Amityville: Kurjuse ärkamine

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Amityville: Kurjuse ärkamine

PostitusPostitas Rasmus » 08. Juuli 2015, 16:49

Amityville: Kurjuse ärkamine
Amityville: The Awakening (2017)

Üksikema Joan (Jennifer Jason Leigh) kolib koos oma tütarde ja õnnetuse järel halvatuks jäänud pojaga vanasse odavasse majja, et poja kuluka ravi jaoks raha kokku hoida. Ei lähe kaua, kuni toimuma hakkavad seletamatud paranähtused, mille hulka kuulub ka poja äkiline paranemine. Pere vanim tütar (Bella Thorne) hakkab kahtlustama, et ema pole talle nende uuest kodust sugugi kõike rääkinud, ja mõistab peagi, et on kolinud kurikuulsasse Amityville'i majja.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Amityville: Ärkamine

PostitusPostitas Rasmus » 09. Märts 2016, 16:45

’Amityville: The Awakening’ Won’t Release Until Next Year

Masendav. Film on juba poolteist aastat valmis olnud ja nüüd siis napilt kolm nädalat enne linastust lükatakse veel aasta jagu edasi. Oleks ju loogiline, et õudukas, mille peaosas on Jennifer Jason Leigh, läheks praegu hästi kaubaks, aga küllap arvavad Weinsteinid siis midagi muud. Just oli uudis, et filmi ümberlõigatud versioon käis MPAA ees ja sai PG-13 reitingu kätte, mida nad siis veel viivitavad? Ausalt öeldes ei julge enam isegi uskuda, et see 2017. aastal välja lastakse, pigem jääb koos "The Ringi" uue osaga lõputusse ringlusesse.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

4/10

PostitusPostitas Ralf » 28. Juuli 2017, 00:36

Vägagi geneeriline õudukas, kus perekond kolib kahtlasse kopitanud majja, lastest kõige taplikum hakkab märkama põrandate kahtlast kriuksumist, võikad hirmuäratavad sündmused osutuvad publiku üllatuseks hoopis halbadeks unenägudeks ning pikapeale jõutakse järeldusele, et majas valitsevad kurjad väed, mis võivad ohustada kogu perekonda. Meeldis see kerge meta element filmis ning kõik halvatud pojaga seonduv mõjus suht creepylt (kondised kõverad invaliidid hirmutavad mind?!), aga muidu ei midagi märkimisväärset. Kohati meenutas "Pet Semataryt", sest see halvatud kutt James oli nagu Zelda sealt filmist.
Thomas Mann on vahva näitleja ja Terrence oli väga lahe tegelane. Taipasin, et õudusfilmidele tuleb kasuks, kui seal on mõni goofy tegelane nagu Stu "Screamist", kellega žanri fanaatik mugavalt samastuda saab.

Bella Thorne, kes muidu ilus tips on, nägi siin filmis mõne nurga alt välja nagu mees (või noh transvestiit?) talle valitud tumeda meigi pärast. (N)
Pilt

Palju kenam:
Pilt
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Amityville: Ärkamine

PostitusPostitas Rasmus » 22. August 2017, 23:56

Mulle meeldis. Mitte "oh kui hea film minge kõik kinno"-meeldis, aga siiski talusin ära ilma igasuguste probleemideta ja tuju halvaks ka ei läinud. Pigem läks vahepeal rõõmsaks, kuna see film on suht loll ja näitlemine on vahel nii sitt, et tõi naeratuse näole. Tuletas mulle MTV "Screami" meelde ja see kehvake sari mulle teadupoolest täitsa meeldib - just oma naiivsuses and all. Enivei ma mäletan juba mitme aasta tagusest ajast, kuidas Bella Thorne rääkis, et ta mängib uues "Amityville'is" ja on pool filmist alukate väel, ja no ma olen nüüd juba päris pikalt seda vaatepilti oodanud, nii et vähemalt mingigi rahulduse see linateos mulle tagas. Muidugi paras müsteerium, kuidas see film Eestis kinno jõudis samas kui Ameerikas tõmmati kavast indefinitely maha. Bääbää ma paar korda ehmatasin ka

Arvustus
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Amityville: Ärkamine

PostitusPostitas Spellbound » 24. August 2017, 16:19

Vihkasin igat minutit. Arvustus
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 51 külalist

cron