Ruudi

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Ruudi

PostitusPostitas Taavi » 06. Veebruar 2006, 23:01

Ruudi
Ruudi

Väike Ruudi, maailma suurim viikingifänn, elab Saaremaal ja on oma eluga täitsa rahul. Tema ema Karmen on politseinik, isa neil ei ole ja siiani pole Ruudi temast ka erilist puudust tundnud. Ühel päeval saab isa puudumisest Ruudile siiski suur mure. Haakriku laadal teeb nimelt lõbusõitu ütlemata uhke viikingilaev, aga lapsed lastakse laeva pardale vaid isadega koos. Üksiminekuks on Ruudi lihtsalt liiga väike ja emal pole aega. Kust peaks aga üks pisike poiss endale isa leidma? Kui ema Karmen kiireloomulisest isahankimisest kuuldagi ei taha, otsustab Ruudi asja ise korda ajada. Ta kuulutab välja Suure Papakonkursi - auhinnaks tema ise, tema ema Karmen ja koduküla merepõhjas peituv muinasjutuline viikingivarandus, mis nüüd kiiresti üles tuleb leida. Kui paar üpriski kahtlase taustaga tegelast väidetavast varandusest haisu ninna saavad, võtavad Ruudi Papakonkurss ja viikingivaranduse otsimine pöörasema pöörde kui keegi kujutleda oskas...

Täielikku tutvustust loe siit.
Taavi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1180
Liitunud: 17. Jaanuar 2005, 01:29
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas merts222 » 05. Märts 2006, 19:52

väga tahaks seda näha
merts222
Registreerimata kasutaja
Registreerimata kasutaja
 

PostitusPostitas ringooo » 22. August 2006, 23:03

Minu arust on "Ruudi" väga tore Eesti lastefilm.
Lugu on hea,teostus väärib ka kiitmist ja näitlejad on ka ikka päris head.
Näitlejateks tooks esile Dan Põldroosi,Jan Uuspõllu,Guido Kanguri ja Aleksander Eelmaa.
Minu arust on see Tokyos võidetud auhind igati ära teenitud.
Ma ei tea miks,aga minule tundus väga koomiline see kui keegi sinna külla bussiga tuli või kui kuskil palju rahvast oli siis see "kolmikust ansambel" eesotsas Ines Aru laulis koguaeg ühte laulu,"Valge Tuvi".Muud ei laulnud.Ilmselt tuleb mulle meeldu mu lapsepõlv kus mu vanavanaema juures külakolkas ka tänavamuusikud olid kes tegelikult õieti pilli mängida ei osanud,aga seda tahtsid ikka,et keegi neile mütsi sisse sente või kahe krooniseid viskaks.
Igati vaadatav film.
7/10
Kasutaja avatar
ringooo
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 635
Liitunud: 12. November 2005, 22:23
Asukoht: Rakvere

PostitusPostitas tam » 23. August 2006, 00:40

tõesti nuntsik lastefilm.
siuke a la tjorven või bullerby lapsed meeleoluga. te kõik teate neid ikka, eks? :?
ja see väike poiss on päriselus veeeeeel armsam <3
tam
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 215
Liitunud: 10. Jaanuar 2006, 11:36

RUUDI ON ÄGE!!!

PostitusPostitas kiiuruul » 18. November 2008, 10:15

tahaks vaatata seda filmi veel kord ja veel!!!!!!!!!!!!!! :P :P :)) :))
sest see film on nii äge!!!!!
kiiuruul
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 1
Liitunud: 18. November 2008, 10:04


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 25 külalist