Puhkemaja

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Puhkemaja

PostitusPostitas Rasmus » 07. Oktoober 2020, 22:43

Puhkemaja
The Rental (2020)

Kaks jõukat paari võtavad nädalavahetuseks luksusliku mereäärse üürika, et tähistada töösaavutusi ja veidi auru välja lasta. Ideaalsest puhkusest jääb vähe järele, kui paljastuvad hästi hoitud saladused ja neli vana sõpra näevad üksteist täiesti uues valguses.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Puhkemaja

PostitusPostitas Rasmus » 07. Oktoober 2020, 22:49

Siin on huvitavaid elemente, aga tervikuna jääb igavaks. Ei meeldi mulle see uue aja õudukate väljanägemine ja fiiling üleüldiselt. Põhirõhk on tegelastevahelistel suhetel, kuid võib-olla oleks mul nende vastu suurem huvi olnud, kui kõik poleks nii ebameeldivad ja eemaletõukavad kujud olnud. Okei, Alison Brie oli isegi mõistlik.
Spoiler :
Kahjuks suri ta esimesena. Mind ei veennud hetkekski põhikonflikt, et selle kogemata maha löödud vanamehe laibast oli vaja lahti saada. Helistanud politseisse ja asi ants. Nii lollid ikka ei tohiks tegelased olla.
Õuduselement jäi lahjaks, ehkki hindan seda, et
Spoiler :
tapjale motiivi ei keevitatud. Meeldis ka see üks moment, kus Mina läks ülakorrusele peitu ja nägime toimuvat tapja perspektiivist (ta ei leidnud Minat üles). Ei tulegi hoobilt pähe teist õudukat, kus nii oleks tehtud, alati kaamera ikka piilub koos peitjaga voodi alt mõrvari jalgu vms.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 178 külalist