Karje: Seriaal

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Re: Karje: Seriaal

PostitusPostitas Forzelius » 04. Juuli 2016, 21:19

Selle peale, et Jaz küsis mult, et kas 2x5 ei taha kommenteerida kuidagi ja et siia paar postitust tehtud oli, eeldasin, et tegemist oli ülihea osaga. Kahjuks mitte. Seda ühte kohta kinni lukustamist ei osatud kohe absoluutselt ära kasutada. Üsna õhust tühi madrats oli see osa, pinget ega põnevust ei kuskil. Mõtlesin, et äkki minnakse Noah kallale, kui ta koridoris või et äkki Emma ema vms aga ei midagi. Mõttetu.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Karje: Seriaal

PostitusPostitas Rasmus » 07. Juuli 2016, 16:25

Noh, 2x06 oli nüüd küll legitiimselt hea episood. Reaalsetest inimohvritest tunnen natuke puudust (kusjuures isegi mõtlesin, et äkki tuleb seekord Noah'ga hüvasti jätta), aga kui niisamagi põnevust luua suudetakse, võin ära taluda küll. Noah ja Audrey n-ö viimne jutuajamine oli viimase peal, no sõnakordus intended. "Terminaatori" osa oli ikka suht filmiveeblase stiilis ülestunnistus. Eli Rothi namedrop on ka alati tore. Loodan, et Audrey osalus esimese hooaja mõrvades on ikka natukene suurem, kui ta praegu välja ütles ‒ muidu tunduks kogu see salatsemine suht mõttetuna. Emma kitsad teksad väärivad ka shoutouti. Kieran mõrvariks!
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Karje: Seriaal

PostitusPostitas Forzelius » 14. Juuli 2016, 15:22

2x7
Spoiler :
Lol @ Noah kondoome ostmas ja cockblocki saamas. Hea teooria redditis: Zoe on killer ja kuna ta on õudusfilmide buff, siis ta teab neid reegleid ja ei saa enne Noah'it ära tappa, kui ta oma süütuse kaotanud on. ISe seda ülemäära ei usu, sest eelmine hooaeg oli juba naiskiller, aga ma loodan, et pole ka lihtsalt Kieran, sest see oleks igav.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Karje: Seriaal

PostitusPostitas JazZ- » 25. Juuli 2016, 19:29

JazZ- kirjutas:Minu poolest võiks kõik need sisutühjad ja ühedimensioonilised tegelased maha surra, aga kardetavasti on seekordne mõrvar täpselt sama saamatu kui sarja stsenaristid, nii et petliku lootuse hellitamise asemel otsustasin selle vaatamise hoopis ära lõpetada.


Kuna mul on juba ajalooliselt lõpetamisega teatud probleeme (vt. ülikool ja kõik raamatud iial), siis tipp-poliitikule kohaselt läks ka ülalpool antud lubadus tühja. Mu arvamus sarja stsenaristide ruumis toimuvast on küll endiselt midagi sellist:

<Stsenaristid> Noh, millised need tegelased olema peaksid?
<Exec> *viskab lauale Duncan Kane'i pildi*



Nüüd veidi lähemalt sellest, miks kõiki neid tegelasi vihkan mu spekulatsioonidest mõrvari osas -
2x08 ja the road so far:
Spoiler :
See vähene karisma, mis Noahl esimese hooajas oli, on nüüd sama kadunud kui Kieran sellel ajal, kui kuskil miskit toimub. Oma süü võib kanda olla ka tõsiasjal, et ta seotakse alati romantilisse liini sarja kõige igavama tegelasega (konkurss sellele tiitlile on küll suurem kui TÜ-s arstiteaduskonda, aga wadeva[1]). Sry, lost, peale selle, et Riley asiaat oli, ei olnud temas absoluutselt mitte midagi huvitavat (minu meelest pole asiaat olemine muidugi ka just kuigi märkimisväärne saavutus, aga wadeva[2]). Zoe on ka ilge, aga sellest natukese aja pärast (kui aega lausetes mõõta saab). Igal juhul pole ma ainus, kes Noah hinge kadumist tähele on pannud - IMDb's liiguvad koguni ringi teooriad, et ta on selle hooaja killer-mastermind. Mingi loogika selle taga oleks, aga tundub kahjuks natuke liiga hea (ja ühtlasi stretch), et tõsi olla. Põhiline argument, mis kõik sellele vastukäivad nüansid ära siluma peaks, on see, et kaameratel on selles hooajas omaette roll, nii et stseenid, mis Noah mõrvarina välistama peaksid (a la autos üksinda Audrey sõnumite lugemine), võivad olla lihtsalt näitemäng mõne filmilindi tarvis. Ma ise ei usu, et MTV oleks valmis sarja ainsa vähegi mingit iseloomu ilmutava meestegelase selle hooajaga maha mängima, aga kõik on võimalik - kaasa arvatud see, et "Screami" tegijad on arvamusel, et on Kierani näol hakkama saanud huvitava ja mitmekülgse karakteriga, kes sarja oma meeletu sarmiga ka Noah puudumisel edasi vedada suudaks. "Noah on mõrvar" teooriast tunduvalt tõenäolisem oleks vast mingi Zoe + Kieran kombo. Leidsin Zoe kohta näiteks sellise tsitaadi: "Whenever a person seems obvious, yet the creators draw zero suspicion toward them, they are pretty much guaranteed to be the killer." - Esimeses hooajas kehtis Piperi kohta küll, täitsa võimalik, et minnakse jälle sama teed. Vihkan Zoe't btw - tundub olevat täiesti ebameeldiv inimene, nii et usutavasti on ta ka mõrvamiseks võimeline. Kieraniga võidakse üritada mingit Billy Loomist pullida ja see tema suunas pidev natuke liiga ilmsete punaste heeringate loopimine võib omakorda üks suur kala olla. Lisaks peaks vähemalt üks mõrvaritest kindlasti meessoost olema, sest Brandon Jamesi emale ta lapselast mängimas käinud isik oli mees. Haley on minu jaoks ka veits kahtlane, sest näiliselt ta loo arengusse kuidagi ei panusta, aga samas hoitakse teda täpselt nii palju pildis, et vaatajatel oleks meeles, et ta üldse eksisteerib. Emma isa võiks ka midagi peale mõttetu olemise teha (tean, et ta seda elus juba korduvalt kuulma pidanud, aga oleks nagu aeg reageerida).

Positiivsemast küljest meeldis mulle K-Langi sooritatud jalahoop Ghostface'i pihta - natuke kurb, et seda (originaal)screamilikku mõrvari koperdamist sarjas nii vähe on olnud.
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Karje: Seriaal

PostitusPostitas Forzelius » 25. Juuli 2016, 19:59

JazZ- kirjutas:<Stsenaristid> Noh, millised need tegelased olema peaksid?
<Exec> *viskab lauale Duncan Kane'i pildi*


orw
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Karje: Seriaal

PostitusPostitas Rasmus » 25. Juuli 2016, 22:13

JazZ- kirjutas:
Spoiler :
Lisaks peaks vähemalt üks mõrvaritest kindlasti meessoost olema, sest Brandon Jamesi emale ta lapselast mängimas käinud isik oli mees.
Spoiler :
Miks sa ikka veel eeldad, et keegi üldse Brandon Jamesi ema juures käis? Ainuke, kes sellest midagi rääkis (tõenäoliselt nii tegelaste kui vaataja eksitamiseks), oli Piper, ja tema oli teadupärast mõrvar.
Zoe + Kieran on teooriana muidugi täitsa asjalik - ise olen ka oma eelnevates postitustes just neid kahtlustanud. Pealegi olen ma Emma armusuhetes kindlalt #TeamEli ja Noah' omades lihtsalt #üksiknoahonparimnoah.

JazZ- kirjutas:
Spoiler :
Haley on minu jaoks ka veits kahtlane

who the fuck on Haley?
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Karje: Seriaal

PostitusPostitas JazZ- » 25. Juuli 2016, 22:31

Rasmus kirjutas:
JazZ- kirjutas:
Spoiler :
Lisaks peaks vähemalt üks mõrvaritest kindlasti meessoost olema, sest Brandon Jamesi emale ta lapselast mängimas käinud isik oli mees.
Spoiler :
Miks sa ikka veel eeldad, et keegi üldse Brandon Jamesi ema juures käis? Ainuke, kes sellest midagi rääkis (tõenäoliselt nii tegelaste kui vaataja eksitamiseks), oli Piper, ja tema oli teadupärast mõrvar.


Spoiler :
See, et Brandoni poeg tema juures käis (ja nägi sealjuures välja nagu nägus vanakooli filmistaar), oli siiski lause, mille seriaalis ütles välja Brandon Jamesi ema, mitte Piper.


Rasmus kirjutas:
JazZ- kirjutas:
Spoiler :
Haley on minu jaoks ka veits kahtlane

who the fuck on Haley?


Spoiler :
Pilt
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Karje: Seriaal

PostitusPostitas ruut » 26. Juuli 2016, 09:32

Rasmus kirjutas:Pealegi olen ma Emma armusuhetes kindlalt #TeamEli

#SeeTüüpPoleÜldseCreeper
Kasutaja avatar
ruut
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 990
Liitunud: 23. Mai 2009, 22:31

Re: Karje: Seriaal

PostitusPostitas Rasmus » 26. Juuli 2016, 13:06

ruut kirjutas:
Rasmus kirjutas:Pealegi olen ma Emma armusuhetes kindlalt #TeamEli

#SeeTüüpPoleÜldseCreeper

saan samastuda
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Karje: Seriaal

PostitusPostitas Forzelius » 01. August 2016, 23:36

JazZ- kirjutas:
Spoiler :
Lisaks peaks vähemalt üks mõrvaritest kindlasti meessoost olema, sest Brandon Jamesi emale ta lapselast mängimas käinud isik oli mees.


See+
Spoiler :
naine poleks suutnud ilmselt Langi niimoodi treppidelt alla visata.


2.9
Spoiler :
Norm, hakkab vaikselt kokku tõmbama, kuigi mu arust pole rahuldavat lahendust siit. Tuleb kas mingi "no obv tema" killer nagu Kieran, Eli või Gustavo. Või siis on mingi tiim, mis oleks ka lahe, nagu Kieran+Zoe vms. Aga samas mulle meeldib Kieran ja ma ei taha, et ta paha oleks. All I'm sayin on, et siit ei tule head lahendust, sest on kas väga lihtne või väga meh killer. Pole nagu piisavalt...tehtud? selle hooajaga, et siit midagi põnevat tulla saaks. 1. hooaeg oli nagu rohkem lahtiseid otsi. Praegu on vängelt lõhnavaid punaseid heeringaid loobitud pea igale poole, nii et kõik võimalikud lahendid on juba läbi kombatud ja mul kui vaatajal on tibake pohui. Aganoh, natuke huvitav ikka, i guess. Also, nice Scream 1 garaažistseeni reference oli tänases osas.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Karje: Seriaal

PostitusPostitas ruut » 02. August 2016, 11:43

Forzelius kirjutas:
JazZ- kirjutas:
Spoiler :
Lisaks peaks vähemalt üks mõrvaritest kindlasti meessoost olema, sest Brandon Jamesi emale ta lapselast mängimas käinud isik oli mees.


See+
Spoiler :
naine poleks suutnud ilmselt Langi niimoodi treppidelt alla visata.




See+
Spoiler :
potentsiaalne blowjob
Kasutaja avatar
ruut
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 990
Liitunud: 23. Mai 2009, 22:31

Re: Karje: Seriaal

PostitusPostitas Rasmus » 03. August 2016, 18:35

2x10, spoilerid nagu ikka

Sitt episood, imho. Noah' situatsioonis ei olnud absoluutselt mingit pinget - promos näidati ära, et teda pussitatakse, ja siis on juba obv, et surmani asi ei lähe. Sellist asja tahetaks ikka full-üllatusena teha. Ja kusjuures promosid ma isegi ei vaata, aga selle korra omad imbusid isegi Facebookis väga agressiivselt mu nina alla, nii et polnud väga lihtne puigelda. AGA väga äge, et minu peamine kahtlusalune täna maha notiti. Kui seda kirstu veest välja tõmbama mindi, taipasin kohe ära, et selle seest elusat Zoet ei leita, aga "Screami" sarja puhul on igasugune vägivald (rääkimata surmadest) suht harulduseks saanud, nii et olen selle lahenduse üle väga õnnelik. Kuni selle hetkeni arvasin, et tema kidnappiski Noah ja pistis ennast kahtluste hajutamiseks kirstu. Ja Eli on nüüd ka puhas poiss, kuna no way, et päris mõrvari poole nii punane heeringas visatakse. Kieran tundub praegu tapja-kohale juba täiesti safe bet. Emma isa ilmub prolly finales surnuna välja.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Karje: Seriaal

PostitusPostitas Forzelius » 04. August 2016, 03:01

2.10
Spoiler :
Krt, prolly jah Kieran nüüd. Lootsin ikka, et Zoe ja Eli killerid vms, aga mõlema kahtlus nüüd läinud mosdef. Ma ei näe, kes see saaks loogiliselt olla, Acosta poeg on ka natuke lamp tont tbh.
Mis mind ka häiriks on see, et need Jigsaw-likud mängud pole üldse Kieranlikud. Pigem totaalne Eli. Ja Kieranit on nii ülekahtlaseks ka tehtud. Dang, kui täna poleks Eli'd niimoodi lõpus näidatud, oleks veel lootust, et see keegi teine on. Muidugi meeldiks mulle mingi Harper Islandlik twist, et Brandon James on veel elus, aga nah, pole nagu kohta talle siin sarjas.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Karje: Seriaal

PostitusPostitas ruut » 04. August 2016, 10:38

Eh,

Spoiler :
Kui ongi Kieran, siis on küll eriti nõme ju. See Emma ja Audrey teema oli ka suht meh, Emma tundus päris korraliku bitchina, olgugi, et Audrey tegi, mida ta tegi.

Kurat, teine hooaeg on üldse veits lame kui nüüd mõtlema hakata
Kasutaja avatar
ruut
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 990
Liitunud: 23. Mai 2009, 22:31

Re: Karje: Seriaal

PostitusPostitas Rasmus » 04. August 2016, 14:59

Forzelius kirjutas:
Spoiler :
Muidugi meeldiks mulle mingi Harper Islandlik twist, et Brandon James on veel elus, aga nah, pole nagu kohta talle siin sarjas.

Mulle kusjuures tundub, et selle poole flashbackidega liigutaksegi (tema surma osas on ikka väga vague see "ma arvan, et ta suri kuskile metsa ära, pole vahet"), aga loogilist kohta ma talle tõesti ei näe. Äkki on Kieran ta üles otsinud ning tahab ta nüüd uutes mõrvades süüdi lavastada? Või siis tuleb finales mingi confrontation tapja ning Emma ja tema ema vahel, ja Brandon saab oma kunagise armastuse päästa. Huvitav tuleb lõpplahendus igatahes, tegelikust mõrvarist hoolimata.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

EelmineJärgmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 10 külalist