Avastades Eikunagimaad

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Avastades Eikunagimaad

PostitusPostitas Asko » 20. Veebruar 2005, 19:20

Avastades Eikunagimaad
Finding Neverland

London, 1904. J.M. Barrie (Johnny Depp) on noor kirjanik, kes pole enda elus midagi saavutanud.
Ühel õhtul pargis koeraga mängides jääb ta vaatama nelja poisi ning nende lesestunud ema tegemisi. Barrie teeb nendega tutvust ning otsustab veidi jäädvustada nende koosveedetud aega. Sellest inspireerituna otsustab ta kirjutada näidendi lastest, kes ei taha suureks kasvada. Näidendi pealkirjaks saab "Peeter Paan".

Terviklikku tutvustust loe siit.
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
Kasutaja avatar
Asko
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 636
Liitunud: 28. Detsember 2004, 18:39
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas xR » 11. Märts 2005, 18:54

Vaadates treileli jättis film väga hea mulje- 5
Vaadates filmi, supper, väga hea- 9
Väga meeldis..näitlejad olid head..
Kasutaja avatar
xR
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 176
Liitunud: 11. Märts 2005, 18:50

PostitusPostitas Kama » 22. Märts 2005, 19:59

masterpiece
Kasutaja avatar
Kama
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 131
Liitunud: 21. Veebruar 2005, 20:43

PostitusPostitas Taavi » 21. Juuli 2005, 14:17

10++++++++
üks parimaid, mida viimastel aegadel näinud olen. Lihtsalt inimeste vahelistest suhetest, nende tegemistest, olemistest ning perekonnast rääkiv film. Sööbib iga inimese tunnetesse. Vähemalt mingil määral.
Selle filmi peaks iga inimene ära vaatama.
Taavi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1180
Liitunud: 17. Jaanuar 2005, 01:29
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas HelinaM » 08. Jaanuar 2006, 18:13

Väga ilus ja võluv film.
Kasutaja avatar
HelinaM
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 87
Liitunud: 08. Jaanuar 2006, 01:55
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas V » 17. Märts 2006, 17:27

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas mammuu- » 18. Märts 2006, 21:50

ülihea film , soovitan !
mammuu-
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 27
Liitunud: 15. Märts 2006, 17:24

PostitusPostitas Monk » 15. Aprill 2006, 14:42

Väga ilus film, kuid kindlasti mitte kõigi maitse, sest mõndade jaoks võib see film tunduda igavana. Ausalt öeldes olin isegi enne filmi vaatamist veidi pessimistlik, kuid kui juba vaatama hakkasin, siis jäingi vaatama, kuni lõpuni välja. Arvamus muutus sootuks: väga hea film on!
Fear can hold you prisoner. Hope can set you free. - "The Shawshank Redemption"
Kasutaja avatar
Monk
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 267
Liitunud: 02. Juuni 2005, 15:12
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitas LadyBug » 24. Aprill 2006, 21:53

Kohutavalt hea film...
nii veenvalt oskas see kirjanik rääkida( Johnny Depp)
Mulle läx küll hinge...
ilus film oli...!!
And really bad eggs.. Drink up me hearties yo-ho!:) Savvy?
Kasutaja avatar
LadyBug
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 662
Liitunud: 22. Aprill 2006, 12:36
Asukoht: oleneb olukorrast!:P

PostitusPostitas Weirdo » 03. Mai 2006, 18:26

Tõusis minu jaoks filmide seas esimesele kohale.

Kui lugesin telekavast tutvustust, siis teadsin kohe, et tahan seda näha. Tundus väga huvitav mu jaoks ning mu lootusi ei petetud. Tõesti vapustavalt hea film, rohkemgi, kui ootasin!

Meeletult ilus film tõepoolest, mõtlemapanev, nukker, lootustandev - lihtsalt kaunis masterpiece! Väga hästi üles ehitatud film. Lapsepõlve -ja unistusteteema - täpselt kümnesse minu jaoks. Mulle läks see film vägagi hinge. Näitlejatööd samuti meisterlikud. Eriti toredad olid need poisid. Silma jäi muidugi Freddie Highmore (Peter) - suur anne on tal minu meelest.
James Matthew Barrie oli väga hea inimene, tundub.

Nõustun Monkiga, et mõndade jaoks võib olla igav. Tegemist ikkagi draamaga ja mingit meeletut actionit ei ole mõtet oodata.
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas V » 07. Juuli 2006, 19:00

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas Nups » 13. Juuli 2006, 18:57

Lihtsalt suurepärane film, üks parimaid draamasid mida ma olen näinud. Õpetas mulle küll seda, et mitte kunagi ei tohi unarusse jätta seda lapsemeelsust ja nii tundub ju ka maailm palju ilusam, kas pole nii?
Ma ei tea, ma olen natuke teistsuguse mõtlemisega vb kui teie. Igaüks kas siis õpib või mõistab filmi, nagu tema seda läbi oma silmade nägi. Mina nägin seda väga-väga mõtlemapanevana, kuid samas lõbusana, lõpp oli aga jällegi kurb.
Kurvast lõpust rääkides, pean Weirdo'ga nõustuma. Freddie Highmore mängis tõesti suurepäraselt. Seal filmis oli ta ju üsna noor, kas pole? Ja juba selline anne näitlemiseks. Minu jaoks väga muljetavaldav.
Nups
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 17
Liitunud: 13. Juuli 2006, 11:59

PostitusPostitas Weirdo » 13. Juuli 2006, 20:02

Minu jaoks on see kõige parem ja erilisem film üleüldse. Kõige rohkem hinge läinud. Jah, see lapsemeelsus. Igas inimeses peaks seda säilima, kuid kahjuks unustavad paljud täiskasvanud, et ka nemad on kunagi lapsed olnud.

Film oli minu jaoks samuti mõtlemapanev. Ilmselt ka sellepärast, et mulle on lapsepõlve ja lapse-ema vaheline teema väga õrn ja oluline. Filmis oli küll palju lõbusat, kuid üldkokkuvõttes jätab see mulle nukra ja kurva mulje. Ja kui uurida veel natuke J.M.Barrie kohta ja Davies vendade kohta. Ääretult kurb, valus ja saatuslik tegelikult oli nende elu. Iseäranis Barrie elu. Tõepoolest peab tõdema, et on irooniline, kuidas selline rõõmus, lapselikke unistusi täis nagu raamat "Peter Pan" valmis läbi sellise valu ja selle mõjul. Ja muide - Peter tegelikult vihkas seda, et teda Peter Pan´iks kutsuti.

Mulle on James Matthew Barrie ääretult sümpaatne.Mul on ka väga hea meel, et Depp just selle rollis oli. See oli ka film tänu millele hakkasin Deppi vastu rohkem huvi tundma. Enne seda oli ta üks mu lemmikuid nagu näiteks Freeman, Cage jne., kelle enda eraelust ja isikust ma siiski midagi ei tea. Kuid peale "Finding Neverland" nägemist, hakkasin kohe ka Deppi kohta infot otsima.
Ja mis ta Barriena lõpus ütles Peteri ema kohta: "But in fact. She is, beacause she`s on every page of your imagination.", kehtis "päris-Barrie" kohta. Üks mu filmi lemmikkohti oli see, kui Barrie ja ta naine pärast õhtusööki kumbki oma tuppa lähevad ja kui Barrie oma toa ukse lahti teeb...
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas V » 13. Juuli 2006, 23:40

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas elza » 23. September 2006, 20:09

imeline ... lootust ning unistusi ülistav film ... nukkerönnelik ...

väga hea film ...
Kasutaja avatar
elza
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 28
Liitunud: 02. September 2006, 19:32

Järgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 18 külalist

cron