Filmiveebi kokkutulek 2016 (12.-14. aug, Raatsi talus)

Küsimused, soovitused ja üldine jutt FILMIVEEB.EE kohta. NB! Muu jutt siia ei kuulu!

Moderaator: Meeskond

Re: Filmiveebi kokkutulek 2016 (12.-14. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas Soprano » 05. August 2016, 18:22

Muide, viktoriini(de) võitja(d) saavad muuhulgas õiguse vaadatavaid filme valida!
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Filmiveebi kokkutulek 2016 (12.-14. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas Ralf » 05. August 2016, 18:30

Kadii kirjutas:
evatsikk kirjutas:
  • Gerontophilia - sest ma pean seda enne tripile minekut ära vaatama, ja üksi ei viitsi

Tuleb mingi huvitavam tripp ... ? :D

Ma tahan kaasa!

Soprano kirjutas:Muide, viktoriini(de) võitja(d) saavad muuhulgas õiguse vaadatavaid filme valida!

Super idee!
Edit: Viktoriini koostaja võiks ka saada ühe valida siis.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Filmiveebi kokkutulek 2016 (12.-14. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas JazZ- » 06. August 2016, 12:05

Noh, Jolt on taaskord tõestanud, et oma vaatlusoskuste poolest võiks ta mõne creeper'ite alamkoja esimeheks nomineerida küll - igal juhul filmiveeblaste hingeelu on ta piisavalt täpselt ära tabanud, et teised ennast tüütust postitamisvaevast rahulikult säästa võiksid. Tõepoolest, "The Roomi" võiksin iga ilmaga uuesti vaadata (kui ehk päikselisemat sorti välja arvata - need ei kõlba kuhugi) ja teiste lusikatega varustamiseks piisavalt heasüdamlik ma ka kohe kindlasti pole. Lisaks Tommy Wiseau meistriteosele sekundeeriksin ka meie loodusentusiasti välja pakutud "The Cabin in the Woodsi" ja evatsiki "Mean Girlsi", mis tõepoolest on tähtis osa maailma filmipärandist. Omalt poolt lisaksin sinna "filmid, mida me kohe kindlasti vaadata ei jõua" nimekirja veel "Lady Terminatori".

Nüüd aga hoopis küsimus Sopranole-Evale: mis on teie hinnang magamiskohtade jätkuvusele, kui arvestada, et on lootust, et vähemalt mõni vants veel JAH-tulpa ära eksib?
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Filmiveebi kokkutulek 2016 (12.-14. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas Soprano » 06. August 2016, 13:10

JazZ- kirjutas:Nüüd aga hoopis küsimus Sopranole-Evale: mis on teie hinnang magamiskohtade jätkuvusele, kui arvestada, et on lootust, et vähemalt mõni vants veel JAH-tulpa ära eksib?

Nagu igal aastal see oleneb esmalt, kui palju pererahvast seal on. Plikad ja arvatavasti ka Junk on by default 3 ülemist voodit kinni pannud. Ühes kaheses magavad korraldajad, üks kahene peaks vaba olema. Magalas on 5 madratsit, millest kaks on 2 inimese omad. Näiteks Levelile me saaksime kindlasti ühe aseme all korrusel orgunnida, et ei peaks üles minema. Siis on veel lakapealne heintega, kus saab olla nt. magamiskottidega ja lõputud telkimisvõimalused (ühe saame vajadusel ise ka püsti panna).
Kusjuures eelnev kogemus on näidanud, et mõned hardcore pidutsejad on jäänud magama üldse kinoruumis. ;-) Seal küll pole enam diivaneid jms. aga on üks aseme moodi asi (paremal). Seal läheb veits jahedaks ainult.


NB! Ma loovutan oma koha lost'i autos. Garli või JazZ-, läbige lost'i katse ja saate cool kidz autosse! Või äkki on parem idee seda Leveli jaoks hoida.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Filmiveebi kokkutulek 2016 (12.-14. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas Garli » 06. August 2016, 15:53

Hoiame Ronetile. Või kui ta ei tule, siis kellelegi teisele, kes veel "võib-olla" staatuses on transpordi puudumise tõttu.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

Re: Filmiveebi kokkutulek 2016 (12.-14. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas lostinthemist » 06. August 2016, 15:56

Ronet või mitte, pardiarmee ridadesse vastuvõtueksami peab ikkagi edukalt sooritama.
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

Re: Filmiveebi kokkutulek 2016 (12.-14. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas Soprano » 09. August 2016, 04:12

Annan esmalt kiire update'i reedese algusaja kohta. Hetkel tundub, et ideaalne saabumise aeg on 18-19. Me Evaga hakkame kella 17 paiku Tallinnast liikuma ehk hiljemalt 19 oleme kohal. CM-Girl'i saime esialgse plaani kohaselt sebitud ainsa Paidest tuleva bussi peale, mis jõuab 17:20 Virtsu sadamasse, mis tähendab, et hiljemalt 18ks on ta õigesse kohta transporditud - ilmselt kasutame selleks puhuks pererahva "taksoteenust". Täpselt samal ajal jõuavad ka JazZ- ja Garli, sest nende plaanitav Tallinna buss jõuab samuti 17:20 Virtsu sadamasse ja nii ei pea CM-Girl üksi võõras kohas olema. ;-) Kui nüüd losti auto jõuaks ka sama aeg, siis ongi juba reedesed kindlad tulijad ilusti koos.

Ma ei hakka sel aastal isegi mingit umbkaudset ajakava tegema. Igatahes reedel, kui kõik on kohal, teeme ümbruskonnas tiiru, sööme millalgi õhtust ja hakkamegi filme vaatama. Laupäeval on viktoriinid, filmide vaatamised, lauamängud, Jackbox Party Pack mängud, ÜHISPILT, saun jms. Pühapäeval midagi väga aktiivset enam ei plaani. Oleneb suuresti, millal keegi tahab liikuma hakata.

Ma viktoriini siis ise ei hakka punnitama, sest neid tuleb juba ilma minuta 3ish.

Spoiler :
Natuke piilusin ilma ka paarist kohast. Üldiselt tüüpiline Eesti suvi, et lubab vihma (eriti laupäeval) ja 18 kraadi. Ujumisriided võite ikka kaasa võtta!
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Filmiveebi kokkutulek 2016 (12.-14. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas tuusla » 09. August 2016, 10:13

Tulen laupäeval ühispildile (Mis kell see ära tehakse, kui Audrey peaks umbes viiest hommikul Viljandi poole leekima? Ja kas me seda eelmisel aastal mitte ära ei unustanud?); also - burksile ei pretendeeri.
Kasutaja avatar
tuusla
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 406
Liitunud: 22. August 2009, 00:21
Asukoht: Metsamajake

Re: Filmiveebi kokkutulek 2016 (12.-14. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas Soprano » 09. August 2016, 10:38

tuusla kirjutas:Tulen laupäeval ühispildile (Mis kell see ära tehakse, kui Audrey peaks umbes viiest hommikul Viljandi poole leekima? Ja kas me seda eelmisel aastal mitte ära ei unustanud?); also - burksile ei pretendeeri.

Siis teeks, kui meid kõige rohkem seal on. Kes seda hetkel teab, mis kell see olla võib. Audrey photoshopime vajadusel ka ühispildile, kui ta sellest ilma jääb. Ma sellepärast toonitasingi seda, sest eelmine aasta unustasime. :)
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Filmiveebi kokkutulek 2016 (12.-14. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas Kadii » 09. August 2016, 14:23

A tegelt me laupäevased võiks kuidagi koordineerida oma saabumist, et ei oleks olukorda, kus me saabume ja tuusla on just viis minutit tagasi ära läinud. Kui me mingi 12 ümber Tallinnast sõitma hakkaks, kas see oleks hea vahemik, kus jõuaks kõiki tegevusi (k.a. kolm! 20+ küsimusega viktoriini) teha? Natuke varem?
Pilt
Kasutaja avatar
Kadii
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 452
Liitunud: 03. Juuni 2010, 19:58

Re: Filmiveebi kokkutulek 2016 (12.-14. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas tuusla » 09. August 2016, 14:48

Jazzi intern, kes sa excelit täidad ja kelle tegevust ma ennist oma isiku muuvimisel ühest tulbast teise pealt nägin (Jolt, ma soovitan tabelit kogu aeg ekraaninurgas lahti hoida, sest sisu muutub murdosasekunditega! Ära maga midagi maha!)... A ma ei mäleta, mida ma sulle öelda tahtsingi, intern.

Igatahes, Kadii, ma arvan, et see on sul hea plaan. Ma tulen küll väikese ringiga Haapsalu kaudu, seega pigem enne pealelõunat kohale ei jõua (14-15 paiku ehk?). Väike nihe nii ühele kui ka teisele poole on samuti võimalik.
Kasutaja avatar
tuusla
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 406
Liitunud: 22. August 2009, 00:21
Asukoht: Metsamajake

Re: Filmiveebi kokkutulek 2016 (12.-14. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas Soprano » 09. August 2016, 15:10

Tegelikult meil oleks mõistlik üks neist viktoriinidest ära teha juba reedel. On küll vähem rahvast, aga võib siis teha ilma tiimideta ja igaüks enda eest. Muidu 3tk laupäeval läheb veidi overkilliks.


Edit: meie hobused jõuavad siiski varem kui 19ish, aga täpset aega veel ei tea.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Filmiveebi kokkutulek 2016 (12.-14. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas Audrey » 10. August 2016, 00:27

Jolt kirjutas:Audrey:
1. The Lavender Hill Mob - sest selles filmis lööb kaasa Audrey Hepburn (hei, neil on sama nimi!!) ja pealegi on tegemist väga laheda põnevikuga.
2. Roman Holiday - sest selles filmis lööb kaasa Audrey Hepburn (hei, neil on sama nimi!!) ja pealegi on tegemist väga mõnusa romantilise komöödiaga.
3. Charade - sest selles filmis lööb kaasa Audrey Hepburn (hei, neil on sama nimi!!) ja pealegi on Cary Grant vastupandamatu.


... ja tegelikult on nimi hoopis Audrey Tautou järgi.

Viimane pole tõsi. Või kes seda teab?
Kasutaja avatar
Audrey
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 141
Liitunud: 03. August 2009, 18:29

Re: Filmiveebi kokkutulek 2016 (12.-14. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas Ralf » 10. August 2016, 01:13

Minu esimene kokkupuude nimega Audrey oli üldse "Little Shop of Horrorsis", kus nii kutsuti õgardlikku taime... :))

Pilt

Ja see dumb ajakirjanik 1998. aasta "Godzillas" oli ka Audrey...
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Filmiveebi kokkutulek 2016 (12.-14. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas lostinthemist » 11. August 2016, 00:09

Jolt kirjutas:Lostinthemist:
1. 007 Spectre - aga ainult juhul, kui menüüst puudub pitsa.
2. Dog Soldiers - sest kuigi lost on DSi näinud ei mäleta ta veidral kombel sellest midagi. Nagu mitte kui midagi.
3. Castaway on the Moon - sest lost on vast ainsa filmiveeblasena filmi tegevuspaika ka oma silmaga näinud ja seega kõige kvalifitseeritud seda nominatsiooni tegema.

Kuuldavasti saab burkse, et isegi sel juhul on "Spectre" vaatamine suures ohus. "Dog Soldiers" ja "Castaway on the Moon" - miks mitte. "Dog Soldiers"ile olen IMDBs pannud hinde 7/10, nii et on vist ikka hää film ja "Castaway on the Moon" on üks mu kõige lemmikumaid L-K filme, mida olen nüüdseks üle kuue-seitsme korra näinud.

Aga "Mehtre" asemel esitaksin muu nominatsiooni. Kindlasti nii mitmed foorumlased siit mäletavad PÖFFilt sellist verd tarretama panevat Lõuna-Korea thrillerit nagu "The Chaser," ning mille lavastaja käe alt tuli mõni aasta hiljem veel "The Yellow Sea." (ilmus ka PÖFFile)
Nüüd aga nende filmide lavastaja on lagedale tulnud uue teosega nimega "The Wailing," mis esilinastus Lõuna-Koreas kõigest mõned kuud tagasi. Täpsemalt 12. mail. See on pälvinud igal pool heakskiitu ja häid arvustusi nii sealt kui ka tollest kohast. Isegi mina pole jõudnud seda vaadata ning kahtlen, et teised foorumlased ka, nii et see oleks omaette FV esilinastus (koos "Üksindusfilm 2"ga :irw: ). "The Wailing" on täiesti saadaval koos inglisekeelsete subtiitritega.

Level kahjuks ei tule kokkutulekule, seega autos on endiselt üks koht vaba. Ning võtaks selle 1x lavatsi ka endale siis.
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

EelmineJärgmine

Mine Arutlus

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist

cron