Ellujääja

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Re: Ellujääja

PostitusPostitas Forzelius » 08. Juuli 2017, 14:11

Forzelius kirjutas: Tehnilise pool pealt on sari nii hea, kui ta üldse olnud on ja kui otsida taga oldschool hõngu, siis peab tagasi ronima vähemalt 15ndasse hooaega, nii et "viimased ~15" on suht totter kategoriseering enivei.


JazZ- kirjutas:Mida murdepunktiks loed? Ise tõmbaksin vist joone 10. hooaja järele, kuigi idol'ite strateegilise rakendamise normaliseerimiseks kulus võib-olla tõesti mingi ~5 hooaega veel.


Micronesiast läks kuidagi väga modernseks kätte, vahepeal käis väike oldschoolikas Tocantins läbi ja siis suht sama edasi, vaikselt morfides uusi twiste sisse. Viimane non-gimmick hooaeg oligi Samoa, peale seda on iga hooaeg kas returning playerid olnud või mingi vs vs asi. Üldiselt vist nii: Oldschool = 1-11, middle school 12-15, kaasaeg 16-praeguseni.

JazZ- kirjutas:Veidi muljeid hilisematest hooaegadest:

Spoiler :
S30 - "Worlds Apart" - Polnud ei positiivsest ega negatiivsest küljest meeldejääv #MakeMericaGreatAgain


Spoiler :
kamoon, Mike ftw


JazZ- kirjutas:Veidi muljeid hilisematest hooaegadest:

Spoiler :
S31 - "Cambodia" - Üks parimaid hooaegu üldse mu meelest - pea kõik mängisid kõvasti ja veriselt ja goat'e nagu väga polnud ([mingi hea nali selle kohta, et Forza arvates on Ozzy goat/]). Viimane tribal jättis küll natuke halva maitse (fuck beebid), aga üldiselt ikkagi kõva. Lootsin, et Wentworth jõuab lõppu, aga mis seal ikka.



hmm, seleta

Tore muidu, et järje peal oled, tere tulemast perekonda!
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Ellujääja

PostitusPostitas JazZ- » 08. Juuli 2017, 21:28

Forzelius kirjutas:
JazZ- kirjutas:Veidi muljeid hilisematest hooaegadest:

Spoiler :
S30 - "Worlds Apart" - Polnud ei positiivsest ega negatiivsest küljest meeldejääv #MakeMericaGreatAgain


Spoiler :
kamoon, Mike ftw


Spoiler :
Jep, nõus, et Mike oli lahe, nagu ka Rodney impression'id temast. Dani seksism elutarkus tundus ka omamoodi naljakas, aga hooaeg üldpildis ikkagi pigem keskpärane. Ei suutnud Joe suhtes Savage'i tütre vaimustust ka jagada - nagu nõrk Malcolmi recast.
Avastasin nüüd, et Sierra isegi top5 hulka jõudnud, mis on humoorikas, sest paar esimest "Game Changersi" osa polnud mul aimugi, kes ta oli ja kust ta tuli.


Forzelius kirjutas:
JazZ- kirjutas:Veidi muljeid hilisematest hooaegadest:

Spoiler :
S31 - "Cambodia" - Üks parimaid hooaegu üldse mu meelest - pea kõik mängisid kõvasti ja veriselt ja goat'e nagu väga polnud ([mingi hea nali selle kohta, et Forza arvates on Ozzy goat/]). Viimane tribal jättis küll natuke halva maitse (fuck beebid), aga üldiselt ikkagi kõva. Lootsin, et Wentworth jõuab lõppu, aga mis seal ikka.



hmm, seleta


Hmm, mida?
Spoiler :
Fantastilist sõnamängu või seda, miks Ozzy sinu arvates GOAT on, kuigi tegelikkuses piirdub ta gameplay hea ujumisoskusega? SHOTS FIRED
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Ellujääja

PostitusPostitas Forzelius » 09. Juuli 2017, 02:23

JazZ- kirjutas:Hmm, mida?
Spoiler :
Fantastilist sõnamängu või seda, miks Ozzy sinu arvates GOAT on, kuigi tegelikkuses piirdub ta gameplay hea ujumisoskusega? SHOTS FIRED


Ma pole oma teada kunagi rääkinud, et ta on all-around GOAT, lihtsalt mu lemmikmängija. Siililegi selge, et ta sotsiaalsed skillid on üsna madalad ning ta mäng on päris ühedimensiooniline. Siiski, Cook Islandsi hooaja tõttu jääb ta mu Survivori südamesse ilmselt igavesti.
Kui rääkida all-around heast mängijast, kes mu arust GOAT tiitlit väärib, siis on see hoopis teine teema ja palju raskem vastus. Pole kunagi väga selle peale mõelnudki, kes mu arust parim mängija on. Pigem lihtsalt nende peale, kes mulle meeldivad ja keda ma iga hooaja kestel rootin. Lisaks, iga uus all-stars (või mingi variatsioon sellest) teeb selle vestluse ka palju raskemaks, kuna üha suurem arv mängijaid kipub oma pärandit ära rikkuma ja nõrki külgi esile tooma.

Spoiler :
Kasvõi viimase hooaja põhjal -
JT ja Tony - mängijad, kes oma esimesel minekul tegid pea kõik õigesti (arvestamata hetkel siin vestluses JT teist hooaega, kus ta lihtsalt ggwp üle kavaldati), kuid teist(kolmandat)kordsel minekul näitasid päris suuri auke oma mänguplaanis. Mõlemal oli vaja Stepheni-Trishi sarnast tulekahjukustutajat, kes nende püstitatud jamad ära klaariks teiste mängukaaslastega.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Ellujääja

PostitusPostitas JazZ- » 09. Juuli 2017, 15:25

Forzelius kirjutas:
JazZ- kirjutas:Hmm, mida?
Spoiler :
Fantastilist sõnamängu või seda, miks Ozzy sinu arvates GOAT on, kuigi tegelikkuses piirdub ta gameplay hea ujumisoskusega? SHOTS FIRED


Ma pole oma teada kunagi rääkinud, et ta on all-around GOAT, lihtsalt mu lemmikmängija. Siililegi selge, et ta sotsiaalsed skillid on üsna madalad ning ta mäng on päris ühedimensiooniline. Siiski, Cook Islandsi hooaja tõttu jääb ta mu Survivori südamesse ilmselt igavesti.


Aus, ei oska selle peale kahjuks enam midagi solvavat vastata.

Forzelius kirjutas:Kui rääkida all-around heast mängijast, kes mu arust GOAT tiitlit väärib, siis on see hoopis teine teema ja palju raskem vastus. Pole kunagi väga selle peale mõelnudki, kes mu arust parim mängija on. Pigem lihtsalt nende peale, kes mulle meeldivad ja keda ma iga hooaja kestel rootin. Lisaks, iga uus all-stars (või mingi variatsioon sellest) teeb selle vestluse ka palju raskemaks, kuna üha suurem arv mängijaid kipub oma pärandit ära rikkuma ja nõrki külgi esile tooma.

Spoiler :
Kasvõi viimase hooaja põhjal -
JT ja Tony - mängijad, kes oma esimesel minekul tegid pea kõik õigesti (arvestamata hetkel siin vestluses JT teist hooaega, kus ta lihtsalt ggwp üle kavaldati), kuid teist(kolmandat)kordsel minekul näitasid päris suuri auke oma mänguplaanis. Mõlemal oli vaja Stepheni-Trishi sarnast tulekahjukustutajat, kes nende püstitatud jamad ära klaariks teiste mängukaaslastega.


Jep, nõus - pole kindel, kas objektiivse GOAT-i valimine üldse võimalik ongi, sest juba ühe hooaja piires on omajagu täringu veeretamist.

Spoiler :
Nt. nii Parvati kui Boston-Rob, kes oleks paljude meelest sellele tiitlile ühed top-konkurendid, olid mõlemad oma algsetes hooaegades suht keskpärased mängijad ja kui all-stars'idesse pääsenud poleks, ei mäletaks neid praeguseks enam prolly keegi. Niisiis võib selle loogika alusel potentsiaalne GOAT ka kuhugi 10 aastat vana hooaja pre-merge sahker-mahkerisse peidetud olla, pole lihtsalt uut võimalust saanud.

Mis all-stars'idesse puutub, siis seal ongi vist parem shot mängijatel, kellel eelnevalt mingit väärtuslikku pärandit ehitada pole õnnestunud (Rob, Parvati, Wentworth, Jeremy, Cochran jne), suurema kaliibriga tegelastele jääb tihti lihtsalt enda maine jalgu (vt. terve viimane hooaeg).



Tulevastele põlvede jaoks "Viimase seriaali" teemast 0lli, hinti ja Forzeliuse muljeid ka:

Forzelius [12. Jaanuar 2014] kirjutas:
0ll [26. Aprill 2010] kirjutas:Survivor 20x10
Jah, tunnistan üles... vaatan Survivorit. Pole varem ühtegi reality show'd jälginud (pigem sihilikult vältinud), aga umbes kuu aega tagasi muutus see ühes chatroomis (milles vanast harjumusest mölisen) põhiteemaks. Kommentaarid stiilis "Epic!", "best season ever", "... is god" jne
Juubeli puhul on kokku pandud kamp meeldejäävamaid tegelasi: 10 kangelast versus 10 kurjamit. Vigastused, nälg, liidud-reetmised, põnevad võistlused, huvitavad inimesed, geniaalsed ja idiootsed käigud. Ma ei tea kas ja kui palju materjali on ette kirjutatud, aga tegelikult vahet pole. Asi toimib. Viimased 5 osa on põnevamad kui selle hooaja "24". Kogu tehniline pool (kaameratöö, heli, montaaž) samuti laitmatu - juba 20 hooaega harjutatud. Nii et tõepoolest... kvaliteetmeelelahutus. Uskuge või mitte :)
algustiitrid


Kvaliteetmeelelahutus - check
Ei ole kunagi olnud ega ei saa kunagi olema scripted - check

Lihtsalt produtsendid ja monteerijad tahavad oma lugu saada ja seetõttu huiatakse mängijatega nii saarel kui lõikelaual kohati oma suva järgi. Trend, mis esineb eelkõige hilisemates hooaegades (ütleks, et äkki alates S17?). Aga Oll ei pane palju mööda. Hämmastavalt tabav ning positiivne arvamus inimeselt, kes vaatas ühe hooaja ning polnud enne vaatamist suurem reality fänn. Ning ega minagi pole. Peale selle pole ühtegi teist sarja vaadanud kui eesti "Baarid", "Bussid", "Farmid" välja jätta. Ning "Survivor" on midagi erilist. Pea kõik intervjuud, mida ma aastate jooksul kuulanud olen, väidavad, et tegemist on elu kardinaalselt muutva kogemusega. Asjata ei peeta seda 21. sajandi üheks mõjukaimaks seriaaliks ega kõikide reality showde emaks.
Olli postituse ainus miinus on see, et hint vist sai sellest inspiratsiooni ja vaatas esimese hooajana ära ühe kõige spoilerdavama ever :P Also, tore, et Level peagi punti on lisandumas.

"Considered "the mother of all reality shows," it took our fantasy of being stranded on a desert island, smashed it into a thousand tiny pieces—and dumped it in a primetime TV slot."

Ise rewatchin praegu lemmikumaid hooaegu eelkõige teisest kümnendist. S15, 13, 12, 11, 10 on viimastena vaadatud või vaatamisel.



hint [22. Aprill 2012] kirjutas:Ise lõpetasin ära Survivor hooaja 20. Hästi tehtud ja õnnestunud reality TV võib olla ikka väga hea ja põnev meelelahutus. Mu eelnevad kogemused selle zanriga olid 10kond aastat tagasi telekast Survivori esimese hooaja vaatamine, Eesti oma Robinsonite hooaeg ja Baar. Peale seda zanri maine muutus kuidagi naeruväärseks, eriti veel meil siin väikses riigis, kus igasugused Farmi-Gabrielid ja Baari-Kristjanid said üleöö väga ärritavateks pseudostaarideks, seega peale seda olen heaga igast realaity showdest eemal hoidnud(välja arvatud Amazing Race Eesti episood).

Kui ma aga väikse Penn Jillette austajana kuulsin, et ta osaleb see hooaeg mingis Celebrity Apprentice nimelis sarjas, tekkis huvi näha, kuidas tal seal minna võiks. Kuigi paratamatult sai selgeks, et sari on suuresti stsenaariumi-põhine, venib hullemini kui Superbowli finaalmängu ülekanne, ja et enamik nähtavaid reaktsioone ja konflikte on õhust imetud ja hea montaaži töö, sai siiski uudishimu minust võitu ja iga esmaspäev sai jälle uue osa kallale asutud. Kes iganes selle formaadi välja mõtles, on äriliselt igas küljest täielik geenius. Donald Trump saab iga pühapäeva õhtu parimal ajavahemikul 2h järjest reklaami ja isiklikku mainekujundust meeletute reitingute ees kümnendat aastat jutti, lisaks iga üksiku episoodi võib ära osta suvaline firma ja saada veel omakorda sellest episoodis 2 tundi oma tootele või margile reklaami. Lisaks kõik seda müüakse heategevuse sildi all. PLUSS sul on veel kohal erinevad kuulsused. Ja mis kõige parem, inimesed vaatavad seda reeglina ilma teadlikult endale teadvustamata, et see on reklaam, kuna reklaamiväline sisu on selle unustamiseks reeglina piisavalt huvitav.

Kuigi kuna vaatamise isu iga järgmise episoodiga kergelt alanes, kuna toote formaat sai aina selgemaks ja sattusin siit-sealt natuke lugema, et just kui kuramuse stsenaariumi-põhine silmakirjalikult kokku monteeritud show see on, siis mingi kerge pisik jäi külge ja mõistsin, et realaty formaati ajaviiteks kõlbab vaadata küll. Teades kolme fakti: a) Forzale meeldib Survivor väga ja meil on mõnevõrra sarnane maitse, b) kõikidest inimestest, 0ll ise kunagi ammu kiitis, ja c) 10kond aastat tagasi mulle S1 tegelt väga meeldis - sai siis S20 vaadatud.

Ütleme nii, et selle CA hooaja vb sunnin end huvi pärast lõpuni vaatama, aga rohkem ma seda sarja küll ei vaata. Kõik mis ma enne CA kohta negatiivset ütlesin, seda on Survivoris vähem. Kuigi tundub, et sarja korraldajad annavad oma parima sarja suunamiseks soovitud rajal, siis siiki pole neil täieliku kontrolli JA reeglina see soovitud rada tagaks huvitavama ja parema meelelahtuse minule kui televaatajale. Ma oletan, et väga olulised võistlused ikkagi valitud kaaludes teatud mängjate tugevusi ja nõrkusi lootuses saada soovitud tulemus, või et produtsendid üritavad võimalusel alati tekitada kunstlikult konflikte jms, aga ma keeldun uskumast produtsentidel olevat väga palju sellest rohkem kontrolli mängu käigu kohta. Valeliku montaaži väiksem osakaal on otses seoses stseenariumiga - sest kui asjad ei läheks päris plaanipäraselt, tuleks ju panna nad välja nägema nii, et nad ikkagi oleksid läinud. Vähem plaane, vähem vajadust. Lisaks erinevalt CA'st sai saa montaažiga võltsida terve võistluse lõpplahendust, CAs annab vaataja oma subjektiivse hinnangu sõltuvalt sellest, mida neile näidatakse ja mida räägitakse. Survivoris on kõik must-valge, saad ainult väga ühepoolseid võistlusi panna välja nägema nagu ilged napikad olid ja muu siuke for better TV stuff. Samas inimestevehelistes konfliktides või karakerite näitamisel on reality TVs editing muidugi huge, et kuidas kedagi on vaja rahvale näidata, kes mängib kaasa, kes mitte, aga seda on niikuinii oodata. Ja muidugi venivus - ei veni nagu tatt, normaalnem tempo on. Jeff ei kruvi seal pinget häälte lugemisel 15 minutit jutti ja mui lolle ärritavad võtted on vähem.

Igastahes jah, mulle meeldis see Survivor hooaeg 20 sitta kanti ja ma vaatan neid veel, kuni ma lõpuks ära tüdinen. Kahjuks paljud hooajad on minu jaoks nüüd portsu jagu spoilitud(ja just paljud need, mida peatakse parimateks), kuna hooaja lõpuks oli enamvähem kõigi 20 osaleja tulemused oma eelnevas(eelnevatel) hooajal kuskilt lausest läbi jooksnud ja mul teada.

Hooaja lõppedes kuulsin, et Boston Rob vs Russell rematch saigi hooaeg 22 teoks(see pole spoiler, seda hooaega reklaamitigi sellega). Kuna tegu on vast kahe 20. hooaja säravama/huvitavama tegelasega, siis vaatasin see NV 22. hooaja kohe otsa. Muide lugesin, et algne plaan oli Robi asemel avahooaja Richard panna Russelli vastu, aga seda kriminaali ei lastud riigist välja.
Spoiler :
Okei ma polnud Boston Robist üldse tüdinenud nii nagu paljud kriitikud. Arvatavasti kuna ma olin teda ainult S20 natuke näinud. Ja Russell on faking Russell noh! Oi ma tahtsin seda rivaliteeti väga väga näha. Kahjuks aga suutsin ma selle hooaja olemasolust lugedes silmadega märgata 3 rida allpool olevat lauset Russelli varajasest kojuminekust(Robi võitu ei näinud/teadnud enne final challengit). Nojah jama et ta nii vara läks ja arusaadav miks sarja pikajalised fännid seda Rob'i totaalset DOMINEERIMIST väga heaks hooajaks ei pea, aga kurat seda oli siiski mõnus vaadata. Umbes nagu jalgpallis, sa ei pane ju telekat kinni, kuigi su lemmikmeeskond juhib poolajaks 5-0 ja iga järgmine värav on ilusam kui eelmine. Eriti kui tegu on MMi finaaliga, kus sa oled 3 eelmist korda peksa saanud. Saab õelda, et jõle igav ja ühepoolne mäng oli, aga ajalikku läheb kui kõige dominantsem ja parim sooritus antud mängude ajaloos. Umbes nagu siis kui Barca peksis Reali 5-0 läbi. Tegemist on legendaarse mänguga, mida Barca mängupildi ja soorituse tõttu jäädakse kordama ka tulevikus, kuigi polnud just väga "põnev" mäng skoori poolest.
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Ellujääja

PostitusPostitas Forzelius » 09. Juuli 2017, 18:37

JazZ- kirjutas:pole kindel, kas objektiivse GOAT-i valimine üldse võimalik ongi, sest juba ühe hooaja piires on omajagu täringu veeretamist.

Spoiler :
Nt. nii Parvati kui Boston-Rob, kes oleks paljude meelest sellele tiitlile ühed top-konkurendid, olid mõlemad oma algsetes hooaegades suht keskpärased mängijad ja kui all-stars'idesse pääsenud poleks, ei mäletaks neid praeguseks enam prolly keegi. Niisiis võib selle loogika alusel potentsiaalne GOAT ka kuhugi 10 aastat vana hooaja pre-merge sahker-mahkerisse peidetud olla, pole lihtsalt uut võimalust saanud.

Mis all-stars'idesse puutub, siis seal ongi vist parem shot mängijatel, kellel eelnevalt mingit väärtuslikku pärandit ehitada pole õnnestunud (Rob, Parvati, Wentworth, Jeremy, Cochran jne), suurema kaliibriga tegelastele jääb tihti lihtsalt enda maine jalgu (vt. terve viimane hooaeg).


Spoiler :
kui ma ise kellegi valima peaks, tahaks ilgelt nagu Brian Heidikut valida. Ta mängis küll überoldschool hooajas ja nagu ajalugu näidanud, siis transformatsioon vanast uude pole just alati lihtne olnud (Tom Westman, Kelly W head näited ehk, kuigi Tina W ja Gervais nagu vb tõestaksid vastupidist veits, dno). Aga mul on lihtsalt gut feeling, et ta saaks väga hästi hakkama ükskõik mis tingimustes. Used car salesman kogemus aitab nii palju lihtsalt. Chris Daugherty ka, aga ta ei mängi ilmselt kunagi enam, sest liiga tüse. Probstiga väidetavalt isegi ära leppinud lõpuks. Aga mõlema mängust on piisavalt palju möödas, et uuemad mainstream osalejad nad ära unustanud on. Rääkimata üldavalikusest. Naistest Vecepia nt samuti, why not.


JazZ- kirjutas:Tulevastele põlvede jaoks "Viimase seriaali" teemast 0lli, hinti ja Forzeliuse muljeid ka:


riiiigt, Oll vaatas ka ju. Ma mäletan ainult hintiga algul privamist ja hiljem juba #survivoris rääkimist. Aga Oll vist rohkem kui see üks hooaeg ei jälginud afaik.

Kui nüüd veel kuidagi teemasse tulla ja rääkida Survivorist aastas 2017, siis ma loodan näha nüüd järgnevate hooaegade jooksul võimalikult palju uusi mängijaid. Kuni viimase all-stars hooajani olin ma alati pigem nende hooaegade poolt ja tahtsin näha kõiki vanu lempareid, siis S34 tappis igasuguse huvi selle ja tulevaste AS variatsioonde vastu. Ilmselt on seda küll palju tahetud ja CBS ei suuda vastu panna, aga loota ju võib. Ideaalis tahaks üldse mingit non-gimmick hooaega ja nt idoli ära kaotamist või tõsist limiteerimist, aga seda vist veel rohkem tahetud. Huvi igatahes kadunud pole vms nagu osadel. Ei tea, mis peaks juhtuma, et ei viitsiks seda sarja enam vaadata.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Ellujääja

PostitusPostitas Ronet » 09. Juuli 2017, 22:06

JazZ- kirjutas:
Spoiler :
S28 - "Cagayan" - Üks viimase aja paremaid hooaegu - huvitav premise ja lisaks andis meile Tony, Spenceri, ja Kassi, kes ilmselt on mu jaoks kõige samastatavam tegelane "Survivori" ajaloos #ChaosJazz.

I knew it!

Forzelius kirjutas:Kui nüüd veel kuidagi teemasse tulla ja rääkida Survivorist aastas 2017, siis ma loodan näha nüüd järgnevate hooaegade jooksul võimalikult palju uusi mängijaid. Kuni viimase all-stars hooajani olin ma alati pigem nende hooaegade poolt ja tahtsin näha kõiki vanu lempareid, siis S34 tappis igasuguse huvi selle ja tulevaste AS variatsioonde vastu. Ilmselt on seda küll palju tahetud ja CBS ei suuda vastu panna, aga loota ju võib. Ideaalis tahaks üldse mingit non-gimmick hooaega ja nt idoli ära kaotamist või tõsist limiteerimist, aga seda vist veel rohkem tahetud. Huvi igatahes kadunud pole vms nagu osadel. Ei tea, mis peaks juhtuma, et ei viitsiks seda sarja enam vaadata.

Oojaa! See viimane hooaeg oli lausa nii piin, et jäin vahepeal mingi 4-5 osa maha. Õnneks paduvaadates läks ladusamalt.

Mingi veidra lähenemisega returning playeritega hooaega võiks ju kaaluda tegelikult. Nt first vote-outid vms. Muidu tahaks küll puhast verd mingi viieks hooajaks vähemalt.

See Varneri teema viimases hooajas oli nii ebamugav, loll, tobe etc. Sisuliselt lemmikmängij nvm, ma veits juba rantisin sel teemal.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Ellujääja

PostitusPostitas hint » 22. August 2017, 22:44

Eelmine hooaeg oli pask jah. Aastatega liiga palju kursis olnud selle sarjaga ja mis BTS toimub, et returning players hooaegu on v2ga raske nautida v6rreldes tavalisete hooaegadega. Aga samas Koah Rong ja MvGX oli m6lemad tugevad hooajad, Koah Rong meeldis mulle vast isegi rohkem.

Aga postitama ajab siin eelk6ige Austraalia Survivor. Ei saa kunagi ameerikas casti m6ttes reglina nii normaalseid inimesi. Ameerikas inimesed kes reality tv poole l2hevad on reeglina ikka tsipa yhte suunda. Aus sellist probeelmi nagu ei tundu nii v2ga ja eelmine aus hooaeg seep2rast oli ka ikka mega tsill. Hetkel jooksmas nyyd teine hooaeg(ametlikult season 4 kui otsida, kuna 10+ aastat tagasi tehti 2 eba6nnestunud hooaega). Igastahes ytleks, et hetkene surv aus hooaeg 100% kohustlik vaatamine igale Surv f2nnile. 9 osa on seni v2ljas(neil pikemad 26 episoodilised hooajad tsipa suurema castiga ja rohkem p2evi) ja senimaani ikka absurdselt hea ja m6nus.
Kasutaja avatar
hint
Eliit
 
Postitusi: 863
Liitunud: 03. Juuli 2009, 18:18

Re: Ellujääja

PostitusPostitas JazZ- » 12. Jaanuar 2018, 23:30

Head uudised: sain lõpuks S35 vaadatud!

JazZ- kirjutas:Pea iga tribal on juba nagu mingi sita oscar-bait'i kulminatsioon.


See probleem on endiselt väga aktuaalne, eriti viimases tribal'is. Kui mina jury's oleks, siis hääletaksin lihtsalt mängija poolt, kes kõige vähem ulub - absoluutselt ei kotiks see ülejäänud outwit-outplay-outlast osa.

Sellest hoolimata
Spoiler :
on mul Beni võidu üle üsna hea meel, aga ei tea, kas saakski mitte olla - montaaž oli juba suht teda favoreerivalt üles seatud. Chrissy juures mind miski veidi häiris - tõstis oma emarolli vist liiga pjedestaalile,
kuigi eks see suhtumine nagu oleks nemad ainsad inimesed maailmas, kes iial lapsi kasvatama on pidanud, kipub jõnglastega naistel seal üldse suht harjumuspärane olema (v.a. Kass). Muidu olid see hooaeg üsna huvitavad karakterid (kui ehk J.P. välja arvata), mul polnud kuni lõpuni väga kindlat favoriiti, elasin lihtsalt kõikide skeemitamistele kaasa. See Beni topeltagentlus oli siiski vist hooaja tipphetk - tore, kui keegi vahelduseks seal muul moel peale töinamise ka Oscarit jahib.


Kui väga ma ka nutmist ei vihkaks, siis mulle need lähedastega kohtumiste stseenid üldiselt suht meeldivad. Kuidagi tore näha neid vahetuid emotsioone ja 20 aastat abielus olnud inimesi, kes üksteist veel 100% ei jälesta. (Ei, Jeff, see polnud vihje, et sa peaksid veel kolmanda hooaja "Blood vs. Waterit" kütma.)
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Ellujääja

PostitusPostitas Ronet » 13. Jaanuar 2018, 08:43

S35

Sümpaatseid tegelasi oli üllatavalt palju ja ma ka otseselt kedagi ei rootinud, kuid lõpu poole oli raske pooli mitte valida. Istusin selle viimase immunity challenge'i ajal närviliselt voodi serva peal. Pole ammu nii investeeritud olnud challenget vaadates, kuid...
Spoiler :
see tundus ikka rigged. Ben oleks pidanud neljandaks jääma ja Devon võitma.


Also, Desi <3

Kui keegi peaks siit kambast kunagi returnima, siis loodetavasti varajased saapad (kõik peale Roarki) ja Desi ka.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Ellujääja

PostitusPostitas Forzelius » 13. Jaanuar 2018, 15:38

Ronet kirjutas:Kui keegi peaks siit kambast kunagi returnima, siis loodetavasti varajased saapad (kõik peale Roarki) ja Desi ka.


lol.
kui keegi siit returnib, on see keegi Devon-Ryan -Chrissy-Joe kambast. VB desi, aga see on suur vb. keda sa varajastest täpselt näha tahad :D, mingit Alanit v
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Ellujääja

PostitusPostitas Ronet » 13. Jaanuar 2018, 16:00

Forzelius kirjutas:
Ronet kirjutas:Kui keegi peaks siit kambast kunagi returnima, siis loodetavasti varajased saapad (kõik peale Roarki) ja Desi ka.


lol.
kui keegi siit returnib, on see keegi Devon-Ryan -Chrissy-Joe kambast. VB desi, aga see on suur vb. keda sa varajastest täpselt näha tahad :D, mingit Alanit v

Ok-ok, läksin tiba liiale, kuid Ali ja Jessica võiksid küll naasta.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Ellujääja

PostitusPostitas JazZ- » 13. Jaanuar 2018, 19:00

Ronet kirjutas:Pole ammu nii investeeritud olnud challenget vaadates, kuid...
Spoiler :
see tundus ikka rigged.


Mul jäi veidi sama tunne.

Spoiler :
Kas see "special advantage" oli algusest peale planeeritud ja lihtsalt joppas selle pöördega või torkasid selle alles siis sisse, kui tundus, et Benil enam mingit võimalust pole? Selle montaaži (ehk siis "mis klipid nad otsustasid sisse jätta", mitte "huvitavad kaadrite sulandamised") juures polnud nagu vähimatki võimalust, et lugu lõppeks Beni väljalangemisega.


Devon meeldis mulle kuni selle hetkeni, kui ta reunion'is rääkis, et talle meeldib lastele positiivne eeskuju olla. Oli hea villain-sugemetega karakter, miks selle nüüd ära rikkuma pidi. :vihane:

Joed tahaks Tonyga samas hooajas näha, sest tunduvad praktiliselt samad inimesed.
Spoiler :
Üks on lihtsalt parem mängija.


Aa, reunion'id on nii mõttetuks muutunud mu meelest, Jeff räägib publikust paari lapsega ja ütleb, et küll on tore, et "Survivor" erinevad generatsioonid kokku toob ja siis peab keegi post-merge inimestest mingi kõne sellest, kui palju nad maailma muutnud on sellega, et esindavad mingit raske eluga gruppi ja siis räägib Jeff veidi järgmisest hooajast ja siis ONGI KÕIK. Igatsen neid aegu, kui iga osaleja sõna sai ja nad siis koos selle üle nalja viskasid, kui väga nad üksteist võtete ajal vihkasid.
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Ellujääja

PostitusPostitas JazZ- » 20. Juuli 2018, 20:34

Lahe, et "Survivor" MTV-st inspiratsiooni on saanud ja ka teismeliste rollidesse 27-aastaseid cast'ima hakanud.

Pilt

Lisaks olen ma üpriski veendunud, et Donathani mängis Kate McKinnon.

Muidu tundsin sellel hooajal vist esimest korda, et olen sellest saatest või vähemalt saate praegusest formaadist tüdinema hakanud. Terve hooaeg on suht "võistlus - võistlus - idolite otsimine - vahale natuke strateegiajuttu - tribal" x15 ja kõik - mitte, et see skeemitamine iseenesest lõbus poleks, aga olen seda kõike mingites variatsioonides juba näinud ja kuna tegelased väljaspool "kelle seekord välja hääletama peaks?" diskussioone erilist eetriaega ei saa, siis on raske kellelegi väga hingest kaasa elada. Oleks seda Wendelli ja Desi "Kanye vs. Chance the Rapperi" arutelu tunduvalt rohkem näha tahtnud kui mingeid repliike nagu "dno, ma veel 100% pole otsustanud, mida täna õhtul teen". Saan aru, et aeg surub raskelt peale ja neil pole seda lihtsalt võimalik kalapüüdmisele vms kulutada, aga ma ei tea - visake need idolid vahelduseks välja äkki?

Ponderosat vaatasin ka üle pika aja natuke, aga kuna see kippus pool ajast oma spaa-muusika, slow-motion kaadritega rannas kõndimisest ja elutarkuste jagamisega nagu mingi Liptoni reklaam olema, andsin alla.
Spoiler :
Noble One on sellest hoolimata fantastiline räppar.
Reunion on täiesti mõttetu, aga sellest rääkisin juba viimases postituses. Nagu mind kotiks nende sponsorite tegemised ja keda mingid 10-aastased võitjaks ennustavad. :vihane:

Spoiler :
Sellegipoolest õnnitlen Donald Gloverit eduka aasta eest!
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Ellujääja

PostitusPostitas eerik » 02. August 2019, 00:56

Puhka rahus, Rudy.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

Re: Ellujääja

PostitusPostitas Ronet » 06. August 2019, 15:13

eerik kirjutas:Puhka rahus, Rudy.

As of August 2019, Boesch suffers from Alzheimer's disease, and requires around-the-clock care. False reports of his death were spread on August 1, 2019, which were debunked by his family members

Aga ikkagist. :'(
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Eelmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist

cron