Reisimine

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas adi » 31. Detsember 2010, 13:22

!!!
Kasutaja avatar
adi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1030
Liitunud: 05. September 2009, 13:05

Re: Reisimine

PostitusPostitas Rasmus » 02. Märts 2015, 00:40

Mul oli arvutis selline kaart, 2013. aasta lõpus värvitud:
Spoiler :
Pilt

Roheline tähistab riike, kus käinud olen ja punane neid, kuhu minna tahan.
Kas see teema ongi ainult uhkustamiseks mõeldud?
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re:

PostitusPostitas Kidd » 29. Aprill 2015, 17:46

Spoiler :
Pilt
So, where's the Cannes Film Festival being held this year?
Kasutaja avatar
Kidd
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 872
Liitunud: 23. Jaanuar 2008, 15:14
Asukoht: Taiwan

Re:

PostitusPostitas Spellbound » 29. Aprill 2015, 19:27

Spellbound kirjutas:Olen külastanud suhteliselt palju erinevaid paiku Eestis ning käinud olen ka USA-s, Prantsusmaal, Lätis ja Venemaal


Jah, ma olen Eestis käinud. Üllatus! (Y)

USAs külastasin õde Seattles.
Prantsusmaal külastasin teist õde Pariisis ning käisin laagris Lõuna-Prantsusmaa väikelinnas Tourves ja selles raames sai käidud ka Marseille'is.
Lätis käsin Riias.
Venemaal Peterburis.
Soomes Helsingis ja Tamperes sealsel lühifilmide festivalil.

Rohkem nagu polegi. Reisida meeldib, aga pole sattunud väga.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

Re: Reisimine

PostitusPostitas CM-Girl » 12. Veebruar 2016, 00:21

Klassiekskursioonid. Soome, Rootsi, Läti, Leedu, Slovakkia. Üle pika aja sai taas Rootsis käidud. Suvel ehk käib veel korra.
Loodan, et tulevikus õnnestub külastada ka kaugemaid paiku, eriti just päikselisi paiku. ;-)
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Reisimine

PostitusPostitas Defexer » 12. Veebruar 2016, 17:03

Kindlasti tahaks tulevikus meeldiva seltskonnaga mõne mikrobussi tripi ette võtta kuskile hispaania kanti. Tuleks küll kulukas aga meeletult fun ja omaette elamus. Paljud tuttavad on käinud igasugustel festivalidel ULTRA jne rendibussiga.

Aga tuleb kohe rutsi reis meelde :))
https://www.youtube.com/watch?v=AHxGGvbKVVw
Kasutaja avatar
Defexer
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1175
Liitunud: 31. Juuli 2008, 21:29

Re: Reisimine

PostitusPostitas Rasmus » 24. Juuli 2016, 23:44

Jõudsin eile hilisõhtul oma kahenädalaselt Hispaania-Prantsusmaa tripilt tagasi. Esiteks muidugi väsitav ja palav (üle 35 kraadi siiski ei tõusnud) ja minusugusele inimesele way liiga pikk aeg, mida kodust eemal veeta, aga suurema tähelepanu suunaks pigem üleüldisele olukorrale Lõuna- ja Kesk-Euroopas, mis sedasorti reisid praegusel ajal ebanormaalselt pingeliseks muudab.

Reisi esimese kolmandiku veetsin Hispaania suvituslinnas nimega Lloret de Mar, mis nüüd tagantjärele mõeldes Nizzaga muidugi hirmutavalt sarnast funktsiooni kannab, ja seal terrorismile ei mõelnud, aga Barcelonas tekkis tahtmine rahvarohkematest platsidest eemale hoida küll. Lõuna-Prantsusmaale jõudsin täpselt pärast kolmepäevase leinaperioodi lõppu, aga reaalsuses see muidugi nii polnud, kuna pärnusuurune linn oli esmaspäeva õhtul praktiliselt inimtühi ning õhus oli üsna selgelt tunda pinget, mis inimesed kodudes hoidis. Prolly kujutasin seda ette, aga tõesti oli väga ebameeldiv vibe ja üksikud inimesed, keda kohtasin, paistsid samuti midagi kartvat. Mida pole sellistsorti tragöödia puhul muidugi eriti keeruline mõista.

Ja ei, see pole mingi minupoolne "käisin ohukoldes ja jäin elama" stiilis hooplemine, vaid lihtsalt tõdemus, kui sital ajal me hetkel elame. Lähiajal välismaale ei kipu.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Reisimine

PostitusPostitas gregortwo » 04. Oktoober 2023, 12:08

Olen uus reisihuviline ja praegu otsin sellist teavet. Kuigi reisibüroosid on palju, siis ma eelistan iseseisvalt reisida. Loodan, et kõik kulgeb mulle sujuvalt. Kas keegi oskab öelda, kuidas jõuda Malagasse?
gregortwo
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 2
Liitunud: 04. Oktoober 2023, 12:04

Re: Reisimine

PostitusPostitas flagman888 » 05. Oktoober 2023, 13:44

Otsite lennupileteid? See veebisait https://avia.tickets.ee/direction/tallinn/malaga on hea koht alustamiseks. Nad pakuvad üksikasjalikku teavet lendude kohta Tallinnast Malaga ning võimaldavad teil võrrelda erinevaid lennupakkumisi. Samuti saate lugeda reisijate kogemusi ja saada väärtuslikke näpunäiteid oma reisi planeerimiseks.
flagman888
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 1
Liitunud: 05. Oktoober 2023, 13:23

Eelmine

Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 12 külalist

cron