Lego Batman Film

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Lego Batman Film

PostitusPostitas Ronet » 03. Veebruar 2017, 19:06

Lego Batman Film
The Lego Batman Movie (2017)

Kogu maailmas laineid löönud pöörase huumoriga "LEGO filmi" isehakanud peategelane LEGO Batman sai endale päris oma filmi. Gothamis on toimumas suured muutused. Kui Batman tahab linna Jokkeri küüsist päästa, peab ta loobuma üksildase kangelase imagost, teistega koos töötama ja võibolla isegi natukene rõõmsama näo tegema.

Loe täielikku tutvustust siit
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Lego Batman Film

PostitusPostitas CM-Girl » 11. Juuni 2017, 15:07

Batman oli juba minu lemmik esimeses osas. Loogiline, et temast ka eraldiseisev animatsioon teha. Ja mulle meeldis see niiiiiiiiiiii väga. Olen ses osas üllatunud. Selle aasta üks kindlaid lemmikuid. Nii palju tuttavaid pahasid ja muidugist meeldis, et näidati erinevaid Batmane läbi aegade. 1 asi siiski häiris väheke. Robin. Ta nägi kuidagi nii debiilne välja. Samas selline väike asi, ei muuda hinnet. Will Arnett'i hääl sobib niiii paganama hästi peategelasele. Mõnus kohe kuulata.

10/10
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

5/10

PostitusPostitas Ralf » 04. September 2017, 02:45

Kui käesolev lugu olnuks vormistatud hoopis nt pooletunnise boonusena "The Lego Movie" Blu-rayl, oleks vast meeldinud. Iseseisva täispika animafilmi kohta osutus aga üpris ühekülgseks. Kogu selle energia juures jäi ikkagi puudu teemapüstitusest ja -arendusest. Perekonna saamise lugu oli siin olemas, aga see hargnes kuidagi möödaminnes lahti. Filmi freneetiline ülemeelik stiil väsitas ning huumor mõjus liiga juhuslikult ja lapsemeelselt. Mitte et andekaid hetki poleks üldse olnud, aga neid esines sporaadiliselt. Ei mõistnud ma kahjuks filmi kõrgemat eesmärki. Keskmist mudilast kindlasti stimuleerib, aga see ei tohiks olla animafilmi absoluutne väärtus mu meelest.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 51 külalist