Halastamatu

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Halastamatu

PostitusPostitas JazZ- » 19. November 2017, 14:29

Halastamatu
The Villainess (2017)

Sook-hee (Kim Ok-bin) on naissoost taparelv. Ühel kurjakuulutaval, vihmasel õhtul leiame ta eikuskilt tagatänavast hetk enne seda, kui ta tungib otsatuna tunduvasse amfetamiinilaborisse ja notib seal armutult maha lõpmatuna tunduva rodu pahadikke. Mustad autod korjavad Sook-hee peale ja naine leiab end asutusest, kus koolitatakse endistest pahadikest palgamõrvareid. Neile antakse varielu ja kõigi üllatuseks saab Sook-heest üsna pea kuulus näitlejanna. Lubades töötada mõnda aega agendina valitsuse heaks, saab Sook-hee lõpuks elada normaalset elu; ta asub kuid lugema, et lubadus täita ja siis haihtuda. Muidugi ei lähe see nii lihtsalt ja uuelt lehelt alustamise lubadusest magusam on ühes korralikus Korea põnevikus vaid üks asi - verine kättemaks.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Halastamatu

PostitusPostitas lostinthemist » 19. November 2017, 14:53

22. november kell 21.30 Kosmos IMAX'is - ärge magage maha unikaalset once-in-a-lifetime võimalust spottida losti. 8)
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

Re: Halastamatu

PostitusPostitas barton fink » 23. November 2017, 13:54

Raju Henry + Nikita + kättemaksulugu = Halastamatu
Kui Korea filmi ette võtad, soovid näha midagi originaalset. Siin seda pole - tühi loos.
Kasutaja avatar
barton fink
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 10
Liitunud: 25. Veebruar 2012, 02:04
Asukoht: viljandi

Re: Halastamatu

PostitusPostitas JazZ- » 25. November 2017, 01:09

Kinoelamus oli kahtlemata halastamatu: mu kõrval istusid ilmselt kõige kohutavamad inimesed, kes kunagi ilmavalgust on näinud, sest a) nad rääkisid TERVE filmi omavahel KÕVA häälega b) nad olid täiskasvanud inimesed, seega ei saa nad oma õigustamatu käitumise vabanduseks isegi väljaarenemata aju tuua. Jajah, kahtlemata oli see superoluline info, et ekraanile ilmunud laps paks oli ja 100% väärt kõikide teiste saalisviibijate kinoelamuse rikkumist. Lisaks olen ühest kõrvast igaveseks kurt, sest üks nendest naeris iga fucking asja peale kõige läbilõikavama ja häirivama naeruga, mida ma eales kuulnud olen (positiivsest küljest oma vastse kurtuse tõttu ilmselt enam ei kuule ka). Igal juhul loodan, et need koletised satuvad pärast surma Dante põrgu 10. ringi, kus ilge käitumisega kinokülastajad peavad igavesti viisakalt filme vaatama. (Kuigi see kõik juhtus paar päeva tagasi, läksin oma üleelamisi kirja pannes uuesti kirjeldamatult närvi).

Mis filmi endasse puutub, MILLELE KESKENDUMISELE MUL TÕSISEID PROBLEEME OLI, sest pidin peas mõrvaplaane hauduma, siis valmistas mulle tõsiseid raskusi ka narratiivi jälgimine, sest sarnaselt adi aastate tagusele HÕFFi kogemusele ei suutnud ma peaaegu ühtegi tegelast teistest eristada ja mingeid "SEE tegelane" twist'e oli üksjagu. Sellegipoolest oli filmis vist üks kinoajaloo eepilisemaid avastseene - põhimõtteliselt nagu verisem versioon "Birdmanist". Lisaks valmistas mulle suurt rõõmu tõsiasi, et ühtlase verest nõretava märuli keskosas otsustas film äkitselt kurssi muuta ja mõneks ajaks hoopis armsaks romantiliseks draamaks muutuda - mingi Korea filmide eripära? Ei näe seda "Transformerites" juhtumas, samas ei näe ma ennast ka "Transformereid" vaatamas, nii et ilmselt ei saa ma seda kunagi teada.

Ootan endiselt losti eepilist postitust, et ma lõpuks filmi sisust midagi aru saaks.

7/10
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Halastamatu

PostitusPostitas Rasmus » 25. November 2017, 05:49

JazZ- kirjutas:Kinoelamus oli kahtlemata halastamatu: mu kõrval istusid ilmselt kõige kohutavamad inimesed, kes kunagi ilmavalgust on näinud, sest a) nad rääkisid TERVE filmi omavahel KÕVA häälega b) nad olid täiskasvanud inimesed, seega ei saa nad oma õigustamatu käitumise vabanduseks isegi väljaarenemata aju tuua.

Kusjuures mul oli "Kättemaksuga" sama teema, mingid kaks jumala täiskasvanud, silma järgi 40-aastast värdjat pidasid vajalikuks tervet filmi üksipulgi kommenteerida. Umbes nagu "nüüd ilmub kohe see laip" ja "hahaa, nüüd ta hakkab Ramboks" stiilis kommentaarid, mis on täiesti okeid kodusesse filmiõhtusse, aga MITTE FUCKING KINOSAALI. Täiesti uskumatu, kuidas mõne inimese eetikatunne täiesti olematu on, isegi kui PÖFFi publik reeglina keskmisest intelligentsem või vähemalt kultuursem peaks olema. Või siis pole lihtsalt sosistamisoskust antud, mis on juba omaette disgrace. "The Villainessi" ma näinud ei ole ega kavatsegi seda teha, sest nagu ütles brixxx: "Aasia filme ei vaata kuna ei saa hiina keelest aru" ;-)
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Halastamatu

PostitusPostitas JazZ- » 09. Detsember 2017, 22:22

JazZ- kirjutas:Ootan endiselt losti eepilist postitust, et ma lõpuks filmi sisust midagi aru saaks.


Endiselt ootan... :vihane:
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Halastamatu

PostitusPostitas JazZ- » 20. Märts 2018, 22:47

Für lostinthemist

Iga kord, kui lähed sa, minust tüki kaasa viid
Võiksid seda uskuda, et meie jaoks on loodud UUS POSTITUS TEEMAS "HALASTAMATU"

Mida kõike pean ma tegema, õigeid sõnu ma ei oska valida
Kas sa sellest aru siis ei saa, et "Halastamatu" postitust vajan ma?
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Halastamatu

PostitusPostitas lostinthemist » 30. Juuli 2018, 01:20

norm film oli
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 57 külalist