Võõrad

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Võõrad

PostitusPostitas Zinera » 23. Juuli 2008, 11:28

Võõrad
The Strangers (2008)

Pulmast naasnud armunud noorpaar (Liv Tyler ja Scott Speedman) otsustavad veeta öö vaikses, omaette asuvas puhkemajas. Noorte romantiline õhtu katkeb aga järsult, kui keset ööd keegi järsku nende uksele koputab. Sellele järgneb luupainaja, mida noored poleks eales osanud vaimusilmas ette näha. Majja tungivad kolm maskidega võõrast, kelle ainsaks eesmärgiks on mees ja naine kannatama panna. Paar peab alustama armutut ja meeleheitlikku võitlust ellujäämise nimel ja selle käigus saab mõlemale selgeks, milleks nad taolises kriisiolukorras võimelised on…

"Võõrad" on verdtarretav õudusfilm, mille muudab veelgi shokeerivamaks asjaolu, et film põhineb tõestisündinud intsidendil. Film on Bryan Bertino paljulubavaks lavastajadebüüdiks.
The Strangers (2008) on IMDb


Loe täielikku tutvustust siit
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

PostitusPostitas LiveForThis » 24. Juuli 2008, 21:36

Miks see sisu mulle Funny Gamesi meenutab? :))
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ralf » 20. Juuni 2010, 04:45

Vaatasin kergema meelelahutuse mõttes uuesti ja mulje paranes tunduvalt. Kaks aastat tagasi panin sellele filmiblogis lausa hädised 3/10 (kusjuures nüüd enda kunagist teksti üle lugedes sain mitu korda naerda). Tegu pole just mainstream horrori pärliga, kuid öisel vaatamisel valju heliga suudab mitmel korral võpatama panna ning paneb südame tavapärasest kiiremini tuksuma küll. Nõme on vaid, et film nõnda umbes keskpaigas ära vajub - tegelased muutuvad siis liiga rumalateks ja äpudeks. Lõpp on kah paraku jätkuvalt mage. Aga enamjaolt nauditav, seega...

7/10
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas snufffy » 05. August 2010, 21:52

suht jõhker & jube oli see film . aga mulle meeldis :)
Kasutaja avatar
snufffy
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 491
Liitunud: 02. Aprill 2010, 15:17

Re: Võõrad

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 10. Mai 2014, 01:27

Olid omad hetked täitsa olemas aga ma ei oska sellise filmiga tõesti midagi väga peale hakata.
Spoiler :
Funny Games läks ma minust mööda niiet lihtsalt ma ei ole vist sellise genre publik.


fair play.
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu

Re: Võõrad

PostitusPostitas Ralf » 26. Jaanuar 2015, 13:36

Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Võõrad

PostitusPostitas Forzelius » 23. Juuni 2016, 04:02

Hale, ebausutav, loll, klišeesid täis.
Spoiler :
Killerid olid nii overpowered, et paha hakkas. Kuidas on täiesti tavalised maskis jobud endale täiesti võõras majas ja sitemate relvadega niimoodi võimsamad. Ja rääkimata sellest, et üleinimlike kiirustega silmale nähtavasse kaugusesse kaduvad hetkega. Mingi hetk arvasin juba, et twist on see, et nad on kõik kummitused or smth. Peategelased ka muidugi harukordselt rumalad, igal võimalusel nii palju lärmi teha, lihtsalt naljakas. Ime, et siin veel mingit peeglikapi-ehmatust polnud.

Totaalne ajaraisk. You're next oli kordades parem. (Neid kahte vist võrreldakse?)
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Võõrad

PostitusPostitas Ronet » 17. Oktoober 2017, 21:31

Eh. Ma just mõtlesin, et You're Next tüütas mind kõvasti rohkem. Võibolla oli asi tolle filmi peategelases, kes suutis mind "Kodus ja võõrsil" aegadel alalõpmata irriteerida.

Aga.. The Strangers pole jah mingi meistriteos, kuid atmosfäär paneb närvikõdi tööle. Kaevasin.

7/10

Scott Speedmani nähes mõtlen alati, et miks ta Underworldides enam kaasa ei löönud. Nagu ta oleks ilgelt hõivatud.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist

cron