Eurovisiooni ühisvaatamine 2016

Uued albumid, popimad bändid ja kõik taoline muusika kohta siia foorumisse.

Moderaator: Meeskond

Re: Eurovisiooni ühisvaatamine 2016

PostitusPostitas CM-Girl » 15. Mai 2016, 20:18

Pilt Itaalia - Hea hääl, ilus keel. Lugude poolest nõrgemate seas kahjuks.
Pilt Rootsi - Kõige ülehinnatum laul!! Nagu mida kuradit ma kuulasin, mis keeles ta laulis? Sõnadest jube raske aru saada. Kohutavalt häiris.
Pilt Saksamaa - Ägeda välimusega laulja, aga lugu ise selline keskmine.
Pilt Prantsusmaa - Ei ole halb. Päris hea lugu. Üllatav, et sai nii hea koha (heas mõttes üllatav).
Pilt Hispaania - Hea treeningsaali lugu. Kütab üles (trennisaalis siis, kodus jätab suht külmaks). :irw:
Pilt Suurbritannia - MEH.

Uuesti kuulates hakkasid Iisraeli, Ungari lood veel rohkem meeldima. Üllatav, et Belgia ja Poola TOP10-s lõpetasid. Ungari liiga tabeli lõpus. Läti oleks võinud ka kõrgema koha saada, Leedu üle heameel.
Huvitav kuidas nüüd uuesti kuulates Bulgaaria PALJU rohkem meeldima hakkas. Positiivne üllatus, et nii kõrge koha sai. Küprose lugu paneb kõige rohkem kaasa elama / rokkima. Kahju tulemusest.


Õhtu parim lugu? Õhtujuhtide laul. :irw: :irw: Parimad ja vaimukamad õhtujuhid kes seda võistlust juhtinud.

LOL @ Esc
Vaheklipid ftw.

JazZ- kirjutas: Mis võitjasse puutub, siis on see vist esimene kord kui ajaloo loeng Eurovisiooni võitis?


Mõtlesin sama.
Venemaa lugu meeldis küll rohkem, aga olen rõõmus, et Ukraina võitis ja seda pigem just põhjusel, et Ukraina riigina meeldib rohkem kui Venemaa. Laul kiskus väga poliitiliseks ja see jäi häirima,samas esitus oli naisel võimas.

Tänavu kindlat 1 suurt lemmikut polnud, kui mitte õhtujuhte arvestada. ;-)

Uus hindamissüsteem meeldis. Hoidis vähemalt pinget üleval.
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Eurovisiooni ühisvaatamine 2016

PostitusPostitas Rasmus » 15. Mai 2016, 21:08

JazZ- kirjutas:See ei tähenda aga otseselt, et Ungari loo ka tegelikult Pink Floydi ja Terminaatori klassikutega samale pulgale asetaksin. Mulle tundus, et umbes sama taktikat kasutas ka Rassu, sest pisut kahtlen, et Venemaa laul tema maailmas "Painkilleriga" samaväärne on, aga kes teab!

Jah, ofc. Sel aastal polnud ühtegi lugu, mida ma väljaspool Eurovisiooni kuulaks. Sellepärast see üritus mulle nii väga meeldibki, et võib üheks nädalaks oma muusikamaitse täielikult ära unustada ja muusikat (või etteastet) hoopis teiste standardite järgi hinnata.

Ja ma hindasin jälle Eurovisiooni skaalal - ehk siis 1-8, 10 ja 12 punkti.

Üldiselt täiesti mõttetu statistika.

Õhtujuhtide laul oli tõesti imeline. Erinevalt võiduloost.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Eurovisiooni ühisvaatamine 2016

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 15. Mai 2016, 21:51

Awesome, mulle statistika meeldib. (Y)
JazZ- kirjutas:Samas võib üldine statistika natuke mööda olla, sest ise üritasin punkte jagades need kuidagi skaleerida: halvim sai 1 ja parim 10 punkti ning ülejäänud paigutasin kuhugi vahepeale.

Siin ilmselt suurim erinevus peitubki — hindamise metoodikas. Mitte selles, et me otseselt mingid jubedad inimesed oleksime (nali, tegelikult muidugi oleme). Võiks edaspidi ka seda Eurovisiooni-skaalat proovida, kuigi see teeks võrdluse eelnevate aastatega jälle raskemaks.
JazZ- kirjutas:niisiis käitusin nagu endiste klassikaaslastega tänaval kokku juhtudes: tegin näo, et ei märganud.
:irw:

TOP 10 tuli tegelikult väga korralik. Kui üldse sel aastal midagi kuulata kannatas, siis enamik mahtus sellesse nimekirja.
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Eurovisiooni ühisvaatamine 2016

PostitusPostitas ruut » 16. Mai 2016, 09:22

Mulle jääb mõistmatuks kuidas Venemaa lugu niivõrd paljudele peale läks. Kui show ajal silmad kinni panna, polnud tegemist muuga kui keskpärase vene diskoga.
Võidulugu ei mäleta enam.
Kasutaja avatar
ruut
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 990
Liitunud: 23. Mai 2009, 22:31

Re: Eurovisiooni ühisvaatamine 2016

PostitusPostitas Kadii » 16. Mai 2016, 15:03

Leian, et uus hääletussüsteem on ikka väga põnev. Kui muidu oleks võinud juba enam-vähem poole žüriihääletamise peal magama minna, siis seekord oli põnevust ikka päris lõpuni. Eriti see rahvahääletuse neljas koht Poolale. Kuigi kui Austraalia võidu oleks saanud, oleks ka põnev olnud, et mis riigiga nad siis sõpsi hakkaks panema korraldamise pärast.
Pluss tegelikult on see poliitiline punktidejagamine põnev. Kuna lood on 95% ulatuses ikkagi superhalvad ja täiesti meeldejäämatud (isegi võidulugu, mäletan ainult seda visuaali, kus taha puu tekkis), siis muusika pärast nagunii enamasti midagi hinnata pole. Seekord siis kuidagi eriti aktuaalselt poliitiliselt põnevalt, kunagi oleks päris loll lugeda, et III maailmasõja lükkas lõpuks käima Eurovisiooni vastaseis Ukraina ja Venemaa vahel. Jääb üle loota, et Ukraina endale sellega nüüd pankrotti ei tekita. Või äkki see ongi Venemaa plaan.
Mingi hetk imestasime, kui Venemaa pidevalt ekraanil oli punktide saamise pärast, et kas Filipp Kirkorov seisab mingi kasti peal, et ta selline Hagrid seal teiste kõrval on, aga kiire guugeldamine näitas, et ta ongi päriselt Hagrid.

Aga lugude kohapealt - vaevu mäletan üksikuid katkeid väga üksikutest lugudest. Ma ei tea, miks ma iga aasta ikka ja jälle imestan, et kuidas suudetakse kokku saata 40+ superhalba lugu ja kui halvad teised kandideerijad olla võisid, et need parimateks arvati.
Pilt
Kasutaja avatar
Kadii
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 452
Liitunud: 03. Juuni 2010, 19:58

Eelmine

Mine Muusika

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 20 külalist