Visa hing 2

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Visa hing 2

PostitusPostitas Asko » 20. Veebruar 2005, 19:20

Visa hing 2
Die Hard 2 (1990)

New Yorgist Los Angelese politseisse siirdunud võmm John McClane (Bruce Willis) on LA lennujaamas ootamas enda naise lennuki saabumist, kuid jällegi sekkuvad mängu terroristid. Nad võtavad enda kontrolli alla kogu lennuvälja tegevuse ning teevad lennukite maabumise võimatuks. Nad nõuavad ühe üliohtliku kurjategija vabastamist, keda parajasti ühest vanglast teise viiakse.

Loe täielikku tutvustust siit
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
Kasutaja avatar
Asko
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 636
Liitunud: 28. Detsember 2004, 18:39
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Fletcher » 02. Jaanuar 2006, 15:24

triloogia halvim film minu silmis, kuid sellelgi viga ei olnud. bruce oleks võinud siin ka alussärgis ja paljajalu olla.
üldiselt mulle meeldis rohkem, kui ta üksi tegutses (nagu esimeses filmis).
Pilt
Kasutaja avatar
Fletcher
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 297
Liitunud: 07. August 2005, 03:28
Asukoht: Mätta all

PostitusPostitas remy » 02. Jaanuar 2006, 17:04

Äääh.. pole sel osal viga midagi. Terroristid on täitsa ägedad ja nuh nii vana filmi kohta on ikka täitsa tasemel. Polegi vaja liiga palju eelmise osa elemente korrata muidu läheb igavaks.
remy
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 4
Liitunud: 02. Jaanuar 2006, 15:20
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Taavi » 02. Jaanuar 2006, 19:23

Minu arust jääb ka see teistele veidi alla, aga väga huvitav on sedagi vaadata. Neid Die-Hard-filme näidatakse iga jõulude ajal. Seekord mina vähemalt kahte esimest ei viitsind vaadata. Kolmandat olin "ainult" kaks korda enne näind ja vaatasin kolmanda korra kah.
Taavi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1180
Liitunud: 17. Jaanuar 2005, 01:29
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ralf » 20. Juuli 2006, 22:05

Esimene oli super, teine keskmine ja kolmas hea. Seega triloogiast kõige kehvem (minu silmis). Actionit jäi väheks, tempot polnud piisavalt ja nii öelda "vana" John McClane ilma sokkideta ja alussärgis oli kuhugile kadunud. Sellegipoolest väärikas Renny Harlini film.

4/10
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas ringooo » 28. Juuli 2006, 12:24

Ei küündinud esimese filmi tasemeni küll välja,aga asi oli ikkagi täiesti vaadatav.Kolmandale filmle jääb see samuti minumeelest alla.
5/10
Kasutaja avatar
ringooo
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 635
Liitunud: 12. November 2005, 22:23
Asukoht: Rakvere

PostitusPostitas Priit » 28. Juuli 2006, 12:51

Esimene oli väga hea, see on hea ja 3. film keskmine. Kunagi ka mina ei sallinud seda filmi üldse, kuid pärast mitut vaatamist hakkas see mullegi meeldima. Eriti just meeldib mulle Stuart. John McClane fraasid olid ikkagi tasemel ja film sisaldas suht palju äktsionit. 8/10, gotta love McClane. :wink:
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas Forzelius » 18. Oktoober 2006, 21:29

Mulle just väga meeldis, ei oskagi öelda, milline osa parim on, see oli kindlasti üks parimatest, meeldis kindlasti William Sadleri osatäitmine. BTW, see lennujaama stseen, kus see linttee seisma jäi, mõtlesin, et see vend, kes kuuli pähe lasi ühele eriüksuslasele, mõtlesin, et see oli see sama näitleja, kuid nähes seda, kuidas ta kuuli kopsu sai, vaatasin IMDB-st järgi ja n'gin, et see oli hoopis Robert Patrick...

Kokkuvõttes kindel 9/10
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Priit » 18. Oktoober 2006, 21:32

Forza kirjutas:Mulle just väga meeldis, ei oskagi öelda, milline osa parim on, see oli kindlasti üks parimatest, meeldis kindlasti William Sadleri osatäitmine. BTW, see lennujaama stseen, kus see linttee seisma jäi, mõtlesin, et see vend, kes kuuli pähe lasi ühele eriüksuslasele, mõtlesin, et see oli see sama näitleja, kuid nähes seda, kuidas ta kuuli kopsu sai, vaatasin IMDB-st järgi ja n'gin, et see oli hoopis Robert Patrick...

Kokkuvõttes kindel 9/10


Sama siin.
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas stefu » 03. Juuni 2007, 18:39

Ka suurepärane, aga mitte nii hea, kui esimene. Jällegi, hea töö Willise poolt.



9/10
Kasutaja avatar
stefu
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 206
Liitunud: 19. Aprill 2006, 15:55
Asukoht: Tabasalu

Re: Visa hing 2

PostitusPostitas Pixie » 25. Detsember 2011, 21:17

Korralik möllufilm. Meeldis, kuna pahad tegelased on tõsiselt kurjad ning head täielikud kangelased. Uute filmide juures paneks see (mind) vaid silmi pööritama, aga seekord teadsin täpselt, kellele kaasa elada ning kellele mitte. :)) John'i enda märkused, kuidas ta jälle samas olukorras on ning ei saa korralikult jõule veeta, olid super. :))
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Visa hing 2

PostitusPostitas Rasmus » 25. Detsember 2014, 04:36

Tõsiseltvõetavate "Die Hardide" kogutervikust üsna kindlalt nõrgim lüli. Aga see ei ütle palju, kuna terve esinelik koosneb vägagi korralikest märulitest, mis iga teise mölluka valgusaastate kaugusele maha jätavad. Eepilisi momente on küllaga, kuid põhiliseks miinuseks on see, et McClane’i enda elu ei ole tegelikult üldsegi ohus ning ta teeb kogu kangelasetööd vaid oma heast tahtest. Enamik aega on ta põhitegevusest täiesti välja jäetud ning võimetu sündmuste käiku muutma. Terroristid on McClane’ist kogu aeg sammu võrra ees ning tema kulutab lihtsalt mõttetult aega politseinike ja teiste näiliselt vaimse puudega korrakaitsjatega vaidlemiseks. Villain kannatas raskekujulise alakasutatuse all.

Siiski on tegu vägagi intelligentse põnevusmäruliga, mida võib vabalt ilma igasuguse tüdimuseta iga-aastaselt vaadata. Lisaks sisaldab see seeria kõige paremat sisupööret. ;-) Renny Harlin on teinud head tööd nii mõnegi meeldejääva stseeni loomisel ning suutnud lavastada "Die Hardile" väärilise järje ilma kellelegi häbi tegemata.

8/10


Ralf kirjutas:Sellegipoolest väärikas Renny Harlini film.

4/10

Ralf oli ulti before it was cool.

Spoiler :
Pilt
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Visa hing 2

PostitusPostitas Ralf » 25. Detsember 2014, 18:38

4/10 on tõesti karm. 6/10 tundub paras praegu. Aga esimese nelja "Die Hardi" seast on just teine osa on mu jaoks olnud alati see, mida ma millegipärast täielikult nautida ei suudagi. 1. ja 3. filmi puhul algusest peale teadnud, et armastan neid, aga teine pole kunagi erilisi tundeid tekitanud...
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Visa hing 2

PostitusPostitas Ronet » 25. Detsember 2014, 19:04

Ralf kirjutas:4/10 on tõesti karm. 6/10 tundub paras praegu. Aga esimese nelja "Die Hardi" seast on just teine osa mu jaoks olnud alati see, mida ma millegipärast täielikult nautida ei suudagi. 1. ja 3. filmi puhul algusest peale teadnud, et armastan neid, aga teine pole kunagi erilisi tundeid tekitanud...

Pilt
Tänu DH2'le meeldis mulle alati Counter-Strike's cs_747 mappi pelada.
A Good Day to Die Hard peaks panema sind (kurb) seda filmi rohkem väärtustama imo.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Visa hing 2

PostitusPostitas Forzelius » 25. Detsember 2014, 19:17

Mulle meeldib VH2 iga aastaga aina rohkem ja rohkem. Koos esimese osaga on sellel tõeline "mees terroristide vastu" hõng. 3-4 (viiendast ei räägi üldse) on see suure linna peal möllamine hoopis kadunud ja võtan neid kui nauditavaid action-filme. John McClane lumises jaamas Sadlerit taga ajamas on aga midagi tõeliselt..vahvat. Endiselt seda meelt, et frantsiisi filmid lähevad paremusjärjestuses.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 38 külalist

cron