Klassikokkutulek 2: Pulmad ja matused

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Klassikokkutulek 2: Pulmad ja matused

PostitusPostitas JazZ- » 10. Jaanuar 2018, 22:56

Klassikokkutulek 2: Pulmad ja matused
Klassikokkutulek 2: Pulmad ja matused (2018)

Eesti ühe armastatuima kinohiti mustast huumorist pakatav järg "Klassikokkutulek 2: Pulmad ja matused" toob kinodesse tagasi kolm kooliaegset sõpra, kes on otsustanud korraldada ägeda poissmeesteõhtu, aga satuvad ootamatult hoopis matustele. Unustamatust klassikokkutulekust on omajagu aega möödas ning kolme lustliku sõbra elus puhuvad uued tuuled. Kuum rokkstaar Toomas (Genka) on lõpuks otsustanud naise võtta, Mardi (Mait Malmsten) abielus on suured jamad ning Andres (Ago Anderson) on naissoole sõja kuulutanud hakates põhimõtteliseks poissmeheks.

Kuigi tujukad mehepojad on keskeakriisiga leppinud, kestab kirgede torm elumere lainetel endise hooga. Kuidas hoida oma staariseksapiili, kui meedia tõmbab sinu uuele plaadile vett peale? Kuidas eluga edasi minna, kui avastad, et kaasa on patustanud? Kuidas end pärast arvukaid äraütlemisi vastassoole ihaldusväärseks muuta? Seda, kas laulatus ikka toimub, kes vedru välja viskab, kas Mart päästab oma abielu ning kas Andres saab õnnelikuks, saad teada vaid kinosaalis. "Klassikokkutulek 2: Pulmad ja matused" on jultunud komöödia oma tuntud headuses koos armastatud Eesti näitlejatega, mis räägib elust enesest ja enamastki veel.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Klassikokkutulek 2: Pulmad ja matused

PostitusPostitas ruut » 19. Veebruar 2018, 17:41

Kasutaja avatar
ruut
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 990
Liitunud: 23. Mai 2009, 22:31

Re: Klassikokkutulek 2: Pulmad ja matused

PostitusPostitas JazZ- » 28. Veebruar 2018, 19:55

Pean kurbusega tõdema, et mul on see suurteos veel nägemata, aga sattusin "Musta Pantri" teema kaudu ruut``````i arvustusi binge'ima ja jõudsin lõpuks (ok, pärast teist klikki) "Klassikokkutulek 2" omani välja. Mitte kunagi ei ole ma oma südames suuremat soojust tundnud kui seda kommentaariumi lugedes, sest kogu see "Fuck "Klassikokkutulek" - FUCK YOU - FUCK see arvustaja" võtab lihtsalt nii suurepäraselt kokku kõik, mida kaugel tulevikutsivilisatsioonil #EV100 kohta teada on vaja. Soovitan! (arvustust ja kommentaare siis, kuigi film on ka kuuldavasti hea)
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Klassikokkutulek 2: Pulmad ja matused

PostitusPostitas Aivar2 » 01. Märts 2018, 00:04

Käisin kinos vaatamas.Naljad ei ole naljakad,ainult väga üksikud ütlemised olid head.Kõik on kuidagi vägisi tehtud. Koguaeg andis tunda stsenaristi amatöörlus.Stsenaristi ülesanne on kirjutada valmis teose sisu – tegevustik, dialoogid ehk siis filmis see lonkas kohutavalt.Kaamera töö oli korralik,ka näitlejate tööle pole midagi ette heita.Kuid nägu näha sellest ei piisa.Reeglina aja jooksul lähevad Eesti filmid paremaks.Ehk 20 aasta pärast panen kõrgema hinde sellele filmile kuid hetkel tuleb 1 punkt ainult.Ehk olen väga tõsine inimene ja mulle ei meeldi komöödiad? Näiteks "Jan Uuspõld läheb Tartusse" meeldis mulle väga .
Kasutaja avatar
Aivar2
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 92
Liitunud: 04. Mai 2016, 19:53


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 78 külalist