Sari õnnetuid lugusid

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Sari õnnetuid lugusid

PostitusPostitas JazZ- » 05. Jaanuar 2018, 16:14

Sari õnnetuid lugusid
A Series of Unfortunate Events (2017)

Kui Violeti, Klausi ja Sunny Baudelaire'i vanemad salapärases tulekahjuks hukkuvad, saadetakse lapsed elama nende kauge sugulase Krahv Olafi juurde. Krahv Olaf on ihne ja õel näitleja, kes on nõuks võtnud Baudelaire'ide päranduseks saadud varandus iga hinna eest endale krabada. Kuigi Olafi esialgne plaan oma küüned orbude varale taha saada nurjub, on see alles Baudelaire'ide õnnetu teekonna algus: Krahv Olaf ei kavatse nii lihtsalt alla anda ja nii ei ole lastel pääsu järjest suurematesse kitsikustesse sattumiste eest. Lisaks Olafi ja tema ustavate käsilaste eest pagemisele proovivad lapsed selgust saada ka oma vanemate minevikku ümbritsevates saladustes.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Sari õnnetuid lugusid

PostitusPostitas Rasmus » 15. Jaanuar 2018, 02:46

Noh. Jah. Võimalik, et mäletan asju vähe teisiti, kui need tegelikult on, aga eelkõige tuletas esimene hooaeg mulle meelde, kui väga ma neid raamatuid kunagi armastasin ja kui palju parem on minu mälestus nendest võrreldes kõnealuse seriaaliga. Lapsed on suurepäraselt valitud (Sunny!), NPH on fantastiline nagu ikka ja huumor enam-vähem selline, nagu raamatutest mäletan, aga kuidagi napib seda edge'i, mis vahvast sarjast erilise teeks. Kuigi potentsiaali on küllaga.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp


Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist

cron