Kool

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

Re: Kool

PostitusPostitas Audrey » 28. September 2015, 11:18

Spoiler :
JazZ- kirjutas:Ehk taas on käes see eriline aeg aastas, kui ma üritan terve semestri materjali paari päevaga selgeks saada... Mis näeb paraku 80% ajast välja umbes nii:
"OKEI, õutne essee, täna kavatsen ma su alistada! Nii, mis need teemad nüüd olidki? Mkay, vaatame siis Moodle'ist..."
alustan brauserisse soovitud lehekülje sisse trükkimist: "M..."
Firefox: merlin | tumblr (!!!)

"Okei... Mida ma üldse teha tahsin? Ahjaa, tänks, ustav veebisirvija! Mul oli ju vaja YouTubest kõik Merlini kohta käivad naljakad videod ära vaadata... Peaks midagi süüa võtma, viimane kord oli juba 5 minutit tagasi... OKEI, ma hakkan kohe õppima, aga enne pean selle Solitaire'i lõpuni mängima - kõik teavad, et Solitaire'i pooleli jätmine toob 7 aastat ebaõnne! Integraalid... graalid .... "Merlinis" oli midagi "graalist", peaks Wikist selle kohta täpsemalt lugema..."

ZeMonsta kirjutas:Hahaa, endalegi tuttav mõttekäik. (Y) (välja arvatud Merlini osa..)

ZeMonsta kirjutas:“Nii, 10 minutit olen ainult õppimisega tegelenud, nüüd olen küll väikse pausi ära teeninud...”

Peale selle tekib motivatsioon (ja soov) kõige muu tegemiseks → kilekottide voltimiseks, Miley Cyruse filmi vaatamiseks, ...
ZeMonsta kirjutas:Ma enam nii ei tee! Ma luban! Kui ma ainult sellest eksamist läbi saan, siis hakkan alati nädal aega varem õppima!

MHM! Muutun alati pisut usklikuks, lähetades iga lehekülje järel paar soovi ja lubadust.. või siis kirjutan tuleviku minale vihakirju.
Kasutaja avatar
Audrey
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 141
Liitunud: 03. August 2009, 18:29

Re: Kool

PostitusPostitas Rasmus » 30. September 2015, 21:01

Täna oli topelttund geograafiat. Õpetaja toob muidu ka suhteliselt päevakajalisi näiteid, aga täna tuli filmiviiteid kohe hulgi. Tunni alguses võrdles õpilaste kiindumust nutitelefonidesse "Sõrmuste isanda" Gollumi ja tema kullakalliga, seejärel rääkis, mis linnas "Her" filmitud on (Shanghai?). Vahetunni ajal pani tahvlile üles "Everesti" postri ja uuris, kas keegi klassist on seda juba vaatamas käinud. Siis näitas mingit Brasiilia-teemalist videokatkendit, milles võis näha Michael Palinit ja oli väga pettunud, kui keegi klassist seda Monty Pythoni liiget ära ei tundnud. Lõpuks mainis mingi arusaamatu teemaga seoses "Hachikot" ja küsis, kui paljud selle filmi ajal nutsid.

Edit: Meenus veel, et mingil hetkel küsis ta ka, kas oleme Tedi seminaridest kuulnud. Seejärel täpsustas, et ta ei pea silmas mitte seda rääkivat kaisukaru.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Kool

PostitusPostitas Rasmus » 01. Oktoober 2015, 21:46

Tänaseks jäi bioloogias koduseks tööks töövihikust kaks lehekülge ära teha. Keegi klassikaaslastest pani Facebooki pildi täidetud töövihikust, nii et enamvähem kõik kirjutasid sealt maha. Ühes ülesandes oli antud ette teadustekst kunstlike rakumembraanide kohta ja all kirjas "Koosta artikli kohta 5 küsimust". Selle levitatud pildi peal (täidetud töövihikust) oli koostatud neli küsimust, mis käisid päriselt teksti kohta, ja viies oli täiteks lihtsalt "Mis on elu mõte?". Õpetaja otsustas täna suhteliselt ootamatult kodutöid kontrollida ja ühel klassiõel oli võimalus need küsimused ette lugeda. Mingil imelikul kombel oli tal viimase küsimuse sisu maha kirjutades märkamata jäänud, nii et ta luges need kõik kahtlusteta ette. Õpetaja kuulas küll (seisis isegi õpilase kõrval), aga ütles ikkagi "Jajah, väga hea" ja läks tunniga edasi. Saime alles natuke hiljem aru, mis juhtunud oli.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Kool

PostitusPostitas Rasmus » 17. Juuni 2017, 02:46

Ja nii see gümnaasiumitee otsale jõudiski...

Veits uhkeldamist ka, eksamitulemused:
Eesti keel - 98/100
Matemaatika (lai) - 99/100
Inglise keel (CAE) - 208/210
Ühiskonnaõpetus (koolieksam) - 96/100
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Kool

PostitusPostitas Forzelius » 17. Juuni 2017, 11:38

Respekt, väga kõvad skoorid! Kuhu edasi, TLÜ?
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Kool

PostitusPostitas Rasmus » 17. Juuni 2017, 15:24

Tänan. Pole veel kindlat otsust teinud, TLÜs olen olümpiaaditulemuste alusel sees ja Tartus akadeemilise testi skoori põhjal samuti. TTÜst ei maksa rääkidagi, kuna seal on naeruväärselt madalad lävendid (ja erialad ei paku tegelikult eriti huvi ka). Tõenäoliselt jääb TLÜ ajakirjandus, mida üritan järgmisel aastal filmi vastu välja vahetada (kui siis veel huvi on), aga vastust hetkel päris lukku ei pane. Raske aeg, raisk.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Kool

PostitusPostitas Defexer » 22. Juuni 2017, 18:45

Hea töö!!! (Y)
Kasutaja avatar
Defexer
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1175
Liitunud: 31. Juuli 2008, 21:29

Eelmine

Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 11 külalist

cron