Nüüd sa näed mind 2

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Nüüd sa näed mind 2

PostitusPostitas Ronet » 31. Mai 2016, 14:04

Nüüd sa näed mind 2
Now You See Me 2 (2016)

Neli ratsanikku (Jesse Eisenberg, Woody Harrelson, Dave Franco, Lizzy Caplan) naasevad teiseks peadpööritavaks seikluseks, mis viib lavaillusioonide piirid uutesse kõrgustesse ja mööda maailma laiali. Aasta aega pärast FBI ülekavaldamist ja publiku ülistuse võitmist Robin Hoodi stiilis trikkidega ilmuvad mustkunstnikud uuesti välja, et paljastada tehnikamagnaadi ebaeetiline tegevus. Mees nende kadumistriki taga pole keegi muu kui Walter Mabry (Daniel Radcliffe), tehnikageenius, kes sunnib ratsanikke ilmvõimatut röövi toime panema. Nende ainus lootus on läbi viia viimane seninägematu trikk, mis puhastaks nende nimed süüst ja paljastaks kõige taga oleva niiditõmbaja.

Loe täielikku tutvustust siit
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Nüüd sa näed mind 2

PostitusPostitas Rasmus » 28. Juuni 2016, 13:11

Ma olen kinda pettunud, sest läksin vaatama filmi, mida kirglikult vihata, ja sain hoopis filmi, mis oli nii lõbus, et ei suuda isegi ebarealistliku maagia peale pahane olla. Esimese osa suurepärane cast on teiseks korraks veelgi lisandust saanud ja nad paistavad kohati reaalselt lõbutsevat - isegi Morgan Freemani silmadest on mõnel harval hetkel näha midagi muud kui ihalust järjekordse kerge palgatšeki järele. Ruffalo on fantastiline, kindla peale üks praeguse aja sümpaatsemaid meesnäitlejaid. - 7/10
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Nüüd sa näed mind 2

PostitusPostitas Forzelius » 19. Juuli 2016, 00:49

Vääga over the top, aga dno, ma olin entertained. Keskpaik-lõpp olid ka palju koherentsemad, kui esimese filmi omad. Esimene oli vast natukene naljakam, aga ma ei saa aru, miks see film nii kehvasti vastu on võetud. Mul oli lõbus.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

5/10

PostitusPostitas Ralf » 04. September 2016, 02:03

Ei jää oluliselt alla esimesele, kuigi pole päris sama loominguline, ja mulle ei tundunud isegi liiga over the top. Väga korda samas ei läinud - lõppude lõpuks jäi mulje, et tehti lihtsalt tegemise pärast, nagu enamik järgesid.

Pilt
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Nüüd sa näed mind 2

PostitusPostitas Zinera » 04. September 2016, 21:50

5/10
Esimene osa oli ikka parem, kuid meelahutuse mõttes on ka see vaadatav. Lihtsalt järg on mitte nii hea sisuga ja üsnagi etteaimatav.
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 60 külalist

cron