Piraatluse vastu aitab uus tehnoloogia

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee uudiste kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Piraatluse vastu aitab uus tehnoloogia

PostitusPostitas Robert » 16. Oktoober 2006, 20:55

Piraatluse vastu aitab uus tehnoloogia

Briti filmiminister Shaun Woodward ütles, et parim viis võidelda muusika ja filmide piraatlusega on pakkuda inimestele välja legaalseid viise saada filmid kätte võimalikult kiiresti.

“Inimesed valivad seadusliku tee ja ma arvan, et lõpuks on see lahendus filmipiraatlusele,” selgitas ta BBC-le.
Piraadid teenivad näiteks Suurbritannias igal aastal umbes 300 miljonit naela, enamasti tuleb see autorikaitseta DVD-de müügist, raha aga läheb maffiale.

Vastus võib olla filmide kättesaadavaks tegemine interneti abil, nagu see praegu juba muusika puhul levinud on. Mitmed firmad pakuvad juba ka filmide allalaadimise võimalusi.

T?ielikku uudist loe siit
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Priit » 16. Oktoober 2006, 21:36

Ei tea mis lillekeste maal see Briti filmiminister elab...
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas Sepateus » 16. Oktoober 2006, 21:44

Järjekordsed utopistid. Selliseid oleme näinud igasuguseid läbi ajaloo, vahet ei ole milliste õpetuste ja nimede taha nad ennast varjavad.
si vis pacem para bellum
Kasutaja avatar
Sepateus
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 221
Liitunud: 15. September 2006, 20:22
Asukoht: tartu

PostitusPostitas Mihkel » 16. Oktoober 2006, 21:47

See on küll väga mõtetu, aga ehk võibolla 0,5% piraatlus väheneks, kui sedagi
Kasutaja avatar
Mihkel
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 957
Liitunud: 20. Veebruar 2005, 22:08

PostitusPostitas Weirdo » 17. Oktoober 2006, 18:45

Nõustun Priiduga.
Briti filmiminister Shaun Woodward ütles, et parim viis võidelda muusika ja filmide piraatlusega on pakkuda inimestele välja legaalseid viise saada filmid kätte võimalikult kiiresti.

Mitte ainult võimalikult kiiresti, vaid ka võimalikult odavalt. Tegelikult võib film maksta kasvõi 15 EEKi, inimesed eelistaksid ikkagi tasuta saada. Loogiline. Ma saan täiesti aru, et inimesed on ära teeninud selle raha oma vaeva jne. eest, kuid pooldan ikkagi piraatlust. Pole ma mitte nii rikas kahjuks.
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas Robert » 17. Oktoober 2006, 23:16

Loll jutt, ega inimesed ju ei tõmba sellepärast, et filmid varem ära näha. Olgu see film ka ennem esilinastumist 50 sendiga müügil, ikka kedagi ei huvita, vaid tõmmatakse tasuta.
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas V » 20. Oktoober 2006, 17:44

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas V » 20. Oktoober 2006, 17:45

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas Priit » 20. Oktoober 2006, 17:49

V kirjutas:
Weirdo kirjutas:Nõustun Priiduga.
Briti filmiminister Shaun Woodward ütles, et parim viis võidelda muusika ja filmide piraatlusega on pakkuda inimestele välja legaalseid viise saada filmid kätte võimalikult kiiresti.

Mitte ainult võimalikult kiiresti, vaid ka võimalikult odavalt. Tegelikult võib film maksta kasvõi 15 EEKi, inimesed eelistaksid ikkagi tasuta saada. Loogiline. Ma saan täiesti aru, et inimesed on ära teeninud selle raha oma vaeva jne. eest, kuid pooldan ikkagi piraatlust. Pole ma mitte nii rikas kahjuks.
te ei oska hinnata kvaliteti.eks vaadakse siis mingit rõveda kvaliteediga filmi.


1) Enamus filme ei tule Eestisse
2) Paljude filmide DVD'd ei tule Eestisse
3) Kui ma maksaks iga filmi eest, mida näha tahan, oleks ma aastani 2500 pankrotis.

Võimalusel mudugi üritan kinos ära näha, kui film seda väärt on.
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas kbong » 20. Oktoober 2006, 17:51

V kirjutas:
Robert kirjutas:Loll jutt, ega inimesed ju ei tõmba sellepärast, et filmid varem ära näha. Olgu see film ka ennem esilinastumist 50 sendiga müügil, ikka kedagi ei huvita, vaid tõmmatakse tasuta.
enamus inimesi on debiilikud ka mitmes vallas.Nii,et see ei pane imestama sugugi.


Ära ole nii kibestunud. Loll on ikka see, kes maksab, kui on võimalus tasuta saada...

Ise muidu tõmban enamus filme sellepärast, et muidu ma neid lihtsalt ei näeks. No ja mainstream kino toetaks ka vbl rohkem, kui need kuramuse kinopiletid odavamad oleks. Tavaliselt mingi hea filmi puhul ootan kuni Kosmosesse jõuab, sest seal on inimlikud hinnad vähemalt (25 eeku).

Agajah, poleks piraatlust, oleks mul väga-väga palju väärt filme nägemata jäänud.
Kasutaja avatar
kbong
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1882
Liitunud: 25. Detsember 2005, 20:14
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas V » 20. Oktoober 2006, 17:54

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas V » 20. Oktoober 2006, 17:54

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas Priit » 20. Oktoober 2006, 17:55

V kirjutas:
Priit kirjutas:
V kirjutas:[quote="Weirdo"]Nõustun Priiduga.
Briti filmiminister Shaun Woodward ütles, et parim viis võidelda muusika ja filmide piraatlusega on pakkuda inimestele välja legaalseid viise saada filmid kätte võimalikult kiiresti.

Mitte ainult võimalikult kiiresti, vaid ka võimalikult odavalt. Tegelikult võib film maksta kasvõi 15 EEKi, inimesed eelistaksid ikkagi tasuta saada. Loogiline. Ma saan täiesti aru, et inimesed on ära teeninud selle raha oma vaeva jne. eest, kuid pooldan ikkagi piraatlust. Pole ma mitte nii rikas kahjuks.
te ei oska hinnata kvaliteti.eks vaadakse siis mingit rõveda kvaliteediga filmi.


1) Enamus filme ei tule Eestisse
2) Paljude filmide DVD'd ei tule Eestisse
3) Kui ma maksaks iga filmi eest, mida näha tahan, oleks ma aastani 2500 pankrotis.

Võimalusel mudugi üritan kinos ära näha, kui film seda väärt on.
krt telli siis usast või mujalt.sama hind.[/quote]

Loe mu kolmandat põhjust uuesti.
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas V » 20. Oktoober 2006, 17:56

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas V » 20. Oktoober 2006, 17:58

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

Järgmine

Mine Uudised

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 16 külalist