12. HÕFF

On tulemas mõni lahe üritus? Anna sellest meilegi teada, kirjuta sellest siia.

Moderaator: Meeskond

12. HÕFF

PostitusPostitas Rasmus » 01. Mai 2017, 11:32

28.-30. aprillil toimuv Haapsalu Õudus- ja Fantaasiafilmide Festival (HÕFF) on Baltimaade suurim žanrifilmide festival, mis toob teieni viimaste aastate parimaid, julgemaid ja originaalsemaid põnevus-, fantaasia- ja õudusfilme. Programmist ei puudu ka üha enam populaarsust koguv friigi- ja ekstreemfilmide sektsioon, põnevad eriüritused ning mudapealinna parimad peod!

http://2017.hoff.ee/

Jagage muljeid!
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: 12. HÕFF

PostitusPostitas Ann Liisbel » 07. Mai 2017, 23:16

Käisin see aasta esimest korda HÕFFil ja absull ei osanud midagi oodata sellelt ürituselt, aga no tagantjärgi on ikka hea meel, et võtsin vaevaks oma poisile Haapsallu seltsiks minna. ;-) Filmidest ma väga palju ei tea, aga küll ma õpin. Sellest hoolimata olid mul ikkagi omad lemmikud.

Lemmikud:
1. "Raw" Jõhkeeeeeeer
2. "Killing Ground" Minu meelest oli filmi story jällegi julm ja see tegigi filmi lahedaks.
3. "Free Fire" Üldiselt ei paelu mind tulistamisfilmid, aga see oli omamoodi ning nalja sai korralikult.

Varem ei vaadanud ma üldse õudukaid, sest need tundusid minu jaoks liiga õudsed ja isegi et mõttetud, aga nüüd olen olnud sunnitud neid vaatama ja peab tunnistama, et eksisin. Kindlasti külastan ka järgmine aasta HÕFFi :))
Ann Liisbel
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 1
Liitunud: 29. Märts 2017, 19:59


Mine Üritused

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist

cron