Transformerid: Viimane rüütel

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Transformerid: Viimane rüütel

PostitusPostitas Rain » 11. Juuni 2017, 17:52

Transformerid: Viimane rüütel
Transformers: The Last Knight (2017)

Inimesed ja Transformerid on sõjajalal. Optimus Prime on kadunud. Viimases hädas tuleb aga sukelduda Transformerite peidetud ajalukku, et päästa meie tulevik.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

3/10

PostitusPostitas Ralf » 02. Juuli 2017, 16:31

See oli nagu viimane lahja lusikatäis leigeks läinud suppi, mis juba algusest peale väga hästi ei maitsenud. Jäi mulje, et Michael Bayl endal on ka transformeritest siiber ja tahab neid rohkem lõõpida kui ülistada. Viienda osaga muutub seeria pmst iseenda paroodiaks. Aga eneseteadlikud killud samas pakuvad teatavat vaheldust. Minu jaoks vist naljakaim jagu seni. Eriti nautisin Cogmani tembutamist. Kokkuvõttes... kui eelmised järjed tundusid nagu ilge läbu ja nonsense, siis see astub veel ühe sammu edasi. Ei nautinud filmist siiralt ainsatki hetke. Vastikult reklaamiliku välimusega, vaheldumisi nõme ja lärmakas, kohutav storytelling ning kari rauakolakaid, kelle nägemine enam vähimatki rõõmu ei paku... et siis jah... "Transformerid" nagu "Transformerid" ikka. Väkk.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Transformerid: Viimane rüütel

PostitusPostitas Rasmus » 07. Juuli 2017, 12:08

Käisin kohusetundlikult kohal, aga sain umbes poole tunni möödudes aru, et mul pole sellest filmist sooja ega külma, ja tegin sääred. Ei ole mu elu eriti põnev, aga 2 ja pool tundi ma niisama prügikasti visata ei raatsi. Wahlbergiga stseenidel polnud väga vigagi.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Transformerid: Viimane rüütel

PostitusPostitas Juhtmeke » 08. Juuli 2017, 15:35

Juhtmeke
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 1
Liitunud: 08. Juuli 2017, 15:15

Re: Transformerid: Viimane rüütel

PostitusPostitas Rain » 16. September 2017, 21:38

Kaks ja pool tundi big bag of shit. Mitte midagi ei saanud aru, mitte miski polnud paeluv ja terve sündmustik oli üks suur küsimärk. Pooled tegelased võiks üldse filmist välja visata või dialoogid ära võtta, kuna nende roll oli niivõrd olematu, et film oleks selle arvelt saanud julgelt tükkmaad lühem olla. Finaal oli niivõrd mage, et see tõmbas kogu filmi atmosfääri niivõrd madalale, et see oli lihtsalt piinlik. Ma isegi ei liialda, kui ütlen, et alles poole filmi pealt on võimalik aduma hakata, mis ümberringi tegelikult toimub, aga tolleks ajaks on juba nii palju sündmuseid ja uusi nägusid vahepeal olnud, et kogu hetkeolukord muutub ühtäkki nii igavaks kui ka segaseks, et aju isegi ei viitsi kõiki punkte kokku hakata viima. Filmi ainukene võlu on see, et tegemist on Transformeritega.

4/10
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 58 külalist