Aasta filmimuusika 2016

Filmiveebi aasta tegijate hääletustulemused ja kommentaarid.

Aasta filmimuusika 2016?

Hääletus lõppes 08. Veebruar 2017, 20:58

La La Land
2
13%
Moana
1
6%
Päevad, mis ajasid segadusse
3
19%
Suicide Squad
6
38%
Swiss Army Man
4
25%
 
Hääli kokkuCOLON 16

Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
PostitusiCOLON 8748
LiitunudCOLON 06. Jaanuar 2007, 05:24
CONTACTCOLON

Aasta filmimuusika 2016

Postitus Postitas Soprano »

Hääletus kestab nädal aega.
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 4885
LiitunudCOLON 16. Juuli 2009, 22:48
AsukohtCOLON Paide

Re: Aasta filmimuusika 2016

Postitus Postitas CM-Girl »

Too easy..Suicide Squad.

Teisena nomineerisin The Angry Birds Movie. :irw:
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 13222
LiitunudCOLON 22. Mai 2005, 21:22

Re: Aasta filmimuusika 2016

Postitus Postitas Forzelius »

Ainult kolmandat ning viiendat näinud, nendest kahest Eesti film vist.
PiltPiltPilt
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 2599
LiitunudCOLON 22. Mai 2005, 13:41

Re: Aasta filmimuusika 2016

Postitus Postitas Zinera »

Oli nii palju parema filmimuusikaga filme. Aga valin siis La La Landi.
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
PostitusiCOLON 5960
LiitunudCOLON 08. November 2008, 08:40

Re: Aasta filmimuusika 2016

Postitus Postitas Ronet »

Nomineerisin Moana ja Swiss Army Man'i. Pärast pikka pilguheiku enesesse, andsin hääle viimasele. Kahju muidugi, et Moana globaalses mastaabis oodatud tähelepanu ei saanud.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
PostitusiCOLON 8748
LiitunudCOLON 06. Jaanuar 2007, 05:24
CONTACTCOLON

Re: Aasta filmimuusika 2016

Postitus Postitas Soprano »

Suicide Squad :?

Jäin Päevad, mis ajasid segadusse juurde, sest Lootus annab rõõmu olla.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
PostitusiCOLON 13749
LiitunudCOLON 06. Mai 2006, 14:57
AsukohtCOLON Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)
CONTACTCOLON

Re: Aasta filmimuusika 2016

Postitus Postitas Ralf »

"Suicide Squadi" soundtrack oleks suuresti nagu mingi 14-aastase poisi mixtape aastast 2004.

Without Me, tõsiselt?
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 2207
LiitunudCOLON 12. Juuni 2007, 12:02

Re: Aasta filmimuusika 2016

Postitus Postitas Jolt »

"Swiss Army Man" kuni lõpuni. Olen seda OSTi möödunud aastal kindlasti kuulanud kõige enam ja iga kuulamisel sütitab see minus tahtmise too film üle vaadata. Neid lugusid kuulates on kuidagi väga ilmne, et Danielide lavastamiskäekirja mõjutavad ohtrad kogemused muusikavideode loomisel.
BUTTON_TOPIC_LOCKED