Unenäod

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

Re: Unenäod

PostitusPostitas lostinthemist » 24. August 2017, 16:50

Kadii kirjutas:Ma nägin unes, et Level ütles mulle süütunde tekitamiseks, et "See aasta on viimane kokkutulek ilmselt"
:(

Ei tea, kas just viimane kokkutulek, aga minu jaoks võib see üsnagi viimaseks kokkutulekuks jääda, kui lähen püsivalt Koreasse tagasi tööle. Nii et parem olgu sa kohal! 8)
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

Re: Unenäod

PostitusPostitas Forzelius » 30. August 2017, 13:00

Nägin unes, et Ronnie Wood suri ära ja Rolling Stones canceldas oma tuuri (lol @ tema enne Richardsit tho). Ärkasin üles ja olin väga rõõmus kui sain teada, et see nii pole.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Unenäod

PostitusPostitas Ralf » 30. August 2017, 17:35

Forzelius kirjutas:Nägin unes, et Ronnie Wood suri ära ja Rolling Stones canceldas oma tuuri (lol @ tema enne Richardsit tho). Ärkasin üles ja olin väga rõõmus kui sain teada, et see nii pole.

Isegi alateadvus mõistab sul, et Richards on surematu. :irw:
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Unenäod

PostitusPostitas Rasmus » 07. September 2017, 20:10

Nägin unes, et chillisin koos oma vana klassivennaga, keda pole mitu aastat juba näinud, ja ta meenutas mulle välimuselt Vince Vaughni. Mingil põhjusel olin Vaughni nime unustanud ning üritades meelde tuletada, mis filmides ta mänginud on, guugeldasin "dodgeball film imdb". Võtsin kohe vastava filmi IMDb lahti ja minu üllatuseks oli Vaughn vahepeal nime vahetanud ‒ nüüd oli ta Vincent Vaughany. Sain olukorra absurdsuse järgi üpris kiiresti aru, et näen und, ja otsustasin Vaughni uue nime väikesele paberilipakale üles kirjutada, et meelest ei läheks ja saaks sellest pärast Filmiveebi kirjutada. Teadvustasin endale, et kui ekraanilt pilgu pööran, muutub Vaughni nimi tõenäoliselt jälle endiseks tagasi, kuna, noh, Vincent Vaughany lihtsalt ei ole ta reaalne nimi. Ja õigus mul oligi, sain Vince'i uue nime paberile kirja ja juba oligi arvutiekraanil olukord muutunud. Samas mõistsin ka asjaolu, et ilmselt pole ka üles kirjutamisest tolku, kuna vaevalt ma reaalselt pastakat hoian ja paberit kasutan. Üles ärgates oli õnneks kogu mõttetöö erksalt meeles, vot selline metaunenägu.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Unenäod

PostitusPostitas Rasmus » 21. September 2017, 17:54

Nägin unes, et Drumpf külastas mu kooli (21.) ja sain temaga enne lahkumist ka paar sõna juttu vesta. Ütlesin, et mulle meeldis ta UN-i kõne olenemata sellest, et meedias seda laiemalt maha on tehtud. Drumpf tänas mind põgusalt, aga ta veeti kohe minema, tihe graafik vms.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Unenäod

PostitusPostitas Ralf » 06. Oktoober 2017, 00:04

Nägin unes, et olin New Yorgis, käisin sellelsamal tänaval...
Pilt
...ja tegin pilti ka.

New York on vinge"!

Nüüd näeb Jones Street välja selline:
Spoiler :
Pilt


Üks joomisega seotud unenägu oli ka jälle.
Nägin unes, et jõin end täis vms ja ärkasin hirmunult üles. Siis taipasin, et see oli lihtsalt uni, aga vaatasin kappi ja seal oli kaks pooleldi tühja Laua Viina pudelit. Siis ärkasin päriselt üles ja taipasin, et ma ikka pole joonud. Ühesõnaga unenägu unenäo sees oli.
Vahel tuleb neid valusaid joomise unenägusid ette pärast kaineks saamist. See oli täitsa uus tase.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Unenäod

PostitusPostitas JazZ- » 11. Oktoober 2017, 13:59

Nägin unes, et mängisin Leveli, Garli, Forza, Audrey ja Evaga pokkerit. Eva vend oli dj-puldis ja mängis oma süntekaga mingit nu-metalit ja ütles aeg-ajalt "täitsa mõnus, eks?" ja Eva hakkas ohjeldamatult naerma iga kord, kui head kaardid sai. Mingi hetk ilmus kuskilt välja pahur Soprano ja ütles, et ta ei saa magada, kui me teda mängu ei kutsu. Eva vend lubas muusika vaiksemaks keerata.
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Unenäod

PostitusPostitas Garli » 17. Oktoober 2017, 08:43

Nägin unes The Walking Deadi ja Friendsi crossover-episoodi. :?
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

Re: Unenäod

PostitusPostitas Ronet » 25. November 2017, 17:04

Vaatasin mingisugust uut "Ahvide planeeti" ja lahistasin nutta.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Unenäod

PostitusPostitas JazZ- » 15. Detsember 2017, 01:18

Nägin unes, et keegi mu sõpradest tiris mu vastu tahtmist uut "Star Warsi" vaatama ja juhtumisi täpselt selle sama seansi ajal toimus kinotulistamine. Mõtlesin veel, et küll on tore surra millegi pärast, mida vihkan, ja sain siis kuuli.
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Unenäod

PostitusPostitas Rasmus » 25. Detsember 2017, 14:21

Nägin unes, et uuele "Star Warsile" tuli kohe otsa kaks järge ‒ imestasin veel unes, et näen kahe nädala jooksul kinos ära kolm uut "Star Warsi" filmi. Kolmas linastus oli vist siiski mingi varasem erilinastus. Sisust ei mäleta suurt midagi, ainult seda, et noor Han Solo hoidis Ingvild Deila (see tšikk, kes "Rogue One'is" Leiat mängis) käest kinni ja selgus, et nende tegelaste pärisnimed on hoopis Eesti kõlaga. Hani eesnimi oli vist Hans jne. Luke tegi vist teises filmis mingit naltsi ja BB-8 tormas ka kuskil ringi. Mäletan, et tahtsin ruudu "The Last Jedi" kommentaarile vastu kirjutada, et põhjus, miks ma talle vastanud pole, ei ole mitte see, et mul argumendid otsas oleks, vaid keskendun hoopis uuematele "Star Warsi" osadele. Kolmandale filmile panin hindeks 7/10, teine oli väga "The Last Jedi" vaimus tehtud.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Unenäod

PostitusPostitas JazZ- » 01. Jaanuar 2018, 14:42

Nägin unes, et mul oli ligipääs presidendile saadetud #KirjutaEestile kirjadele ja pärast lugemist selgus, et umbes 75% ulatuses oli nende sisuks midagi seoses Filmiveebi vigadega. Kahjuks enamus välja toodud probleemidest kadus mu teadvusest ärkamisjärgse paari sekundi jooksul, aga üks kiri jäi siiski meelde: keegi hädaldas seal, et tema lõpetas Filmiveebi külastamise, kui nägi, et ühe filmi/sarja tegelase rolliks oli märgitud "arst", kuigi tegelikult oleks see pidanud olema "eraarst". Sellele järgnes veel üsna pikk ja vihane rant Filmiveebi kvaliteedinõuete puudumisest.

#MakeFilmiveebGreatAgain
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Unenäod

PostitusPostitas Ralf » 27. Jaanuar 2018, 10:18

Audrey nüüd kadestab mind - nägin unes, et kohtasin Viru Keskuses Matt Damonit. Ütlesin talle tere ja küsisin, kas ta on mõelnud, et "Elysium" ja "Downsizing" on nii loo kui teema poolest kuidagi sarnased (üks mõte, mis mul vahepeal peast läbi käis). Samuti kostsin, et mu meelest on "Promised Land" alahinnatud.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Unenäod

PostitusPostitas Forzelius » 31. Jaanuar 2018, 12:20

Õõ mingi räme mixtape oli.
1. nägin, et mingl quizil küsiti Roger Federeri grand slami vastaste kohta, et mitu neid kokku olnud on, lebo keiss.
2. nägin et Roger ja Rafa mängisid Wimbledonis finaali (taaskord, fitting et 2018 just, 10 aastat läbi aegade parimast finaalist ikkagi), Roger oli 0:2 settidega ja 0:5 geimidega taga, kuid siis hakkas lammutama ja kuidagi võitis selle.
Aga siis nad järsku ei mänginud enam tennist, järsku sai punkte mingi bowlingulaadsete manöövrite eest. Kokku oli mingi kuradi 6 kummist kana, mis tuli pikali loopida. Või külili, ei mäleta. Kes esimesena oma kanad pikali sai, võitis seti vist. Ja siis kui asi neljandasse setti läks, oli järsku setting mingi teise maailmasõja-aegse natsi saksamaa ja richard lõvisüdame-aegse 12nda-13ndsa sajandi inglismaa vahepealne, kus tuli vastase õhupalle katki lasta. Seal oli mingi roll Andy Murrayl ka, aga ei mäleta mis. Igatahes Roger viigistas 2:2 settidega asja ja siis sai see unenägu läbi ka. Sürr.

Lisaks on mul mingi recurring dream (selle variatsioone olen näinud juba varasemalt 5-6 korda), et Tallinnast ca 30 kilti on mingi exit, mida kasutades jõuab mingisse kahtlasesse külla, kus toimuvad wicker mani laadsed lood. Naljakas see, et ma esimesed 2 korda seda unes nähes olen sinna läinud ja nö lõksu jäänud kurjade külaelanike kätte, aga järgmised korrad olen teadnud vältida, sest eelmised korrad läks halvasti. Lucid dreaming much.
Esimene kord, kui seal olin, oli üsna filmilik lugu, aga kahjuks ei mäleta sellest suurt midagi enam.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Unenäod

PostitusPostitas JazZ- » 03. Veebruar 2018, 18:50

Küll paar päeva vana juhtum, aga ega vanus und riku või midagi:

Olen juba üsna mitu kuud seisnud raske küsimuse ees: kas enda kõigi aegade lemmikloo live'is kuulmine on väärt 50+ eurost kulutust, kui ansambli ülejäänud repertuaar mulle isegi eriti ei meeldi ehk maakeeli: kas osta Toto kontserdile pilet või mitte (ja kas kolme kooloni samas lauses kaustamine on lubatud või mitte?). Viimasel nädalal kaldusin rohkem juba "jah"-variandi suunas, aga lõplikku otsust ikka vastu võtta ei suutnud. Kuna see oli enam-vähem mu elu kõige aktuaalsem probleem, siis nägin ka selleteemalist und - täpsemalt, et Soprano ütles mulle, et ta ostis sinna endale ja Evale piletid, mis juhtumisi olid viimased saadaolevad. Lisaks ütles ta, et tegelikult ei hooli ta selle ansambli lugudest vähimalgi määral, aga kuna tal oli parasjagu raha üle, siis mõtles why not. Kui üles ärkasin, läksin Facebooki ja avastasin, et mul on üks uus teavitus. Kui mõtlete nüüd, et "ahha, küllap see oli sõbrakutse!", siis ei tunne te mind just eriti hästi ja võite karistuseks näiteks Coldplayd kuulata, sest tegelikkuses oli see hoopis Toto kontserdile pühendatud ürituse lehe teadaanne, et kõik piletid on väljamüüdud. Ma ei oska öelda, kas Sopranol sellega mingit pistmist oli, aga samas ma nagu südames tean, et mingil viisil kindlasti.
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

EelmineJärgmine

Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist