Filmiveebi kokkutulek 2017 (25.-27. aug, Raatsi talus)

Küsimused, soovitused ja üldine jutt FILMIVEEB.EE kohta. NB! Muu jutt siia ei kuulu!

Moderaator: Meeskond

Re: Filmiveebi kokkutulek 2017 (25.-27. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas LiveForThis » 21. August 2017, 22:12

Spellbound kirjutas:Little Shop of Horrors
Critters 3


Vau, Spell on elus. :irw:


Aga ma ta tahaks Will Ferelli ja Marky Marki Daddy`s Home`i näha, sest teise osa treiler oli lamedalt tore.

Teine film oleks Pacific Rim, sest....Charlie Hunnam.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Filmiveebi kokkutulek 2017 (25.-27. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas hint » 22. August 2017, 22:17

Hei. Mul v6ib t2itsa sobida see nv ja huvi ka on. Ainult tallinnast vaja kohale saada 6htal, mul reeglina ikka suht pikad p2evad, mingid vabad autokohad v6i muud ideed siis andke ircus teada.
Kasutaja avatar
hint
Eliit
 
Postitusi: 863
Liitunud: 03. Juuli 2009, 18:18

Re: Filmiveebi kokkutulek 2017 (25.-27. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas adi » 23. August 2017, 18:48

Soprano kirjutas:
Defexer kirjutas:"Otseülekanne poksiajaloo suursündmusest jõuab Eesti televaatajateni 27. augusti varajastel hommikutundidel, Eestis on ainuõigus matši näidata Viaplayl."

Nonii suurel ekraanil Conor vs Floydi ka näha saab? Peaks hommikul kell 6 toimuma vist, või parandage kui eksin. Viaplay näitab üldse 01.45 - 10.30 aga see küll võimalik olla ei saa. :))

Kui raatsid oma netti selleks kulutada, siis ole mu külaline. ;-)



Ma oleks käsi sellele üritusele, Def, orgunni allikas välja kust vaadata, ma võin neti suhtes aidata.
Kasutaja avatar
adi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1030
Liitunud: 05. September 2009, 13:05

Re: Filmiveebi kokkutulek 2017 (25.-27. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas adi » 23. August 2017, 18:51

Soprano kirjutas:Muide, kas kellelgi on soovi viktoriini ka teha?


jah
Kasutaja avatar
adi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1030
Liitunud: 05. September 2009, 13:05

Re: Filmiveebi kokkutulek 2017 (25.-27. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas lostinthemist » 24. August 2017, 16:49

Klassikaline adi, ehk siis ei tea, kas naljatleb või mis, aga nagu ma Sopranole andsin juba teada, korraldan seekord ka sellise kuldvillaku stiilis filmiviktoriini.
Igatahes nädalavahetuse suhtes olen väga elevil ja homme õhtu võiks kiiremini kohale jõuda.

Mis puudutab transporti, siis stardin homme pärast kella 6 (annan inimestele täna õhtupoolikul eraldi teada detailidest) ja hetkese seisuga minu autos istuvad Level, Jolt ja Kristel. Meiega mahuks veel kaks inimest, seega kui on soovi, andke palun kiirelt teada.

Minu kaks tilka vürtsikat piprakastet maasikamoosis on aga järgnevad: "No Breathing" ja "Twenty." Erinevalt eelmise aasta suurepärasest "The Wailingust", mis oleks lõbusa atmosfääri ära rikkunud, on seekord need sümpaatsed, kerged ning lõbusad filmid. Tegelikult tahaks kolmandat filmi ka nomineerida - "Your Name." Vaatasin seda lennukil, kui läksin Lõuna-Koreasse tööpraktikale, ning kohale jõudes käisin seda veel kaks korda kinos vaatamas, sest nii võrratu oli.
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

Re: Filmiveebi kokkutulek 2017 (25.-27. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas lostinthemist » 24. August 2017, 21:42

Minu autosse hüppas veel hint, nii et viimane koht on alles!
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

Re: Filmiveebi kokkutulek 2017 (25.-27. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas Soprano » 25. August 2017, 01:38

adi kirjutas:
Soprano kirjutas:Muide, kas kellelgi on soovi viktoriini ka teha?


jah

Kui on üks asi, mida tahaks elus korra teha, siis see oleks adi korraldatud viktoriinil osalemine, aga hetkel tundub küll, et äkki adi luges küsimust valesti vms. :) Või äkki on ikka tõsi taga? No igatahes, otsustasin ise ka viktoorini teha kuna eelmine aasta jäi vahele. Ma pole päris kindel, kas (drunk) movie fights'i teeme, eks see oleneb soovijatest.

Muide, kes pole veel ilma uurinud, siis reede õhtuks ennustatakse vihma, aga laupäev peaks lausa terve päev päikest nägema (pilvede vahelt tho).

Juba täna y'all!
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Filmiveebi kokkutulek 2017 (25.-27. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas hint » 26. August 2017, 13:47

Mul ei ole sonu kui lahe see rada on. Oma maal jargmise suurema asjana hakkan ka rada ehitama
Kasutaja avatar
hint
Eliit
 
Postitusi: 863
Liitunud: 03. Juuli 2009, 18:18

Re: Filmiveebi kokkutulek 2017 (25.-27. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas lostinthemist » 26. August 2017, 21:23

hint kirjutas:Mul ei ole sonu kui lahe see rada on. Oma maal jargmise suurema asjana hakkan ka rada ehitama

Mis asja sa sogad
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

Re: Filmiveebi kokkutulek 2017 (25.-27. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas Soprano » 27. August 2017, 20:51

Nõudis kõrgemat matemaatikat ja head mälu, et meenutada, mida/millal keegi sõi, aga ma arvan, et summad on õiged. Reede õhtust kuni pühapäeva hommikuni sööjad maksavad kokku 18,5€ jne.

Raha kandke palun Pelle Kilter EE591010010212604012. Aitäh!

LiveForThis 18,5€
Katrina 18,5€
Spellbound 18,5€
lostinthemist 18,5€
arterial 18,5€
hint 18,5€
Jolt 14,8€
adi 11,1€
Ronet 11,1€
Forzelius 7,4€
Rasmus 3,7€
Ahto 3,7€
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Filmiveebi kokkutulek 2017 (25.-27. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas Rasmus » 29. August 2017, 22:12

Mu lemmikud asjad FV kokkutulekutest:

  • Jackboxi mängud
Nii et kui küsite, kas 2017. aasta kokkutulek, järjekorralt viies, oli edukas, on vastus jaatav ‒ mängisime umbes kahe tunni jagu Jackboxi mänge.

Viktoriinid olid vahvad, eriti losti oma, sest isegi kui ma vastuseid paugupealt ei teadnud, oli äge jälgida, kuidas helgemad pead vaikuse järgi filme tuvastasid. "V for Vendetta", wtf??? Austusväärne, tõsiselt.

Filmidegagi läks kenasti, "Streets of Fire", keskpärane juust, ootas ammu vaatamisjärjekorras (saan nüüd kettale ühe yify võrra ruumi juurde) ja "Little Shop of Horrors" laksis kui välk selgest taevast ‒ uskumatu pärl, millest õudusringkonnad arusaamatuil põhjustel vaikivad. Solid 7-8/10 film.

Sotsiaalne pool oli pigem kehvapoolne, aga see on peamiselt Kevva süü.

Järgmine aasta uuesti (kui Jackboxi mängida saab)!
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Filmiveebi kokkutulek 2017 (25.-27. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas lostinthemist » 30. August 2017, 18:23

Eelmisest aastast oli tõepoolest veelgi vähem rahvast, aga seevõrd iga-aastaste heade tuttavate nägude nägemine ning lõbusad jutuajamised erinevatel teemadel korvasid selle. Lisage selle juurde lõbusad mängud nagu King of Tokyo, Cards Against Humanity ja Jackbox, iga-aastane kohutuslik saun ja tundub, et edukaks kokkutulekuks rohkemat polegi palju vaja. Nii et ma ei tea tõesti, mis jutt see on, et sotsiaalne pool oli väidetavalt kehvapoolne. Ehk tuleks peeglisse vaadata enne.
Spoiler :
PiltSuurepärane näide FV kollektiivsest huumorimeelest

Aga Filmiveebi kokkutulek on edukas, kui saab vähemalt ühe filmi ära vaadatud algusest lõpuni. "Streets of Fire" ja "Your Name." Tore oli kuulda, et minu korraldatud viktoriin (suur aitäh yify sittadele, kuid mõistliku suuruse ja kerge kättesaadavusega reliisidele) meeldis nii paljudele ning mulle endalegi tuli üllatuseks, kuidas mitmeil kordadel tunti filmid ära kõigest algusmuusika või suvaliste helide puhul. Nagu Rasmus ütles, see on tõepoolest austusväärne. Soprano viktoriin, millest oli mul võimalik osa võtta, oli samutigi väga lõbus ja tore.

Tänavu oli minu jaoks ka ilmselt kõige pikem kokkutulek. Tavaliselt oleme lahkunud pühapäeval lõuna paiku, kuid seekord üks "teeme lühikese lauamängu" osutus ikka väga pikaks mänguks ja hakkasime alles vist kella 5-6 paiku tagasi kodu poole sõitma. :D

Paraku "Üksindusfilmi" spin-off "Jazi pidusööming" ei saanud selleks kokkutulekuks valmis, aga tegemisel see on ja saab loodetavasti järgmiseks aastaks valmis. Kui jaksate kannatada "Game of Thrones"i kaheksandat hooaega ülejärgmise aastani, siis küll jaksate oodata ka seda meistriteost.
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

Re: Filmiveebi kokkutulek 2017 (25.-27. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas Rasmus » 30. August 2017, 19:19

lostinthemist kirjutas:Nii et ma ei tea tõesti, mis jutt see on, et sotsiaalne pool oli väidetavalt kehvapoolne. Ehk tuleks peeglisse vaadata enne.

See kommentaar oligi konkreetselt mu enda kohta ‒ saabusin suht lampi ega osanud vestlusesse sulanduda. Mitte et FV seltskond mind kunagi erilisele sotsiaalsusele ärgitanud oleks, pigem lihtsalt vahva netisõpru aeg-ajalt oma silmaga näha. Väga tore muidugi, et sa, lostinthemist, mu ennastsalgavad sõnad minu vastu solvanguks pöörasid. :)
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Eelmine

Mine Arutlus

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist

cron