Suitsiidisalk

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Suitsiidisalk

PostitusPostitas Rain » 20. Jaanuar 2016, 13:27

Suitsiidisalk
Suicide Squad (2016)

Salajane valitsuse föderaalagentuur nimega A.R.G.U.S loob operatiivgrupi, mis koosneb maailma kõige ohtlikematest kurjategijatest ning mille otstarbeks on kuritegevuse vastu võitlemiseks kasutada neid armuandmist mitte väärivaid vange eluohtlikel missioonidel.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Re: Suitsiidisalk

PostitusPostitas Jolt » 20. Jaanuar 2016, 15:00

Esimene ametlik trailer.

Ma ei tea... selle filmi promo on ilmselt täitsa hästi õnnestunud ning see lugu sobib tolle klippide montaaži taustale hästi. Mõlemad mängivad ootamatutele pööretele. Lisaks on selles asjas mingi värske energia, mis Marveli malli järgi tehtud filmides nüüdseks puudub.
Sellele vaatamata on mul tugev kahtlus, kas tegemist on hea filmiga ka juhul, kui võtta seda kõige pinnapealsema meelelahutusena. Ei oska näppu peale panna, kuid miski on minus alates Comic Coni teaserist tekitanud skepsise.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

Re: Suitsiidisalk

PostitusPostitas Ralf » 20. Jaanuar 2016, 18:00

I love it!

Harley Quinn on lihtsalt väga kompu, midagi ei saa öelda -- minu selle aasta crush. Üleüldse tundub, et kaks tundi nende tegelastega veeta saab olema raju kogemus!

Pilt
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Suitsiidisalk

PostitusPostitas LiveForThis » 20. Jaanuar 2016, 18:48

Ootan seda eelkõige Jokkeri ja Harley Quinni tõttu. Aga eks mingi osa ootuste kruttimisel saab David Ayeri kaela ajada. Tore, et miskit pealtnäha naljakat ja sõgedat on tulekul. DC cinematic universe justkui vajaks seda.

Esimene treiler meeldis väga, kuigi Joel Kinnamani tegelase lause "Some kind of suicide squad" tegi juba siis väga ettevaatlikuks. See uus treiler veenis mind veelgi enam, et plot võib sellel asjal väga tühine olla ja kardetavasti võib juba esimese poole tunniga selge olla, et tervest salgast, kui Jokker ja Harley for obv reasons välja jätta, on meeldejäävad ainult paar liiget. Võiksin kohe ennustada, et lisaks Jokkerile ja tema nunnule paistavad silma ka Boomerang ja Deadshot. Võin ka eksida.

Aga jah, Jokkeri ja tema kaasa lugu, see on ainus, mis mind erutab. See superheros=bad guys teema on treilerite põhjal kuidagi eriti kulunud ja pehmeke, et raske seda tõsiselt võtta. See emotikon kirjeldab minu traileri reaktsiooni - :pööritus:
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Suitsiidisalk

PostitusPostitas Ronet » 20. Jaanuar 2016, 19:14

Deadshot on põmst selle kamba liider.

http://www.imdb.com/title/tt3139086/ <- Kui huvi on, soovitan vaadata. Batman on küll nimitegelane, kuid tegu on siiski Suicide Squadi animafilmiga.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Suitsiidisalk

PostitusPostitas ruut » 20. Jaanuar 2016, 19:33

Level kirjutas:http://www.imdb.com/title/tt3139086/ <- Kui huvi on, soovitan vaadata. Batman on küll nimitegelane, kuid tegu on siiski Suicide Squadi animafilmiga.

See on kuld, sekundeerin soovitust.

Treiler oli lõbus, ootan isegi pisut. Aga Leto tundub jätkuvalt suht pask.
Kasutaja avatar
ruut
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 990
Liitunud: 23. Mai 2009, 22:31

Re: Suitsiidisalk

PostitusPostitas eerik » 21. Jaanuar 2016, 11:13

Tule taevas appi kui sitt treiler tõenäoliselt heale filmile. Tõmbas haibitaseme kohe nulli. Üritan kuidagi David Ayeri ja algmaterjali najal siiski ootusärevaks jääda.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

Re: Suitsiidisalk

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 22. Jaanuar 2016, 08:10

eerik kirjutas:Tule taevas appi kui sitt treiler tõenäoliselt heale filmile. Tõmbas haibitaseme kohe nulli. Üritan kuidagi David Ayeri ja algmaterjali najal siiski ootusärevaks jääda.


Juhul kui siin pole sarkasminooti, siis ma nõustun täielikult.

Tiiser oli momeelest väga hea aga treiler Queen'i looga tundus filmi kuhugi kasti pandavat. Hooked on a Feeling oli lastele aga Bohemian Rhapsody on täiskasvanutele? :|
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu

Re: Suitsiidisalk

PostitusPostitas Rasmus » 22. Jaanuar 2016, 20:42

Kui veider CGI* välja jätta, on uus treiler suhteliselt imeline. Olen superkangelasefilmide osas nüüd juba üsna skeptiline, kuna Marvel on viimastel aastatel püsiva järjekindlusega tõestanud, et ka parimad ideed saab ilusti keskpärasteks filmideks muuta, ja noh, DC pole üldse väga midagi teinud, aga võib-olla tuleb "Suicide Squad" tõepoolest hea. Seekord on vähemalt põhjust loota.
LiveForThis kirjutas:Ootan seda eelkõige Jokkeri ja Harley Quinni tõttu. Aga eks mingi osa ootuste kruttimisel saab David Ayeri kaela ajada.
Sekundeerin. Ayeri osalus on omamoodi kvaliteedimärk.

*see "Fantastic Fouri" The Thingi moodi suur elukas ja tüüp, kelle käes mingi leek on
also, imestan, et keegi pole veel treilerist seda kummardamise gifi siia pannud
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Suitsiidisalk

PostitusPostitas eerik » 11. Aprill 2016, 10:05

Uus treiler on parem kui see eelmine.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

Re: Suitsiidisalk

PostitusPostitas ruut » 11. Aprill 2016, 10:08

Uus treiler oli äge, Leto Jokker tundub siiani (seninähtu põhjal obv) suht pask. Seetõttu juba ootan filmi, et näha.
Kasutaja avatar
ruut
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 990
Liitunud: 23. Mai 2009, 22:31

Re: Suitsiidisalk

PostitusPostitas Ralf » 12. Aprill 2016, 03:06

Viimati oli vist selle teise "Star Treki" filmi treileris nii häbitu naise poolalasti näitamine (kui Alice Eve lampi pesus oli järsku).

But still... :P

Spoiler :
Pilt
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Suitsiidisalk

PostitusPostitas mr.Hyde » 30. Juuli 2016, 21:27

Treilerid ja praeguseks suhteliselt "second rate" staariparaad jätavad külmaks. Minu jaoks ainukene positiivne noot kogu selle haibi juures on 21 piloodi lugu. https://www.youtube.com/watch?v=UprcpdwuwCg
I'm a quitter. I come from a long line of quitters. It's amazing I'm here at all.
Kasutaja avatar
mr.Hyde
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 15
Liitunud: 18. September 2005, 19:28

Re: Suitsiidisalk

PostitusPostitas Rasmus » 30. Juuli 2016, 22:06

mr.Hyde kirjutas:Treilerid ja praeguseks suhteliselt "second rate" staariparaad jätavad külmaks. Minu jaoks ainukene positiivne noot kogu selle haibi juures on 21 piloodi lugu. https://www.youtube.com/watch?v=UprcpdwuwCg

Ei meenu, et mõnes superkangelasefilmis varemgi erilist staaride paraadi näha oleks võinud. Igasugu Hemsworthid ja Evansid on ikka pärast superkangelaste kehastamist (maailma)kuulsaks saanud.
Treilerid on imo senimaani fantastilised olnud, aga eks ma olen natuke biased ka, kuna Margot Robbie võlus Harley Quinnina mu juba esimeste fotode ilmumise (lekkimise?) ajal ära.
Heliriba imelisuse osas peab nõustuma - ise nautisin äsja seda.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Suitsiidisalk

PostitusPostitas Kickflick » 31. Juuli 2016, 20:31

Esimene treiler meeldis väga, "Bohemian Rhapsody't" oli väga lahedalt kasutatud. Ootan väga, tõotab tulla lõbus ja üle vindi keeratud action. Ja minugi südame on võitnud juba Harley Quinn.
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

Järgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 45 külalist