Trainspotting

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Trainspotting

PostitusPostitas Taavi » 22. Märts 2005, 22:20

Trainspotting
Trainspotting

"Kes vajab mõtteid, kui sul on heroiini?" ütles Mark Renton (Ewan McGregor), üks viimase aja igapäevakangelastest - narkomaanidest.
Ta veedab enamuse enda ajast koos luuseritekambaga ringi jõlkudes ning igal võimalusel heroiini manustades. Enesehävinguteel olev seltskond ei tundu olema suuteline kuidagi moodi normaalset elu elama. Vaid Markil üksindu on taipu, suutlikust ning võimalust veel elamiseks elu valida, kuid kas ta tõesti seda ise ei taha?

Täielikku tutvustust loe siit.
Taavi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1180
Liitunud: 17. Jaanuar 2005, 01:29
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Taavi » 28. Märts 2005, 14:58

See on ka omamoodi hea film. Mitmed kohad on väga leidlikult tehtud. Minu jaoks muutus mõni hetk igavaks. Aga muidu ei saa küll millegi üle kurta. See s.taloopimine ämma köögis oli lahe. :D
Taavi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1180
Liitunud: 17. Jaanuar 2005, 01:29
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Kaido » 07. Mai 2005, 14:26

Väga hea heroiini mõnitav inglise komöödia. 1 parimaid narko filme ültse :D
Kasutaja avatar
Kaido
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2223
Liitunud: 28. Detsember 2004, 23:57

PostitusPostitas Monk » 03. Jaanuar 2006, 19:53

Täiega hea film - ehtne ja ilma ilustamata. Mõneti võib-olla paremgi kui "Reekviem Unelmale", mis oli natukene liiga sünge võitu, aga jah, ega seegi eriti leebem ole. Soundtrack on ka ülihea. Üks lugu on eriti hea, mida ma kahjuks küll internetist üles pole leidnud. Nimelt ei tea selle loo täpset pealkirja (lugu on filmis vahemikus 58min 22s-59min 04s). Kes teab seda lugu, võiks öelda selle pealkirja, oleksin väga tänulik!
Fear can hold you prisoner. Hope can set you free. - "The Shawshank Redemption"
Kasutaja avatar
Monk
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 267
Liitunud: 02. Juuni 2005, 15:12
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitas Fletcher » 03. Jaanuar 2006, 21:59

hmm... omamoodi huvitav film. dialoog oli väga vahva. naerda sai, kui sick boy ja renton seal õhupüssiga kiusasid inimesi.

Sick Boy: [Sean Connery accent] Do you shee the beasht? Have you got it in your shights?
Mark "Rent-boy" Renton: [aiming the pellet gun at a dog] Clear enough, Missh Moneypenny! This should preshent no shignificant problemsh!
[shoots the dog which starts attacking its owner]

ma võtan mikrofoniga peale selle koha, see on ropult naljakas XD
Pilt
Kasutaja avatar
Fletcher
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 297
Liitunud: 07. August 2005, 03:28
Asukoht: Mätta all

PostitusPostitas Fletcher » 05. Jaanuar 2006, 00:17

Pilt
Kasutaja avatar
Fletcher
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 297
Liitunud: 07. August 2005, 03:28
Asukoht: Mätta all

PostitusPostitas ringooo » 01. Mai 2006, 18:03

Täitsa hea asi on!
Kõik näitlejad olid väga head(tooks välja Robert Carlyle).
Mul sattusid just "Reekviem Unistusele" ja "Trainspotting"u vaatamine väga lähestikku.Niisiis,tegu on tegelikult täiesti erinevate filmidega.Neid ei anna võrrelda."Trainspotting" on leebem ja koomilisem,kui "Reekviem Unistusele".Filmi "Reekviem Unistusele" mõte oligi tegelikult näidata,kui jubedad asjad on narkootikumid.See film jälle ei olnud selle põhtimõttega.
Igatahes "Trainspotting" on igati kiiduväärt film.
9/10
Kasutaja avatar
ringooo
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 635
Liitunud: 12. November 2005, 22:23
Asukoht: Rakvere

PostitusPostitas Forzelius » 01. Mai 2006, 18:45

Fletcher kirjutas:hmm... omamoodi huvitav film. dialoog oli väga vahva. naerda sai, kui sick boy ja renton seal õhupüssiga kiusasid inimesi.

Sick Boy: [Sean Connery accent] Do you shee the beasht? Have you got it in your shights?
Mark "Rent-boy" Renton: [aiming the pellet gun at a dog] Clear enough, Missh Moneypenny! This should preshent no shignificant problemsh!
[shoots the dog which starts attacking its owner]

ma võtan mikrofoniga peale selle koha, see on ropult naljakas XD


Mis tähendab XD
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Robert » 17. Juuni 2006, 14:54

Haha, see koht on küll üks parimaid...

Aga üldiselt mulle meeldis ja nüüd tekkis huvi vaadata ka Requiem for a Dream ära. Filmis olid mõned väga head kohad ja eriti mulle meeldis lõpp.

9/10.
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas lostinthemist » 17. Juuni 2006, 15:55

LynyrdSkynyrd :
XD on smail. :D
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitas Ralf » 21. Juuli 2006, 01:15

Lemmik (Briti) film. Äärmiselt humoorikas dialoog, mis jooksis otse vägagi traagiliste või šokeerivate kaadrite vahelt. Ewan McGregor koos Carlyle'i ja Milleriga oli fantastiline, lisaks sellele ka väga andekas lugu ja unustamatu stseen laes roomava surnud beebiga. Meeldejätmist väärivaid tsitaate on külluses ja seega saabki "Trainspotting" üheksa punkti.

9/10
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Milenko » 28. Juuli 2006, 02:36

Üks korralik Heroiini laks :lol:
Kasutaja avatar
Milenko
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 626
Liitunud: 28. Juuli 2006, 01:45

PostitusPostitas Cochrane » 12. Juuni 2009, 13:59

Tugev teos, mis suudab narkoprobleemide kujutamisel siduda komöödia ja tragöödia üheks sujuvalt jooksvaks filmiks.
9/10
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas rauls » 31. Jaanuar 2010, 01:30

Kuradi hea film Boyle'lt! See on selline linateos, mis sind täiesti rabab jalust oma pöörasuse ning haarava ja põneva teostusega. Minu jaoks läks film tõeliselt käima alates
sellest vaiba sisse vajumise momendist. Eriti kõva oli sellele järgnev stseen, kus kujutati narkopohmeluses kannatavat peategelast Rentonit. Kõik need hallutsinatsioonid (laes roomav beebi!) olid lihtsalt geniaalselt välja mõeldud.
Igaks juhuks varjasin teksti, et mitte spoilerdada nende jaoks, kes pole veel näinud. Ütleks nii, et kui sulle meeldib "Requiem for a Dream" ja sa oskad hinnata brittide huumorit, siis oled kindlasti "Trainspotting'ust" vaimustuses nagu mina.

10/10
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

PostitusPostitas Ronet » 31. Jaanuar 2010, 11:00

Nice. Käisid kinos, rauls?
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Järgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 72 külalist