Saag 3

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Saag 3

PostitusPostitas Taavi » 26. Juuli 2006, 14:50

Saag 3
Saw III (2006)

Kurikael Saag (Tobin Bell) on suremas, kuid tema himu süütute inimeste eludega mängida on suurem kui kunagi varem. Et ohvrite piinu veelkord näha, laseb Saag enda abilisel Amandal (Shawnee Smith) röövida haiglaarsti Lynn Denloni (Bahar Soomekh), kes hoiaks teda elus vähemalt niikaua, kuni tema järjekordne ohver Jeff (Angus Macfayden) uut surmavat mängu mängib. Võideldes Sae vaevaliselt tiksuva südamekellaga, peavad nii Jeff kui Lynn läbima ridamisi hirmuäratavaid teste. Kuid nad ei tea, et tegelikult on Sael nendega palju suuremad plaanid ...

Loe täielikku tutvustust siit
Taavi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1180
Liitunud: 17. Jaanuar 2005, 01:29
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Kahn19 » 09. September 2006, 11:30

ei jõua ära oodata millal seda näha saab :)) kindlasti 10/10p kuigi vel kindlalt ei tea 8)
Kasutaja avatar
Kahn19
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 447
Liitunud: 27. Mai 2006, 03:36
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas lostinthemist » 09. September 2006, 15:53

Võimatu on millelegile 10 punkti anda, kui sa pole seda näinud. Äkki see pööratakse kõige halvimaks filmiks triloogias. ;)
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitas Priit » 09. September 2006, 16:02

Kahtlane, sisu on juba liiga mannetu ja ainult lõksude pärast lähen vaatama. Loodan, et see jääb viimaseks.
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas Sepateus » 15. September 2006, 20:53

OOtan suure huviga. Saw 2 meeldis mulle rohkem, kui 1. osa, sest teises osas oli rohkem tegevust ja veriseid juhtumeid. Paraku olen ma Saw 3 osaga veidi skeptiline, kuna ma ei usu eriti, et Sigsaw'i järeltulija Amanda on nii andekas kui tema õpetaja aga elame näeme - äkki meid üllatatakse.
Kasutaja avatar
Sepateus
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 221
Liitunud: 15. September 2006, 20:22
Asukoht: tartu

PostitusPostitas Ralf » 03. November 2006, 21:11

Kinos käidud, phun!

Oma eluaegse õudusfilmifanatismi ning üle kümnete kolefilmides leiduvate piina- või vägistamisstseenide tõttu võiks öelda, et olen filmides kõikvõimalikke jubedusi näinud. "Saw III" lükkas selle arvamuse edukalt ümber. Poleks arvanud, et nii mitmel korral tekib kange tahtmine silmad kinni suruda... sest leebe see teos just igatahes polnud ja nii mõnelgi võikal hetkel käis kontidest krudin läbi.

Publik kinos aga ootas filmilt 100% meelelahutust - kõike muud, kui õudusfilmi. Paaril natuke koomilisema alatooniga (kuigi see ehk polnud nii mõeldud) naeris terve saal (noorem vaatajaskond) ning kui Shawnee Smith Tobin Belli korra embas, hüüdis keegi "Iiuuu!" ja jällegi purskas kogu publik itsitama. Ei saaks öelda, et häiris, aga see kõik tõestas, et eestlastel on tõesti külm närv. Lahkumas ei näinud kedagi ning vastikushüüatus üle saali käis ainult korra (filmi alguses.. aia). Isegi ajuoperatsiooni-stseeni ajal polnud kellelgi mingit erilist reaktsiooni ning itsitamiseks leidus isegi aega. Ambulantsi polnud ammugi vaja. Lõpus muidugi lai aplaus kõigi poolt. :)

Lõpust niipalju, et kuigi tegu polnud mingisuguse erilise twistiga, suudeti filmi kaks paralleelset sündmuspaika üheks hämmastavaks kulminatsiooniks kokku siduda... Seega oli lõpp eelkäijate vääriline, ent mitte midagi liiga üllatavat.

Eelkõnelejale ütleks, et põhivend on ikka Jigsaw!

Võimalik spoiler kirjutas:"Saw II" meeldis küll natuke rohkem, ent kõige rämedam on muidugi see, üllatav, et "Hostel" selle kõrval K-16 sai. Leidub ribide lahtirebimist, sodiksplahvatanud päid ja kehi, ajuoperatsioon, lahtiste luumurdude tekkimiseni jäsemete väänamist, sodikshakitud sigadega inimeste uputamist, jala kivijurakaga sodiks peksmist, kettide naha küljest rebimist jpm.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Kaido » 04. November 2006, 00:34

Tänan hea ülevaate eest. Plaanis lähipäevil mulgi plazat külastada :)
Kasutaja avatar
Kaido
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2223
Liitunud: 28. Detsember 2004, 23:57

PostitusPostitas Priit » 04. November 2006, 18:44

Kinos käidud ja puha. No täitsa meeldis. Rääkides nüüd nendest rõvedustest, siis ütleks, et täitsa rahus vaatasin. Olen hullematki näinud. Olin vist ainuke ka, kõik saalis vaatasid sellistes kohtades mujale ja panid silmi kinni, sama käib ka mu suure venna kohta. Üks inimene lahkus ka kohe filmi alguses. Ütleks, et täitsa tore film oli. Parim lõks on see "valus vedelik". 6,5/10. Twist mudu nii üllatama ei pannud.
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas Ralf » 04. November 2006, 18:54

Priit kirjutas:Parim lõks on see "valus vedelik". 6,5/10. Twist mudu nii üllatama ei pannud.

Kahju hakkas temast, ta oli terve seeria jooksul mu lemmik. Ja ebaaus oli ka!

Ise vaatasin ka kõike rahuga, mõnes kohas käis "krõnks" läbi kehast. Minu publik ei vaadanud midagi eemale, ainult puhta itsitamine käis. Alguses, kui Matthews end vabastada püüdis, publik hüüatas korraga.

Hullemat olen ise ka näinud, aga midagi nii realistlikku vist siiski mitte.

Twisti seal minu jaoks polnudki.. Lihtsalt huvitav lõpp.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Forzelius » 04. November 2006, 23:09

Kas oli t'esti nii rets film siis, et Hostel on selle filmik'rval nagu l'vikuningas?
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Ralf » 05. November 2006, 00:45

Forza kirjutas:Kas oli t'esti nii rets film siis, et Hostel on selle filmik'rval nagu l'vikuningas?

"Hosteli" K-16 piirangule aitas arvatavasti kaasa kõvasti paljaid tütarlapsi esimeses pooles, aga jõhkruste poolest küll. "Saw III" on tõepoolest realistlik ning valutorge käib päris mitmes kohas läbi. Ajuoperatsiooni koht on ikka väga valus vaadata.
Koht, kus alguses kutt enda jala ahela küljest päästmiseks seda korduvalt suure kivimürakaga sodiks peksab, viimaks sellest kinni haarab ning selle ribadeks murrab, pani minu publiku kinos küll korraga ahhetama.

Ja kuulujuttude üle, nagu inimeste minestamine / lahkumine seansside ajal, ei imestaks sugugi.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

khm,

PostitusPostitas Kaidii » 05. November 2006, 01:53

Lugupeetud filmiveeb.ee foorumi külastajad!

Tegin mina hetke tagasi siia konto, et kirjutada siia üks toredakesekene kommentaarikene. Lugu siis nimelt selles, et et et. Eile, 3 novembril uurisin ma netist arvamusi Saw III kohta, et kas on hea film ja et kas tasub seda vaatama minna. Tulles siia ja lugedes siin neid osasid kommentaare tekkis tunne, et ohohooo, tuleb väga põnevalt hirmutav ja õudne film.
Pinge ja ärevus ja kõik see oli oli oli väga suur. Ja lootsin, et näen head, õudsat, ägedat filmi.

Aga.. võta näpust. Ei olnud see ju üldse jube ega õudne või mis iganes sõnadega seda filmi on iseloomustatud.. Ja ma ei tea. Ma tõesti tahaks neid inimesi näha, kes kiirabiga?! ära viidi selle filmi vaatamise ajal. No.. ma ei tea, polnud see ju üldse jube, mida sa sellest kiirabist siis kutsud? Prrh, ei mõista ma seda.


Igatahes. See film ei vastanud ÜLDSE minu lootustele/ootustele. Prrh.
Kaidii
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 1
Liitunud: 05. November 2006, 01:45

Re: khm,

PostitusPostitas Priit » 05. November 2006, 10:49

Kaidii kirjutas:Lugupeetud filmiveeb.ee foorumi külastajad!

Tegin mina hetke tagasi siia konto, et kirjutada siia üks toredakesekene kommentaarikene. Lugu siis nimelt selles, et et et. Eile, 3 novembril uurisin ma netist arvamusi Saw III kohta, et kas on hea film ja et kas tasub seda vaatama minna. Tulles siia ja lugedes siin neid osasid kommentaare tekkis tunne, et ohohooo, tuleb väga põnevalt hirmutav ja õudne film.
Pinge ja ärevus ja kõik see oli oli oli väga suur. Ja lootsin, et näen head, õudsat, ägedat filmi.

Aga.. võta näpust. Ei olnud see ju üldse jube ega õudne või mis iganes sõnadega seda filmi on iseloomustatud.. Ja ma ei tea. Ma tõesti tahaks neid inimesi näha, kes kiirabiga?! ära viidi selle filmi vaatamise ajal. No.. ma ei tea, polnud see ju üldse jube, mida sa sellest kiirabist siis kutsud? Prrh, ei mõista ma seda.


Igatahes. See film ei vastanud ÜLDSE minu lootustele/ootustele. Prrh.


Emm, no ongi nii, ma pole teistmoodi väitnudki. Kuid samas film enesest meeldis, sisu jne. Muidugi need kes pole eelmiseid Saw'e näinud ei saa eriti poindile pihta.
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas Sepateus » 05. November 2006, 13:45

Ei leidnud Ekraanist, et see film ka Tartusse tuleks. Peab siis järgmine nädal Tallinna sõitma - noh saab lõpuks ka Plazas ära käia.
si vis pacem para bellum
Kasutaja avatar
Sepateus
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 221
Liitunud: 15. September 2006, 20:22
Asukoht: tartu

PostitusPostitas prk » 05. November 2006, 14:42

tahaks näha
esimesed 2 osa olid päris kõvad
prk
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 4
Liitunud: 05. November 2006, 01:23

Järgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 41 külalist