Loomade surnuaed

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Loomade surnuaed

PostitusPostitas Robert » 10. August 2005, 22:53

Loomade surnuaed
Pet Sematary (1989)

Perekond Creedid just kolisid maale ning nende maja on täiuslik, kuid on ka kaks viga. Esiteks sõidavad lähedal oleval teel tihti kõvasti põrisevad rekkad mööda ja teiseks on nende maja taga saladuslik surnuaed, millest naabrid ei taha eriti rääkida. Varsti tapetakse nende kass ning poeg. Nad matavad mõlemad tagaaias asuvasse surnuaeda, kuid varsti tõusevad nad verejanuliste zombidena ülesse...

Loe täielikku tutvustust siit
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Kaisukaru » 15. August 2005, 10:55

Näinud...Päris kriipi oli...Või mulle ainult tundus nii..Ehh ma olin siis päris väike ka kui ma seda vaatasin :) A muidu põnev film :wink:
See on minu arvamus ja keegi ei solvu ;)
Kaisukaru
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 154
Liitunud: 12. August 2005, 11:50
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Priit » 01. Aprill 2006, 20:55

Nonii. Sai siis see filmike ära vaadatud. Ütleks et suht põnev, kuigi tegu ei ole just originaalsema looga. Näitlejad olid suht head, parim oli Jud'i näitlev isik. Kohati suht rõve, kuid oksekoti järele vajadust ei olnud. Õudust oli kah, aga mitte eriti palju. Filmil oli rohkem põnevust, kuigi lõpupoole vajus ära. Lõpp oli suht-koht normaalne, ei oskagi nagu kommenteerida.

"Sometimes dead is better"

GoreFactor: 1,5/5
HorrorFactor: 2/5

Kokkuvõtteks läheb kenakese 7 punkti ära. Pole just meistriteosega tegu aga vaadata kõlbab ikka.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas MNC » 31. Detsember 2010, 02:40

Üks minu lemmikõudukatest. Õudusfilmi sõpradele kohustuslik, gorejahtijatele mitte eriti soovitatav.
H: 10/10

Muuseas, mis mõte on nimesi eesti keelde tõlkida kui need ametlikule/üldlevinud tõlkele ei vasta ja enivei suht enam-vähem-vähem originaaliga kokku langevad.

Nagu ma juba mainisin, ei leidnud ma seda FV searchist ei "Lemmikloomade surnuaia", ega "Pet Sematary*" nime all -miks ? - sest kus kurat pidin ma selle peale tulema, et "Loomade surnuaed" sisse tippida ?
Sama hästi võiks tõlkeks olla "Elevantside süvaanatoomia" - kasu oleks ka sellest sama vähe kui Loomade surnuaiast.

*Parandatud.
"Little Ralf Sauter. How I loved listening to your sweet prayers every night. And then you'd jump in your bed, so afraid I was under there. And I was!"

http://realmnc3.blogspot.com/
Kasutaja avatar
MNC
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 391
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:46
Asukoht: Tarbatu

PostitusPostitas Ralf » 31. Detsember 2010, 02:52

See kõõluse läbilõikamine filmi lõpus tekitab alati judinaid, väga õudne. :(
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas LiveForThis » 31. Detsember 2010, 03:06

Vähemalt 10 aastat tagasi nägin esimest ja viimast korda. Siiani on ehedalt meeles. Mis tähendab, et vaja uuesti kaeda.

Kõõlus ja see väike armas blondi peaga poiss jäid mind kummitama, aga eriti hästi on meeles see meenutushetk, kui ema väga haige õde itsitades voodist välja tuli ja ema poole jooksis. Mul oli sellest vist isegi painajad 8)
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Loomade surnuaed

PostitusPostitas Zinera » 25. Detsember 2011, 12:22

5/10

Pole kõige õudsam film, kuid pean nõustuma, et kõõlused olid suht rõve vaatepilt. Lapse naer oli ka ikka räigelt kriipi, kuigi kaameratöö ja näitlejad minu silmis natukene ebaõnnestusid.
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

Re: Loomade surnuaed

PostitusPostitas Rasmus » 17. Juuni 2012, 21:45

Väga hea ja õudne film. Ramonesi muusikat oli hea meel kuulda, ei teadnudki enne, et nende laul "Pet Sematary" on spetsiaalselt selle filmi jaoks kirjutatud. Põnevust jätkus ning ehmatuskohti samuti.

Võib vabalt 7/10 panna hindeks.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Loomade surnuaed

PostitusPostitas Ralf » 08. Juuni 2017, 08:58

Filmi fännide rõõmuks on värskelt valminud täispikk dokumentaal selle tegemisest:

Unearthed & Untold: The Path to Pet Sematary

Saad teada, milline Gage'i mänginud poiss nüüd välja näeb. :P
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Loomade surnuaed

PostitusPostitas Defexer » 08. Juuni 2017, 20:59

Ei julge vaadata, tundub liiga õudne film olevat.
Kasutaja avatar
Defexer
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1175
Liitunud: 31. Juuli 2008, 21:29


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 56 külalist