Nutitelefoni rakendused

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

Nutitelefoni rakendused

PostitusPostitas Ralf » 13. Mai 2017, 17:31

Kuna minust uue nutitelefoni omanik sai, mõtlesin järele uurida, milliseid appe kasutate erinevateks toiminguteks. Kõige jaoks ju neid saadaval terve hunnik.

Ma kasutan järgmisi:

Launcher
Smart Launcher 3
Eelmisel telefonil kasutasin Apex Launcherit, aga Smarti puhul meeldib selle innovaatiline kujundus ja rakenduste automaatne jaotumine kategooriatesse.
+
Hi Locker
Eelmisel telefonil mingit lock screen appi ei kasutanudki, aga uue oma osutus nii igavaks ja tühjaks, et püüdsin mingi ägeda leida ja see on tõesti võrratu. Näitab parasjagu mängivat laulu (teiste lockerite puhul ei saanud seda toimima nii nagu tahtsin), ilma jne ning tervitab ka.

Muusika
BlackPlayer EX
Pole eriti palju proovinud neid. BlackPlayer on kuidagi südamelähedaseks saanud. Eelmisel telefonil oli Shuttle. Eks nad kõik ole suhtkoht ühesugused. Pulsar on ka sümpaatne.
Ja muidugi Spotify!

Videod
VLC. Kindlasti leidub asjalikumaid, aga ma nagunii ei vaata videofaile telefonist, seega väga polnud vaja kammida vms.

Facebook / Twitter
Varem kasutasin tavalist Facebooki appi, aga vahetasin Metali vastu välja lootuses, et aku kestab paremini, sest Facebooki enda oma pidavat ropult koormav olema. Metaliga saab ka Twitterile ligi, nii et kaks kärbest ühe hoobiga. Twitteri appidest on muidu Flamingo väga hea.

Mängud
Tegelikult ei mängi eriti, aga praegu meeldivad Chameleon Run ning sõnamäng Ruzzle. Ja Meditation Game on kiiresti armsaks saanud, sest nii võrratult rahustav. QuizUpist ei saa samuti üle ega ümber, kuigi see vist tehniliselt pole mäng. :irw:
Ajaliselt olen vist kõige rohkem mänginud Jetpack Joyride'i ning Shadow Fight 2.

E-mail, kalender
Google'i enda rakendused.

Kaamera
Telefoni enda oma + Camera Zoom FX, aga ma pole veel testinud, kumb paremaid fotosid teeb.

IRC
HoloIRC. Varem oli AndroIRC, nüüd proovin seda. Ei oska veel hinnangut anda kahjuks.

Hooldus
CCleaner, All-in-One Toolbox, Greenify.

Raamatud
eReader Prestigio. Mitte et ma väga loeks telefonist.

Failid
MK Explorer.

Muu
DailyArt, Brilliant Quotes. Viimast olen väsimatult kasutanud juba aastaid, näeb home screenil pidevalt uut head suvalist tsitaati, mille üle mõtiskleda. (Y)

Eks igasugu muid on veel, aga need on põhilised.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Nutitelefoni rakendused

PostitusPostitas Kickflick » 13. Mai 2017, 20:06

Ma poleks sinust seda oodanud. :|
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

Re: Nutitelefoni rakendused

PostitusPostitas Ralf » 13. Mai 2017, 20:58

See mul juba kolmas nutitelefon, mida aktiivselt kasutan. Sry, et ma hipster pole!
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Nutitelefoni rakendused

PostitusPostitas Ronet » 14. Mai 2017, 01:12

Apollo Kino - Mugav toimetada. Kui raha pole, saab järgmise kuu telefoniarvega kinopileti soetada.
Dropbox - Pole küll väga aktiivselt kasutanud enam. Endiselt vihane, et nad eksisteerivad lingid ära tapsid.
Eesti Energia - Hea ülevaade elektri tarbimisest. Samuti mugav arveid maksta.
ERR Uudised
Facebook Lite
IRCCloud - Ilmselt jutuka jaoks mugavaim äpp. Kui vahepeal peaks nett katkema, siis mingiks ajaks jääb klient puhvri kaudu sisse ja uuesti ühendades ei jää millestki ilma.
Medisafe - Kuna siin söövad kõik mingeid pille.
Messenger - Kasutaks lite versiooni, kui see GIF'e toetaks.
Netflix - Pigem pult Chromecasti jaoks. Reaalselt telefonis filme/sarju ei vaata.
Rocket Player muusika jaoks
Smart-ID - Jälle samm edasi, kui ainult rohkem kohti seda toetaks. Ei pea selle id-kaardi lugejaga jaurama.
Steam
Swedbank - Ei pea kontojäägi kontrollimiseks sisse logima
Taxify
Trafi - Ilmselt kõige mugavam asi bussi/trolli etc aegade vaatamiseks.
Veebilehitsejana kasutan vaheldumisi Chrome'i ja Firefox'i. Kuna mujal eelistan Firefox'i, pean nutiseadmetes ikka Chrome'i suunas vaatama, sest üldjuhul jookseb see sujuvamalt.

Äppe on muidugi veel, kuid need on põhilised, mida aktiivselt kasutan.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Nutitelefoni rakendused

PostitusPostitas Ralf » 15. Mai 2017, 20:48

Ronet kirjutas:Facebook Lite

Ma proovisin kõikvõimalikke erinevaid alternatiive Facebooki oma appile ja jäin lõpuks Friendly peale pidama:
https://play.google.com/store/apps/details?id=io.friendly&hl=et
Kõige kiirem ja tublim justkui.
Mess (Y) enger Lite mulle sobib.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Nutitelefoni rakendused

PostitusPostitas Ralf » 19. Mai 2017, 16:00

Ronet kirjutas:Dropbox - Pole küll väga aktiivselt kasutanud enam. Endiselt vihane, et nad eksisteerivad lingid ära tapsid.

Dropboxi omal üldse telefonis pole, kasutan Solid Explorer failibrauserit, mida saab Dropboxiga connectida. :P
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Nutitelefoni rakendused

PostitusPostitas Rasmus » 19. Mai 2017, 20:49

Ma pole kunagi selle peale tulnud, et ametliku rakenduse asemel mingit alternatiivi otsida. Ralfi postitus tekitas väikse huvi, aga laiskvorst minus palub samas vaimus jätkata. Kõige rohkem kasutan Messengeri, Snapchati ja Instagrami, Facebook ja Swedbank kohe kannul. Lisaks Dropbox, mKool (enam ei lähe õnneks vaja), Last.fm, Spotify, Camera360 (pilditöötlus), Meme Generator Free, Durak (parim telefonimäng!) ja Vaulty privaatsemate pildifailide peitmiseks. ;-)
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Nutitelefoni rakendused

PostitusPostitas Rain » 21. Mai 2017, 22:23

Ausaltöeldes ma olen suhteliselt tagasihoidlik nutimölakas. Pole isegi meilikontot teloga ühendanud.
Aga...

Kõige aktiivsemalt kasutuses: Facebook, Messenger, Two Dots (mäng)
Ja siis muud rakendused, millele aegajalt pilgu peale viskan, kui tekib vajadus või igavusmoment: Instagram, Swedbank, Snapchat
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38


Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist

cron