Thor: Ragnarök

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Thor: Ragnarök

PostitusPostitas Ronet » 28. Oktoober 2017, 10:03

Thor: Ragnarök
Thor: Ragnarok (2017)

Thor (Chris Hemsworth) on kaotanud oma võimsa vasara ning leiab end vangistatuna universumi teises otsas. Võidujooksus ajaga peab ta jõudma tagasi Asgardi, et hoida ära Ragnarok - tema kodumaailma ja kogu Asgardi tsivilisatsiooni hukk. Selleks tuleb võita seninägematu vastane, surmajumalanna Hela (Cate Blanchett), kelle viha aluseks on sügavalt isiklikud põhjused. Esmalt peab aga Thor elama üle gladiaatorite heitluse, kus tema vastas seisab endine liitlane Hulk (Mark Ruffalo).

Loe täielikku tutvustust siit
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Thor: Ragnarok

PostitusPostitas Kadii » 09. November 2017, 15:24

Huvitav, et vaikus, kas liiga vähe kinodes olnud?
Aga mulle väga meeldis. Ma läksin muidugi suhteliselt madalate ootustega, sest treiler oli suht mage ja ma ei registreerinud üldse seda ära, et see Waititi film on (kuigi Jats ütles mulle seda mingi viis+ korda kindlasti).
Mulle meeldis, et see nii mõnusalt lõbus oli. Kui Guardians of the Galaxy oli nagu selline sunnitud huumor minu jaoks, siis seal tuli see nali kuidagi lihtsalt ja loomulikult ja mõnus oli. Ja nalja oli palju. Alguses võib-olla ehmatas ära, et suur ja kuri Cate Blancheti surmajumalanna tegi ka nalja, aga see sobis sinna hästi. Trivias tuli välja, et pea 80% scriptist on improviseeritud.
Ja no visuaalselt oli ka kõik väga uhke ja ilus.
Natuke võib-olla jäi kripeldama, et pidevalt oli selline LOTRi/Blade Runneri/Stranger Thingsi vaib üleval ja tekkis natuke selline tunne, et mind sunnitakse seda filmi meeldima, sest mulle nagunii meeldisid need teised asjad ka. Aga isegi kui nad seda tegid, siis see õnnestus.

Spoiler :
Ma pole ammu tumbleris käinud, kas seal uputab? Hiddlestone, Cumberbatch ja Hemsworth ühes stseenis koos, mida sa hing vee ihaldad.


Täpselt selline hea ja mõnus film, mida pärast kiiret ja rasket nädalat minna kinno vaatama,et aega maha võtta. Hea ja lihtne, aga hästi ilus ja naljakas. 7/10.
Pilt
Kasutaja avatar
Kadii
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 452
Liitunud: 03. Juuni 2010, 19:58

Re: Thor: Ragnarok

PostitusPostitas Ronet » 09. November 2017, 16:31

Kadii kirjutas:...sest treiler oli suht mage...


Wtf? See?
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Thor: Ragnarok

PostitusPostitas Kadii » 09. November 2017, 21:19

Ronet kirjutas:
Kadii kirjutas:...sest treiler oli suht mage...


Wtf? See?



Jah, tagantjärgi vaadates isegi veel rohkem.
Pilt
Kasutaja avatar
Kadii
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 452
Liitunud: 03. Juuni 2010, 19:58

Re: Thor: Ragnarok

PostitusPostitas JazZ- » 19. Detsember 2017, 22:29

Kadii kirjutas:Kui Guardians of the Galaxy oli nagu selline sunnitud huumor minu jaoks, siis seal tuli see nali kuidagi lihtsalt ja loomulikult ja mõnus oli.


Kirjutaksin sellele viivitamatult oma nime ka alla, aga ei saa, sest mul sertifikaadid uuendamata. Igatahes mõtlesin filmi ajal korduvalt, et see meenutab nagu üsna paljuski "Guardiansit" ja ei saanud sellest tulenevalt aru, miks nähtu mulle meeldib ("Guardians" eriti ei meeldinud), aga huumor mõjus vist tõesti lihtsalt kuidagi orgaanilisemalt. Arvasin küll, et Taika Waititi režiipinki saamine on rohkem sümboolne žest ja üldjoontes saab olema ikka klassikaline Marveli lammutamine, aga tema stiili oli tunda (ja kuulda) küll. Samas ei saa öelda, et narratiiv omalt poolt midagi väga uut lauale löönud oleks, aga ei viitsi selle kallal vinguma hakata, sest nautisin iga hetke (või vähemalt neid, mille ajal Tom Hiddleston ekraanil viibis - selles osas ei erine ma keskmisest tumblri fangirl'ist millegi poolest). Natuke kardan, et Taika Waititit tabab sama saatus, mis Joss Whedonit ja jääbki nüüd elu lõpuni huvitavate asjade tegemise asemel Marvelile orjama ja naist petma. Hetkel jään igatahes Donaldi peale lootma - ehk viskab selle immigrandi oma riigist välja. Mis filmi endasse puutub, siis koostaks hea meelega rohkem lauseid, aga ma ei tea kahjuks eriti palju "lõbusa" sünonüüme ja "rõõmukas" kõlab juba lihtsalt veidralt (tänks, SÜS).

Aa, Hela meenutas kohati Pamela Adlonit, aga paraku ei suutnud ma leida ühtegi pilti, mis mu väidet tõestaks, nii et peate mind lihtsalt pimesi (sry, Thor) usaldama.

7/10
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Thor: Ragnarök

PostitusPostitas Rasmus » 19. Detsember 2017, 23:53

Treiler oli imeline (okei, Hulki oleks võinud reetmata jätta), nii et vastupidiselt kõikidele ootustele tekkis uue "Thori" filmi vastu isegi huvi. Idk, kas Waititi režiid kuidagi tunda oli, aga temalik huumor küll. Mis on natuke imelik, sest stsenaariumiga tal vist tegelikult pistmist polnud (loodetavasti ka mitte millegi muuga, sest #MeToo jne). Waititi kehastatud Korg oli igatahes lemmiktegelane. Ruffalo tundus kuidagi off (jällegi imelik, sest ta on prolly casti parim näitleja) ja Goldblum lihtsalt väga halb. Nagu mingi tegelane "Näljamängudest", aga veel nõmedam. Üldiselt film siiski meeldis, kuna Loki jne. Hemsworthil on ka täitsa arvestatav presence ekraanil. Parem kui "Guardians", aga mitte eriti märkimisväärselt ‒ marvellikult mõttetu film ikkagi, olgugi et nauditavam.

6-7/10
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Thor: Ragnarök

PostitusPostitas Forzelius » 23. Jaanuar 2018, 00:00

korg oli real MVP. goldblumile ka perfi roll. naersin, oli hea.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Thor: Ragnarök

PostitusPostitas JazZ- » 23. Jaanuar 2018, 00:18

Forzelius kirjutas:mingi hetk, kui rohkem arvustasin etc kasutasin ikka rohkem korrektset grammatikat.


Kas nüüd oli see hetk?
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Thor: Ragnarök

PostitusPostitas Rain » 03. Veebruar 2018, 23:34

See on sedasorti film, millest ei saa aru, kas tegu on hea filmiga, sest see ongi hea või lihtsalt sellepärast, et näeb Thori ja Hulki ja muid lahedaid kujusid. :) 7/10
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 82 külalist