Mägi meie vahel

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Mägi meie vahel

PostitusPostitas JazZ- » 23. November 2017, 19:21

Mägi meie vahel
The Mountain Between Us (2017)

Pärast mägedes asetleidnud traagilist lennuõnnetust peavad kaks võõrast, oma pulmadeks valmistuv Alex Martin (Kate Winslet) ja operatsioonile ruttav kirurg Ben Bass (Idris Elba) ühte hoidma, et ebainimlikes tingimustes ellu jääda. Kui nad mõistavad, et abi pole kusagilt loota, alustavad Alex ja Ben pikka ning ohtuderikast teekonda, teineteist vastastikku tagant kihutades, mis aitab kaasa vastastikuse külgetõmbe tekkele.

Film põhineb Charles Martini samanimelisel menuromaanil.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Mägi meie vahel

PostitusPostitas Aivar2 » 18. Mai 2018, 00:58

Meeletult veniv ja ainult klišeedest koosnev film.Sarnaseid filme on vorbitud sadu kui mitte tuhandeid.Põhimõtteliselt on tegu naistekaga,filmi tarbijana ei kuulu ma ka sihtgruppi.Nõrk rolli sooritus Kate Winslet´lt.Daam ei ole oma rollis veenev.Ta on täiesti eemal sellest loost.
Kasutaja avatar
Aivar2
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 92
Liitunud: 04. Mai 2016, 19:53

Re: Mägi meie vahel

PostitusPostitas Ralf » 19. Mai 2018, 01:46

Mulle meeldis väga. Esiteks nagunii ma naudin seikluslikke filme raskes tingimustes ellujäämisest. Teiseks romantikafilmid on mu suur nõrkus teadupärast. Mulle meeldis filmi keskne filosoofia või mõttekäik, et kui kaks hinge kohtuvad nii karmides oludes ja tekib armastus, siis tee mis tahad, see armastus on ikkagi loodud jääma. Lõpp oli seepärast ikka kole juustune, aga ei hakka valetama, pani mu lollakalt naeratama ka. :P
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 72 külalist