Miami Vice

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Miami Vice

PostitusPostitas Cochrane » 07. Aprill 2006, 22:13

Miami Vice
Miami Vice

80date samanimelisest kultusseriaalist tuntud Sonny Crockett ja Rico Dubbs on tagasi. Sedakorda mängivad neid Colin Farrell ja Jamie Foxx.

Rico ja Tubbs on sisse imbunud narkoäri maailma, et tabada mitme inimese surmas süüdi olev grupeering. Peagi on nad oma rolli liiga hästi sisse elanud ja piirid tegeliku elu ja väljamõeldud rollide vahel hakkavad üha enam hägustuma ning olukord muutub aina kriitilisemaks.

Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas Storm » 23. August 2006, 12:37

K2isin eile kinos vaatamas. Algas kyll natuke segaselt, kuid l6puks liikus k6ik paigale. Kahju ainult, et ei ole seriaali n2inud ning nyyd ei teagi, kas nad tahtsidki selle v6imalikult sarnase sisugaga seriaalile teha, v6i oligi selline "action" plaanis kokku keerata. Sest kui taheti rohkem actionit teha (muidugi mingil m22ral oli vast seriaalist ka midagi kaasatud, aga ei ole kindel), siis oleks vast suudetud millegi paremaga v2lja tulla. Aga t2istsa vaadatav oli :pööritus: 6/10
Legalize IT!
Storm
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 732
Liitunud: 28. Detsember 2005, 19:42
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas tam » 23. August 2006, 14:11

väga meeldis.
tantsustseenid olid eriti seksikad. action oli väga julm. väga väga cool. collateral on ka meeldinud.
tam
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 215
Liitunud: 10. Jaanuar 2006, 11:36

PostitusPostitas V » 23. August 2006, 15:24

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas Robert » 06. September 2006, 19:47

Jaa, väga hea film oli. Pealegi need arvamused, mida ma olen lugenud, kus on seda halvustatud, siis on peamiseks põhjuseks toodud vähene action ja väga halb kaameratöö. Esiteks see ei olegi selline film, kus oleks vaja mingeid suuri action sequenceid ja teiseks on kaameratöö maitse asi. Mulle meeldis väga.
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Kahn19 » 08. September 2006, 18:52

Lõpuks ometi jälle üks väga hea film,kindlasti minu top 10 filmide hulka kuuluv :))

8,5/10p
Kasutaja avatar
Kahn19
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 447
Liitunud: 27. Mai 2006, 03:36
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas hau » 10. September 2006, 00:01

Kinos oli täitsa tore seda vaatamas käia. Ühed tolgused läksid juba essa 10 minniga ära, üks magas pea terve filmi ajal ja mingid tatid käisid koguaeg sital.
Film ise meeldis, nagu ka samastiilne Manni eelmine Collateral. Montaaz ja ülesehitus meenutas mingilmoel The Insiderit. Kaameratöö oli väga ehtne, mõned kohad nagu vaataks politseikroonikat vms. Seksi oli ka päris palju, vist 4 korda oli Isabella ja Sonny vahel peale esimest kohtumist. Ehituselt oli väga huvitav film ja vältis nii mõningaidki klišeesi.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas ringooo » 10. September 2006, 21:23

Michael Mann näitas jälle oma stiilitunnetust ja kui häid filme võib ta teha.
Märkimisväärne on hüplev kaameratöö,mis mulle väga meeldis.
Colin Farrell ja Jamie Foxx sobisid peaosadesse hästi ja üldiselt on film päris hea,kuigi Collateral meeldis rohkem.
7/10
Kasutaja avatar
ringooo
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 635
Liitunud: 12. November 2005, 22:23
Asukoht: Rakvere

PostitusPostitas Chras » 10. September 2006, 21:27

hau kirjutas:Kinos oli täitsa tore seda vaatamas käia. Ühed tolgused läksid juba essa 10 minniga ära, üks magas pea terve filmi ajal ja mingid tatid käisid koguaeg sital.
Film ise meeldis, nagu ka samastiilne Manni eelmine Collateral. Montaaz ja ülesehitus meenutas mingilmoel The Insiderit. Kaameratöö oli väga ehtne, mõned kohad nagu vaataks politseikroonikat vms. Seksi oli ka päris palju, vist 4 korda oli Isabella ja Sonny vahel peale esimest kohtumist. Ehituselt oli väga huvitav film ja vältis nii mõningaidki klišeesi.


Mulle tundub et me olime samal Seansil....
:D
Chras
Registreerimata kasutaja
Registreerimata kasutaja
 

PostitusPostitas hau » 10. September 2006, 21:50

Kui sa olid kell 19.00 Võrus siis võibolla tõesti
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Jack » 12. August 2007, 12:35

Väga hea film, natuke sünge, täpselt selline, nagu mulle meeldib.
Väike väänik, anna asu!
Kasutaja avatar
Jack
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 20
Liitunud: 22. Juuni 2007, 21:41
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas siilupart » 12. August 2007, 16:06

Vaatasin ka selle filmi ära ja täitsa rahule jäin. Hiljemalt kuulasin veel ära ka selle filmi soundtrackid. Terve see film oli algusest lõpuni huvitav. Võiksin täitsa anda 10 punkti sellele filmile aga annan siiski 9 punkti. Võrreldes seda filmi Miami Vice seriaaliga, seriaal oli täitsa jama. Seriaalis mängis selline tegelane politseinikku-Don Johnson.. Ehk keegi mäletab seda seriaali veel :P
http://www.tv.com/miami-vice/show/544/summary.html
Kasutaja avatar
siilupart
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 109
Liitunud: 27. Juuli 2007, 23:49
Asukoht: Kuressaare (Saarlane:D)

PostitusPostitas hau » 24. Oktoober 2007, 23:08

Vaatasin juba ma-ei-tea-mitmendat-korda, aga nüüd siis extended versiooni ja kommentaaridega. Mann räägib siis kohe saab filmist palju rohkem teada ja on huvitavam. Sisu tehnilises mõttes(kuidas päriselt kõik need narkokaubanduse asjad jms töötab) on see ikka päris kuradima tark film. Kaameratöö mainin jälle ja uuesti ära- vägavägahea! Igatahes täiega stiilne ja üles vinnastatud film!
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Spellbound » 04. Jaanuar 2010, 21:40

Garli, kuidas siis meeldis? Räägi meile ka :)
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Garli » 04. Jaanuar 2010, 22:02

No mis ma öelda oskan. Taevani ei kiida, samas maa alla ka ei tambiks. Üle keskmise film kindlasti (6-7/10. IMDb'sse läks 7/10). Reaalsuse poole pealt ütleks, et peaaegu perfektne. Esiteks, kaameratöö, mida hau on maininud ülalpool tervelt 2 korda ja teiseks, action-stseenid. Vapustav töö Mann'ilt ja teistelt. Kui Mann kunagi sõjafilmi teeks, siis ma ei suuda ette kujutada, kui ehtsad ta lahingustseenid oleks. Film ise Mann'i paremikku ei kuulu, sest kõik ta filmid, mida näinud olen (Heat, PE, Collateral ja Ali ka kunagi ammu) on paremad. Vähemalt ei ole MV just another cheesy action movie.

Seriaali pole kahjuks mitte kunagi näinud. Seega ei saa mingeid paralleele sellega tõmmata.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

Järgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 86 külalist

cron