Meg

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Meg

PostitusPostitas JazZ- » 14. Juuli 2018, 13:16

Meg
The Meg (2018)

Väljasurnuks peetud hiiglaslik elukas ründas rahvusvahelise veealuse elu jälgimise programmi allveelaeva, mis lebab nüüd Vaikse ookeani sügavikus. Ja meeskonnal pole sealt pääsu. Ajaga võidu joostes palkab visionäärist Hiina okeanograaf (Winston Chao) tütre Suyini (Bingbing Li) soove eirates süvaveesukelduja Jonas Taylori (Jason Statham) päästma allveelaevameeskonda ja ookeani suure hädaohu käest.

Tegu on eelajaloolise 20 meetri pikkuse hai Megalodoniga. Keegi ei tea aga, et Taylor on selle hirmuäratava olendiga juba aastaid varem kohtunud. Suyiniga koostööd tehes tuleb tal hirmudega silmitsi seista ja ookeanipõhjas lõksus olijate päästmiseks oma eluga riskida. Nii satubki ta taas vastamisi kõigi aegade võimsaima ja suurima kiskjaga.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Meg

PostitusPostitas Kadii » 31. August 2018, 10:31

Mulle meeldib, kui inimesed saavad aru, et nad ei tee tõsist kunsti ja võtavad sellest kõike. Väga lõbustav film, kartsin muidu, et kahetsen natuke seda kinno minekut. Haikaadrid meeldisid väga, sest ei suutnud enamus ajast küll öelda, et seal vees päriselt midagi ringi ei ujunud.
Pilt
Kasutaja avatar
Kadii
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 452
Liitunud: 03. Juuni 2010, 19:58

Re: Meg

PostitusPostitas Rasmus » 09. Oktoober 2018, 23:11

Ma lootsin, et on "lõbustavam". Otsast otsani one-linereid ja "nalju" täis, aga praktiliselt mitte ükski ei landinud. Oleks võinud natuke vähem melodraamat ja rohkem "Statham lööb hiigelhaid kannaga vastu nina" olla. Ei olnud ma nende asiaatide hingeelusse investeeritud. Oleks väga tahtnud näha, kuidas see projekt Eli Rothi käe all välja kukkunuks - sama budgeti ja R-ratinguga. Praegusel kujul natukene... hambutu.

5/10
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Meg

PostitusPostitas Forzelius » 10. Oktoober 2018, 08:15

Ma jäin selles mõttes suht rahule, et sain hiigelsuurt haid näha. Rainn Wilson oli üsna hilaar.
Mis mulle veidi vastu hakkas oli see üdini läbi näha Hiina promo. Aga nad vist ka finantseerisid väga suure osa.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Meg

PostitusPostitas Rain » 08. November 2018, 11:46

Üllatavalt halb. Ma tõesti ei oodanud sellest mingit kassahitti, aga et nii jube näitlemine ja puised dialoogid... seda ei oodanud isegi Stathamist. 3/10
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Re: Meg

PostitusPostitas CM-Girl » 23. Märts 2019, 23:10

Statham ja Curtis meeldivad mulle alati. aga see film oli ikka jama. Ei salli haisid absoluutselt, mis muidugi ei tähenda, et vihkan kõiki filme kus haid on. See film jäi nõrgaks. Teatud karakterid käisid suht alguses juba närvidele.
Spoiler :
Black dude survived. Wow. :D


3/10
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 77 külalist

cron