22. PÖFF

On tulemas mõni lahe üritus? Anna sellest meilegi teada, kirjuta sellest siia.

Moderaator: Meeskond

22. PÖFF

PostitusPostitas rauls » 17. November 2018, 22:03

Minu tänavune PÖFF sai väga vinge stardi. Alustasin Gaspar Noé'ga, kelle "Enter the Voidi", mida nägin 2009. aasta PÖFFil, pean siiamaani elu võimsaimaks ja üldse parimaks kinoelamuseks. Filmiks siis "Climax". Täiesti hullumeelne, isegi hirmutav ja omamoodi nõiduslik teos. Nagu Gaspar Noé ikka. Kaameratöö on tõeliselt erakordne. Visuaali koha pealt on tegu naudingut pakkuva kunstiga. Kogu see tonaalsus ja intensiivne muusika lõid õudustäratava, pöörase, aga ka paeluva miljöö. Filmi algusosas olev esimene tantsuepisood on parim stseen, mida ma see aasta kinos näinud olen. Loodetavasti 2015. aasta "Love" jääb lihtsalt üksikuks tööõnnetuseks ja Noé teeb ikka edasi taolisi pööraseid filme. Just selliste filmide pärast ma PÖFFi armastangi. Haruharva, kui säärased hullused kinno jõuavad.
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

Re: 22. PÖFF

PostitusPostitas Ronet » 18. November 2018, 11:52

Ka mina jäin oma esimese filmiga rahule, milleks oli "Väikesed hiiglased" ehk "Giant Little Ones". Eile olin sunnitud vahepäeva võtma ja täna kütan ilmselt edasi.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: 22. PÖFF

PostitusPostitas Soprano » 26. November 2018, 08:06

Minu PÖFFi kava 2018 ja veidi niisama ranti: https://filmsmusic.blogspot.com/2018/11/poff-2018.html
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: 22. PÖFF

PostitusPostitas rauls » 09. Detsember 2018, 18:04

Kokku sai seekord vaadatud 10 filmi. Kõige tugevama elamuse pakkus Gaspar Noé "Climax". Seda hullust kaen kindlasti veel korra kinos üle (hakkab jooksma alates 14. detsembrist). Eraldi tõstaks veel esile 2 filmi: esiteks ungarlaste hästi humoorikas ja lahe "Bad Poems" ("Rossz versek") ning teiseks ägeda visuaaliga hullumeelne "Mandy".
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34


Mine Üritused

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist