Kill Bill - Pruudi kättemaks vol. 1

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Kill Bill - Pruudi kättemaks vol. 1

PostitusPostitas Kaido » 20. Veebruar 2005, 19:18

Kill Bill - Pruudi kättemaks vol. 1
Kill Bill: Vol. 1 (2003)

Pruut (Uma Thurman) ja ülejäänud pulmalised on tapetud ning nende verised kehad lamavad kabelipõrandal. Bill (David Carradine) ning tema kõrilõikajad Elle Driver (Daryl Hannah), O-Ren Ishii (Lucy Liu), Vernita Green (Vivica A. Fox) ja Budd (Michael Madsen) tegid aga tohutu vea - Pruut jäi ellu.

Neli aastat hiljem kui pruut koomast ärkab, asub ta täide viima kättemaksu Billi ja tema kaaslaste vastu. Kättemaks seisneb kõigi asjaosaliste tapmises, viimaks ka Billi.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Kaido
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2223
Liitunud: 28. Detsember 2004, 23:57

PostitusPostitas Robert » 20. Veebruar 2005, 23:10

Üks lemmikutest filmidest. Tarantino ruulib ikka 8)
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Taavi » 09. Märts 2005, 18:19

Väga lahe. ;) Mul ka üŧks lemmikutest. See kõige viimane võitlusstseen läks minu arust veidi pikale, aga muidu äärmiselt hea. ;)
Taavi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1180
Liitunud: 17. Jaanuar 2005, 01:29
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Robert » 09. Märts 2005, 18:39

Kas sa mõtlesid viimase võitlusstseeni all The House of the Green(?) Leaves võitlust või O-Ren Ishii vs. Bride?
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Taavi » 09. Märts 2005, 19:02

Seal majas ikka. O-Ren Ishii-ga läks suht kiiresti isegi. A seal majas läks natuke liiga pikaks minu arust. Muidu omapärane oli. Väga verine. See, kus tuled ära kustutati ja läbi seina valgus paistis oli lahe.

Olen filmi muuseas neli korda vist näind ja vaataks heaga sama palju veel. Tõesti väga hea on. ;)
Taavi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1180
Liitunud: 17. Jaanuar 2005, 01:29
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Robert » 09. Märts 2005, 20:15

Njaa. See võitlus majas oli vahepeal mustvalgeks tehtud, vähemalt kinoversioonis oli nii. Muidu üks siuke hea samurai actionfilm on veel "Zatoichi" kah.
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas annabel09 » 01. Juuni 2005, 20:04

pisut jamaks kiskus sest sisu nagu lõpuks polnudki vaid ainult tapmine....aga seegi oli hästi lavastatud nii et ikkagi hea film...
annabel09
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 41
Liitunud: 01. Juuni 2005, 17:44
Asukoht: rakvere

Kill Bill

PostitusPostitas ringooo » 27. November 2005, 23:34

Ma ütleks ka,et väga hea film.

Paljud vinguvad,et miks tehti mõned stseenid must-valgeks,aga minu arust on see jälle oma moodi stiilne.

Seal majas kus pruut neid jaapanlasi maha nottis,jaapanlaste jalad,käed,pead lendasid,see muutus lausa naljakaks oma moodi.

Nii,et siis mulle väga meeldis.
Kasutaja avatar
ringooo
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 635
Liitunud: 12. November 2005, 22:23
Asukoht: Rakvere

PostitusPostitas Tyrkiis » 29. Märts 2006, 18:53

Ossa poiss! Ma eile nägin seda esimest korda ning...vau :shock: Ma mõtlesin enne selle nägemist, et see on mingi üleliialdatud jama, aga tegelikult(kui ignoreerida seda kuidas verd purskas-suht ebareaalne) oli see ju suht hea. Mõned tuttavad olid kinos sellest vaimustauses, aga nüüd ütlevad, et täielik jama :lol: okei...

Ainult natuke kahju mõelda, et paljudele meeldib Uma Thurman ainult selle filmi pärast. Olen teda ennem paljudes heades rollides näinud, aga ma ei väida, et ta siin halvem oleks olnud. Vastupidi!

Ma ei võta seda filmi tõsiselt, aga kui seda, noh, lihtsalt vaadata on see päris hea meelelahutus. Samuraimõõgad käivad siuh-säuh ja seda oli nii lahe vaadata!

Ojaaa. Ning need olid jaapanlased mitte hiinlased. Tõesti, kuidas saab selliste asjadega eksida :P
Have you ever heard the story about the little engine that could?
Kasutaja avatar
Tyrkiis
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 94
Liitunud: 14. Detsember 2005, 19:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 29. Märts 2006, 20:52

Muidu ka üks lemmikfilme, peale nende eriefektide, mis olid tõesti ebareaalsed. kuid filmi stoori oli ikka väga hea, Robertil on õigus, Tarantino kohta... Teine osa oli ka lahe, aga mõnes mõttes oli see parem...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas meinteil » 30. Märts 2006, 07:31

see on hea film.
meinteil
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 163
Liitunud: 21. Märts 2006, 09:58

PostitusPostitas Girl17 » 18. Aprill 2006, 23:19

ajaviiteks hea vaadata :wink:
Kasutaja avatar
Girl17
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 170
Liitunud: 25. Jaanuar 2006, 14:42
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas d33m0n » 26. September 2006, 16:02

Parem kui teine
kui kokku saame, siis kirjutame
Kasutaja avatar
d33m0n
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 367
Liitunud: 27. Jaanuar 2005, 16:48
Asukoht: -=filmilindil=-

PostitusPostitas Forzelius » 02. Aprill 2007, 23:23

3.kordsel vaatamisel läheb asi ikka veelgi paremaks...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Ralf » 02. Aprill 2007, 23:42

Forza kirjutas:Muidu ka üks lemmikfilme, peale nende eriefektide, mis olid tõesti ebareaalsed. kuid filmi stoori oli ikka väga hea, Robertil on õigus, Tarantino kohta... Teine osa oli ka lahe, aga mõnes mõttes oli see parem...

Kui eriefektide all massiivset võltsverekasutust ja selle erituskiirust/erituskogust silmas pead, siis tegu on silmnähtava austusavaldusega anime-kultuurile. Ka O'Ren Ishii minevikku tutvustavas peatükis on ju näha, kuidas veri seal jugadena välja pritsib.

Aga "Kill Bill: Vol. 1" on arvatavasti Quentini kõige kultuurihõngulisem ja vägagi värvikas/vaimukas teos, parajalt terane ja kui veri-vägivald välja arvata, siis üsnagi väheülepingutatud. Meeldis see, et esimeses osas jagus tapmist ja pritsimist küllaga, teises osas aga vägivalda nappis ja mindi looga rahulikult edasi. Minu silmis on "Kill Bill: Vol. 1" oma järjest märksa parem ning peale "Pulp Fictionit" QT parim saavutus.

8/10
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Järgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 51 külalist

cron