Telefoniputka

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Telefoniputka

PostitusPostitas Kaido » 20. Veebruar 2005, 19:18

Telefoniputka
Phone Booth (2002)

Stu Shepard (Colin Farrell) on avalike suhete korraldaja New Yorkis, kes peab end suureks tegijaks.
Täna on aga keegi ta välja valinud. Vastates kõnele telefoniputkas, öeldakse talle, et ta on sihikul ja kui ta peaks abi paluma või telefon argile panema, ta sureb.
Sellest saab alguse tema elu kõige jubedaim päev, mille tõttu kannatavad lisaks Stule veel mitmed tema lähedasd inimesed.


Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Kaido
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2223
Liitunud: 28. Detsember 2004, 23:57

PostitusPostitas Taavi » 14. Märts 2005, 18:24

Ma vaidleks sulle täiesti vastu. Väga hea on. Algus on ainult väga sakiline ja aeglane. Üllatavalt pingeline.
Au Joel Schumacher-ile. Arvestades, et film toimub täies mahus ainult ühes kohas, on ikka väga kõva sõna.
Taavi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1180
Liitunud: 17. Jaanuar 2005, 01:29
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Taavi » 14. Märts 2005, 19:06

Mina vaatasin kodus video pealt. Hilja õhtul. Suurelt telekalt muidugi. Ei olnud viga. :P
Taavi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1180
Liitunud: 17. Jaanuar 2005, 01:29
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Kama » 18. Märts 2005, 13:11

täica algus oli jah natsa igav....a edasi oli super..
Kasutaja avatar
Kama
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 131
Liitunud: 21. Veebruar 2005, 20:43

PostitusPostitas karmen » 18. Märts 2005, 16:54

telefoniputka ja igav?? see oli nii hea film ju! põnev ja pingeline jms.. tõesti soovitan vaadata :D
karmen
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 2
Liitunud: 01. Märts 2005, 00:35

PostitusPostitas Cochrane » 20. Juuli 2005, 01:47

Käisin seda kunagi ka kinos vaatamas ja nüüd vaatasin taas, ja peab ütlema, et on hea film. Viia terve filmi tegevus ainult ühe tegevuspaiga peale, see on üsna julge tegu, mis end vähemalt minu arvates ära tasus. Ma olen näinud teatrilavastusi, kus on rohkem tegevuspaiku, aga siin filmis on see tõesti hästi lahendatud. Ei hakanud kinos igav ega ka nüüd uuesti vaadates.

9/10
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas Forzelius » 01. September 2005, 20:23

Ei saa ka aru, kuidas see sai igav olla. Minu arust oli väga põnev. Kiefer oli täiesti oma žanrile kohane. Ei kujutaks teda komöödias ettegi...:P

Samas ka kõige omapärasem film, kuna see oli filmitud kümne päeva jooksul.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Nemesis » 14. Veebruar 2006, 22:59

sai ka nüüd vaadatud ja leian, et põnevusest seal küll puudu ei tule
Kasutaja avatar
Nemesis
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 92
Liitunud: 23. Jaanuar 2006, 19:46
Asukoht: Läänemaa

PostitusPostitas Girl17 » 28. Aprill 2006, 19:05

hea film, põnevust ikka j2tkus...meeldis!
Kasutaja avatar
Girl17
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 170
Liitunud: 25. Jaanuar 2006, 14:42
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Milenko » 03. August 2006, 21:37

Kui ma alguses kuulsin et pea kogu film toimub telefoniputkas ei oodanud ma suurt midagi aga üllatuseks oli päris hea film.
7/10
Kasutaja avatar
Milenko
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 626
Liitunud: 28. Juuli 2006, 01:45

PostitusPostitas d33m0n » 20. September 2006, 11:47

hea ideega film 8/10
kui kokku saame, siis kirjutame
Kasutaja avatar
d33m0n
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 367
Liitunud: 27. Jaanuar 2005, 16:48
Asukoht: -=filmilindil=-

PostitusPostitas Ralf » 03. Oktoober 2006, 16:20

Phone Pooth? :D

Eniveis, üsna terane põnevik oli. Farrelliga jäin rahule ja arvestades, et ta ei ole mulle iial suurt meeldinud, on see juba omamoodi kordaminek. Arvestades veel Whitakerit (kelle puhul olen märganud, et igas tema rollis mängib ta hea südamega inimest, lausa "Panic Room"-is), kes on ilmselt üks parimaid musti näitlejaid, ei saa näitlejavalikuga üldse nuriseda. Kui üldse midagi ette heita, siis ehk lõppu. Jäi asi liiga lühikeseks ning otsi kokku ei tõmmatudki. Sellegipoolest vaadatav põnevik!

6,5/10
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas LadyBug » 03. Oktoober 2006, 16:47

Väga meeldis...
mai tea see polnud üldse farrelilik roll...vähemalt mulle on jätnud ta bad boy mulje..noh seal ta oli ka selline ülbik ja naistemees alguses..aga edaspidi...
igaljuhul suurepäraselt sai selle rolliga hakkama...film oli ka supper...
mai oleks osanud arvatagi et mingi telefoni putkas passimis film võiks olla nii huvitav...jäin vägagi rahule!..
Pakus palju pinget.
9,6/10
And really bad eggs.. Drink up me hearties yo-ho!:) Savvy?
Kasutaja avatar
LadyBug
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 662
Liitunud: 22. Aprill 2006, 12:36
Asukoht: oleneb olukorrast!:P

PostitusPostitas Wisegirl » 03. Oktoober 2006, 21:40

Fletchu kirjutas:
Eniveis, üsna terane põnevik oli. Farrelliga jäin rahule ja arvestades, et ta ei ole mulle iial suurt meeldinud, on see juba omamoodi kordaminek. Arvestades veel Whitakerit (kelle puhul olen märganud, et igas tema rollis mängib ta hea südamega inimest, lausa "Panic Room"-is), kes on ilmselt üks parimaid musti näitlejaid, ei saa näitlejavalikuga üldse nuriseda.
6,5/10


Võtsid mul sõnad suust.
Mulle väga meeldis. *Two thumbs up* Piisavalt kiire ja põnev. Ja eriti positiivse mulje jättis
Spoiler :
lõpus Sutherlandi karakter ja see, et teda kätte ei saadud.
Super.
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

PostitusPostitas Peata Ratsanik » 11. Oktoober 2006, 17:38

Film, mille tegevus toimub ühes väikese kitsas ruumis, parimal juhul samal tänaval, milllel mainitud telefoniputka asub. Ei jäta just suurt esmamuljet, kuid et seda õoglaselt hinnata, on vaja see ise ära näha.
"Telefoniputka" oli üle ootuste põnev, pinget aidasid ülal hoida dialoogid Farrelli ja Sutherlandi (väga üllatav rollisooritus tema poolt) vahel. Sutherlandi hääle muutmine oli minu silmis ebavajalik nišš, kuna vähesed näitljad tulevad toimetäiusliku kurikaela häälega (Anthony `Kannibal` Hopkins) ja "Voonakeste vaikimises" olid ka dialoogid paremad.
Farrell suutis manada küll hädiseid näoilmeid ja voolis välja kena rollisoorituse, aga arenemisruumi on tal veel nüüd, 4 aastat hiljemgi.
(Vaadake IMDB-st ta järgmiseid projekte, 2 neist on mulle päris huvipakkuvad.)
Lavastaja Joel Schumacher on ka selline tüüp, kellelt ei tea midagi oodata, kuna ta õnnestumiste ("Tigerland", "Phantom of the Opera") vahele satub nii mõnigi ebaõnnestumine ("Batman Forever", "Batman & Robin", "Bad Company") ja nüüd plaanib ta veel "Friday 13-th" saagale teha järgmise filmi....
"Telefoniputka" aga kuulub ta paremikku.

6/10!
Peata Ratsanik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2036
Liitunud: 02. Märts 2005, 19:30

Järgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 43 külalist

cron