Millest ja kui palju võib foorumis kirjutada? II

Küsimused, soovitused ja üldine jutt FILMIVEEB.EE kohta. NB! Muu jutt siia ei kuulu!

Moderaator: Meeskond

Millest ja kui palju võib foorumis kirjutada? II

PostitusPostitas Rasmus » 06. Jaanuar 2019, 19:49

JazZ- kirjutas:Kuna

Keelatud on:

1. Ropendamine, sõimamine ja teiste liikmete halvustamine.


siis on üks hoiatus soolas mul endalgi, aga nagu suur mees Grindelwald kord ütles: FOR THE GREATER GOOD!

Aitäh märkuse eest, tegin sulle hoiatuse.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Hensugusta SHOW

PostitusPostitas Forzelius » 06. Jaanuar 2019, 19:56

Rasmus kirjutas:
JazZ- kirjutas:Kuna

Keelatud on:

1. Ropendamine, sõimamine ja teiste liikmete halvustamine.


siis on üks hoiatus soolas mul endalgi, aga nagu suur mees Grindelwald kord ütles: FOR THE GREATER GOOD!

Aitäh märkuse eest, tegin sulle hoiatuse.


(Y)

Idioot on imo halvustamine neh.
Also, jään ootama spämmi eest järgmist hoiatust.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Hensugusta SHOW

PostitusPostitas JazZ- » 06. Jaanuar 2019, 23:41

Forzelius kirjutas:Also, jään ootama spämmi eest järgmist hoiatust.


Seda ma sulle ei kingi, aga oled libedal teel.
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Hensugusta SHOW

PostitusPostitas Kickflick » 07. Jaanuar 2019, 17:34

Ma ei saa aru, mille eest hoiatus? Tegu pole spämmiga,haakusin teemaga ja mitmesõnaline. Aga ma mõistan, et JazZ-l on hetkel pingelised ajad, nii et mõistan teda täiesti. :)
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

Re: Hensugusta SHOW

PostitusPostitas JazZ- » 07. Jaanuar 2019, 18:37

Kickflick kirjutas:Ma ei saa aru, mille eest hoiatus? Tegu pole spämmiga,haakusin teemaga ja mitmesõnaline.


Jajah, need postitused olid kahtlemata mõtestatud süvaanalüüs, mitte õel trollimine noore saatejuhi arvel.

Kui filmi "Ameerika suvi" kommentaarium koosneks eranditult positustest sisuga "Einar Kuusk on räme debiilik", siis peaksid seda samamoodi teemaga haakuvaks asjalikuks aruteluks?
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Hensugusta SHOW

PostitusPostitas Forzelius » 07. Jaanuar 2019, 18:59

Tegemist on lihtsalt moderaatori arvamusega vastuollu minekuga+powertripiga, sad!
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Millest ja kui palju võib foorumis kirjutada? II

PostitusPostitas JazZ- » 07. Jaanuar 2019, 19:22

Leidsin Filmiveebi arhiivist sellise toreda pealkirjaga teema ja kuna algse teema eesmärk oli veidi teine, siis otsustasin välja anda järje ning viimased "Hensugusta SHOW" kommentaarid siia ümber tõsta. Ehk kõik, kes tunnevad, et võimuorganid on neile kurja teinud, võivad seda siin edasi arutada.
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Millest ja kui palju võib foorumis kirjutada? II

PostitusPostitas Kickflick » 08. Jaanuar 2019, 10:43

JazZ- kirjutas:
Kickflick kirjutas:Ma ei saa aru, mille eest hoiatus? Tegu pole spämmiga,haakusin teemaga ja mitmesõnaline.


Jajah, need postitused olid kahtlemata mõtestatud süvaanalüüs, mitte õel trollimine noore saatejuhi arvel.

Kui filmi "Ameerika suvi" kommentaarium koosneks eranditult positustest sisuga "Einar Kuusk on räme debiilik", siis peaksid seda samamoodi teemaga haakuvaks asjalikuks aruteluks?


Sorri, ma ei teadnud, et Hensugusta su sõber on, seepärast algul mõtlesingi, et trollid niisama selle show vms. lisamisega. Peace!
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

Re: Millest ja kui palju võib foorumis kirjutada? II

PostitusPostitas JazZ- » 08. Jaanuar 2019, 12:33

Kickflick kirjutas:Sorri, ma ei teadnud, et Hensugusta su sõber on, seepärast algul mõtlesingi, et trollid niisama selle show vms. lisamisega. Peace!


Sellist õnne mul kahjuks pole - mõte oli rohkem selles, et filmi/sarja teema ühe konkreetse isiku vastaseks vihkamisplatvormiks pööramine on lihtsalt veits nõme (kui Märt Koiki fraasikeldris vargil käia). Täpselt samamoodi ei oleks ok, kui "House of Cards" teema oleks puhtalt selline nagu "Hensugusta SHOW" oma hetkel välja näeb ja Kevin Spacey on enam-vähem confirmed halb inimene. Peace!
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Millest ja kui palju võib foorumis kirjutada? II

PostitusPostitas Rasmus » 09. Jaanuar 2019, 14:02

JazZ- kirjutas:mõte oli rohkem selles, et filmi/sarja teema ühe konkreetse isiku vastaseks vihkamisplatvormiks pööramine on lihtsalt veits nõme

millest sa räägid üldse, ainuke negatiivne kommentaar oli Kickflicki oma ja see ka mitte ühesõnaline rämpspostitus. ma ei näe sind kõikide "The Roomi" ja selle 50 Centi filmi kommentaaride eest hoiatusi jagamas, kuidas Hensugusta erinev on siis. igatahes järjekordne tõestus, et JazZ-i tööd meeskonnaliikmena kannustab vaid isiklik upsakus ja kontrollimisvajadus. peace
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Millest ja kui palju võib foorumis kirjutada? II

PostitusPostitas JazZ- » 09. Jaanuar 2019, 19:01

Rasmus kirjutas:
JazZ- kirjutas:mõte oli rohkem selles, et filmi/sarja teema ühe konkreetse isiku vastaseks vihkamisplatvormiks pööramine on lihtsalt veits nõme

millest sa räägid üldse, ainuke negatiivne kommentaar oli Kickflicki oma ja see ka mitte ühesõnaline rämpspostitus. ma ei näe sind kõikide "The Roomi" ja selle 50 Centi filmi kommentaaride eest hoiatusi jagamas, kuidas Hensugusta erinev on siis. igatahes järjekordne tõestus, et JazZ-i tööd meeskonnaliikmena kannustab vaid isiklik upsakus ja kontrollimisvajadus. peace


Olgu pealegi, sul on kõiges täiesti õigus: "The Roomi" ja 50 Centi teemad on filmide mainet, kommentaaride sisu ja nende tegemise aega arvestades fantastiline võrdlus ja Filmiveebis absoluutse monarhia kehtestamine on tõepoolest mu pikaaegne unistus olnud. Kuna sa aga kõigele sellele jälile jõudsid, eemaldasin teie hoiatused ja olen lahkelt valmis oma meeskonnaliikme positsioonilt tagasi astuma.

Edit: Kuna arvan, et mu viimane vastus oli veidi butthurt, proovin seda teemat veel (loodetavasti viimast korda) elaboreerida. Hoiatuste jagamine oli mõistagi viga, sest nende reaalse mõjuvõimu võtab see klipp, mida tegelikult juba Forzeliusele vastuseks jagasin, suurepäraselt kokku ja oleksin võinud ette näha, et nende tulemus pole mitte vaikne enesereflektsioon, vaid verine kohtuprotsess, mis omakorda rahumeelsemate kasutajate jaoks foorumi lihtsalt ebameeldivaks draamalavaks muudab. Siiski arvan endiselt, et teie kommentaarid olid (poliitkorrektsema sõna puudumisel) nõmedad - 13 põhjust, miks, olen enda kõigi viimase paari päeva postitustes juba üles lugenud ja uuesti neid parafraseerima hakata pole vist suurt mõtet, sest eks annab kuskilt ikka mõne suurepärase vastuargumendi nagu "Huvitav, miks sa siis selle teema postituste eest kellelegi hoiatusi ei jaga, mis viimati 10 aastat enne sinu moderaatoriks saamist aktiivne oli???". Ja jah, see käis kindlasti raskelt teie sõnavabaduse ja isikuõiguste pihta, et saite hoiatused postituste eest, mille koostamisele teil (koos vajaliku taustainfo kogumisega*) nähtavasti umbes üks sekund kulus.

*kommenteeritava filmi/sarja vaatamisega

Kuigi ma ei tea, kas Rasmuse viimast lausest kannustab vaid isiklik õelus või on see miski, mida tajuvad ka teised foorumlased (aga elavad hoiatuste hirmus ja vaikivad), siis igatahes poleks mul tõesti midagi meeskonnast välja astumise vastu, kui Soprano on nõus mu hinge vabaks andma. uLtImAtEpEaCe!
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Millest ja kui palju võib foorumis kirjutada? II

PostitusPostitas Soprano » 10. Jaanuar 2019, 00:42

JazZ- kirjutas:Kuigi ma ei tea, kas Rasmuse viimast lausest kannustab vaid isiklik õelus või on see miski, mida tajuvad ka teised foorumlased (aga elavad hoiatuste hirmus ja vaikivad), siis igatahes poleks mul tõesti midagi meeskonnast välja astumise vastu, kui Soprano on nõus mu hinge vabaks andma. uLtImAtEpEaCe!

Pilt
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Millest ja kui palju võib foorumis kirjutada? II

PostitusPostitas Rasmus » 10. Jaanuar 2019, 01:44

tegin nali, aga nummi oled :P

ps! hensugustaga olen korra irl rääkinud ja pean tõdema, et ta on veidi valelik
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Millest ja kui palju võib foorumis kirjutada? II

PostitusPostitas Kickflick » 10. Jaanuar 2019, 12:13

Rasmus kirjutas:ps! hensugustaga olen korra irl rääkinud ja pean tõdema, et ta on veidi valelik


Pilt

Respect, et tõe päevavalgele tõid! (Y)
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn


Mine Arutlus

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 13 külalist

cron