West Side`i lugu

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

West Side`i lugu

PostitusPostitas Robert » 25. Oktoober 2006, 22:45

West Side`i lugu
West Side Story

Lugu kahest New Yorki tänavatel vaenutsevast kambast, kes võitlevad omavahel au ja tänava eest, mida kumbki jõuk enda omaks peab. Lugu võtab aga teise pöörde, kui puertoriikolaste kamba Haide juhi õe ja Reaktiivide endise juhi vahel lööb leekima armastus ning vaenuleerid otsustavad maha pidada suure kakluse, mis otsustaks lõplikult tänava võitjad.

"Romeo ja Julia" ainestikul põhinev muusikal võitis 10 Oscarit (s.h. parim filmi, lavastaja, mees-ja naiskõrvalosatäitja kategooriates)!

Täielikku tutvustust loe siit.
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 26. Oktoober 2006, 08:56

Võimas film! Meeldisid dialoogid ja laulud. Tõesti vägev...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Peata Ratsanik » 03. November 2006, 19:38

Meeldib väga! Muusikaline pool mulle meeldib, meeldejäävaimad ja lemmikuimad laulud kindlasti I Like to Be In America, Gee Officer Krupke ja When You`re a Jet.
Noortefilmi lugu on väga tuntud, peaosalised Richard Beymer ja N. Wood olid aga armastajate rollis liiga puised. Sellest hoolimata tegid selle miinuse mitmekordselt tasa George Chakirise (Oscar-võit), Russ Tamblyni ja minu lemmiku, ülimalt vapustava Rita Moreno (Oscari-võit) kirglikud rollisooritused.
Robert Wise on väga vaeva näinud selle filmi kallal nagu ka koreograafist kaaslavastaja. Just tantsusammude koreograafiat pean samuti suureks plussiks.
Kindlasti muusikalisõpradele soovitan!

10 Oscarit saanud film saab ka minu käest 10-e.

10/10!
Peata Ratsanik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2036
Liitunud: 02. Märts 2005, 19:30

PostitusPostitas Forzelius » 03. November 2006, 19:41

Peata Ratsanik kirjutas:Meeldib väga! Muusikaline pool mulle meeldib, meeldejäävaimad ja lemmikuimad laulud kindlasti I Like to Be In America, Gee Officer Krupke ja When You`re a Jet.


Samuti võib väärtustada ka Mariat. Kuigi America oli kindlasti kõige parem...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Peata Ratsanik » 21. Jaanuar 2007, 18:28

Mulle meeldisid enda mainitud kolm kõige rohkem, kuna olid kiiremad ja ka naljakad, kuid kõik lood olid head.
Peata Ratsanik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2036
Liitunud: 02. Märts 2005, 19:30


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 37 külalist

cron