegi selline film, mis pole veel mitte kusagil kinodesse jõudnud. :P
Taavi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1180
Liitunud: 17. Jaanuar 2005, 01:29
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas siimukas » 20. Aprill 2005, 21:54

jah minu üks lemik näitlejaid kuigi talle tehakse tapmisähvartdusi
van damme ruulib täiega

mees sa ei tea kui kiiresti ma lÃļÃļn
siimukas
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 15
Liitunud: 20. Aprill 2005, 21:25
Asukoht: kuresaare

PostitusPostitas soldier » 30. Aprill 2005, 00:55

kõva mees ika
soldier
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 12
Liitunud: 29. Aprill 2005, 22:21
Asukoht: tallinn

PostitusPostitas athen » 11. Juuni 2005, 18:22

Viimaseid uudiseid ikka olete kuulnud? Kui ei ole siis http://www.u-pop.ee/news/story/59595/

Minu arvates pole case'i nagu ollagi. Sest tegelt, olgem ausad, kui ta poleks RC, siis poleks mingi administraator mingi telefoni viskamise pärast teist nägugi teinud. Oleks halvemal juhul võibolla lasknud ta turval oma sviiti tagasi viia.
athen
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 98
Liitunud: 04. Märts 2005, 12:27

PostitusPostitas Weirdo » 01. November 2006, 13:46

Väga hea näitleja. See mees oskab näidelda! :) Omaette muhe kuju ka tegelikult. Peale selle on mul õnnestunud teda seni ainult väga heades filmides näha.

Crowe on korduvalt "märatsemise" pärast ajakirjanduse veergudel olnud. Eks jah, tuntud inimeste puhul selliseid asju võimendatakse suuremaks kui need tegelikult on.
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas Hea Aasta » 19. Jaanuar 2007, 16:08

Ta on minu lemmik. Parimana on ta ennast tõestanud filmides nagu Gladiaator, Piinatud Geenius ja Hea Aasta.

EDIT Lisaksin juurde veel ka Tuhkatriinumehe. Lihtsalt hämmastav, kuidas Crowe suudab oma rolli nii usutavalt ja reaalselt täita.
Hea Aasta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 486
Liitunud: 19. Jaanuar 2007, 16:02

PostitusPostitas Hea Aasta » 17. Juuli 2007, 22:18

athen kirjutas:Kui keegi peaks mult lemmiknäitleja nime küsima siis tavalise "paljud on head" asemel ütleksin ma küll Russell Crowe, sest tema kehastatud tegelaskujud on tõesti hingestatud ja tohutult tabavad... Auväärt on ka tema pühendumus rollidesse, sest päris täpselt kui mitu Hollywoodi staari peale tema õpiks filmi nimel ära viiulimängu ja veedaks kuid merel, et rolli sisse elada, väärt näitleja on ta ja ootan huviga järgmist šedöövrit "Cinderella Man"i.

Jah, seda ta on, seda ta tõesti on... :)

Ei ole mingi mõttetu tüüp nagu Johnny Depp, kes on vist kõigi aegade üleshaibitum näitleja. :pööritus:
Hea Aasta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 486
Liitunud: 19. Jaanuar 2007, 16:02

PostitusPostitas Priit » 17. Juuli 2007, 22:22

Hea Aasta kirjutas:
athen kirjutas:Ei ole mingi mõttetu tüüp nagu Johnny Depp, kes on vist kõigi aegade üleshaibitum näitleja. :pööritus:


That's a fact, Jack!
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas Ralf » 18. Juuli 2007, 14:24

Minu jaoks on Depp suurepärane näitleja ja üleshaibitud ta minu arvates küll ei ole, see, et tema fangöörlid tema positsiooni siin foorumis üritavad kõrgemale tõsta, ei tee teda haibituks. Jah, hea näitleja, kuid "vapustavad silmad, millised juuksed" stiilis kommentaare ma küll pilduma ei hakka. Crowe aga kahjuks üldse ei meeldi, näidelda oskab, kuid miski ei meeldi lihtsalt. "Romper Stomperis" oli hea.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Hea Aasta » 19. Juuli 2007, 20:00

Kui ühe näitleja kohta on ligemale 30 lehekülge postitusi, siis on ta tõsiselt üleshaibitud, kahtlemata on nende postituste hulgas ka mitmeid armupostitusi vms. :pööritus: Ega ta siis pole kümneid kordi parem kui mõni teine näitleja. See on naeruväärne, kui palju siin foorumis Deppist räägitakse.
Hea Aasta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 486
Liitunud: 19. Jaanuar 2007, 16:02

PostitusPostitas Weirdo » 19. Juuli 2007, 20:26

Vale teema all? :))
Ma ei ütleks, et naeruväärne. (Kuigi jah, mina oma isiklikust vaatepunktist olen väga rõõmus, et Deppist nii palju räägitakse.) Minu meelest võiks iga näitleja kohta pea sama palju postitusi olla...Isegi imelik, et paljude heade näitlejate kohta nii vähe arvamusavaldusi on. Näiteks kas või Crowe.
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas Forzelius » 08. Detsember 2007, 22:32

Hetkel vaieldamatu lemmiknäitleja. (hetkel, sest need vahelduvad iga poole aasta tagant umbes :P)...
Tema rollid "Gladiator", "A Beautiful Mind" ja "Cinderella Man" on ikka nii erinevad kui olla saavad ja ometi vääriks tä nende kõigi eest Oscarit. Esimese eest õnneks sai, kuigi teise eest väärinuks isegi rohkem kui esimese...
Ümberkehastumise võime ja pühendumus rollidesse pluss veel see, et ta on nii, nii alahinnatud näitleja on see, miks ta mulle meeldib. Hoopis tema, tema näitlejameisterlikkuse pärast, peaks olema see, kellest on tehtud 30 lehekülge postitusi!

10/10
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Järgmine

Mine Näitlejad

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist

cron