Netflix

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

Netflix

PostitusPostitas Soprano » 10. Jaanuar 2016, 05:22

Teeks siia üleüldise arutluse Netflix'i kohta. Küsige nõu, andke soovitusi või siis lihtsalt kiruge, kui halb see ikka on jne. Kõik on lubatud!
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Netflix

PostitusPostitas Ronet » 10. Jaanuar 2016, 06:04

Kui netflixile facebooki konto külge linkida, siis peaks nägema, mida sõber vaadanud/hinnanud on vms. :pööritus:
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Netflix

PostitusPostitas CM-Girl » 10. Jaanuar 2016, 09:53

Hetkel olen rahul. On mida vaadata. Sai ära vaadatud Archeri kuues hooaeg. :) Hea mugav.
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Netflix

PostitusPostitas Ralf » 14. Jaanuar 2016, 03:58

Konto tegin, aga kasutanud pole peaaegu üldse.
Ühel õhtul vaatasin pool tundi "The Hangoverit", et paari asja meelde tuletada, sest ma ei viitsinud seda alla laadima hakata. Muidu pole erilist vajadust olnud selle järele.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Netflix

PostitusPostitas Soprano » 14. Jaanuar 2016, 07:22

Olgugi et meil on IT-riik, siis sellistes teenustes nagu nt. Spotify, Netflix ja iTunes (mitte et seda ise kasutaks) olime siiani pidevalt tagaajaja rollis. Lõpuks saame nüüd ka oma väikeses konnatiigis uhkelt ringi käia ja pilduda fraase a la "nagu välismaal".
Hetkel olen sealt küll vaadanud vaid ühe stand-up'i ning suure püstijalakomöödia fännina saabki Netflix mult juba selle eest tublid plusspunktid, et muudab nende hankimise nüüd lihtsamaks. Natukene vara on veel muidugi hinnanguid ja värke anda, aga üks on kindel, et jään kasutajaks ka pärast esimest tasuta kuud. Kuna võtsime selle kalleima paketi kolme peale, siis tasub küll ja veel ära.
Samas tahaks ikka eestlase kombel kiruda ka. Mõtlesin, et hakkaks muuhulgas B99 seriaali nüüd siis legaalselt vaatama - lähemal uurimisel tuli aga hoopis 1-2 hooaegade üllatus (kolmas käib hetkel). Netflix'i oma toodangut ja veel loetuid seriaale on sealt muidugi mugav binge'ida, aga kahjuks muude jooksvate seriaalide jaoks peab ikka jääma vanade liistude juurde (hetkel). Filme ma tegelikult vaatan ka meelsamini kinos kui kodus, vähemalt lõppenud aasta päevik näitas nii. Äkki on vaja lihtsalt ümber harjuda vms.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Netflix

PostitusPostitas Ronet » 14. Jaanuar 2016, 07:33

Ma ei ajaks seda regiooni kaela. Isegi USA Netflixis on neid nädalast-nädalasse ilmuvaid seriaale üsna vähe.

Aga see eest peaksime alates veebruarist jooksvalt Better Call Saul'i uut hooaega nägema.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Netflix

PostitusPostitas Soprano » 14. Jaanuar 2016, 07:51

Level kirjutas:Ma ei ajaks seda regiooni kaela. Isegi USA Netflixis on neid nädalast-nädalasse ilmuvaid seriaale üsna vähe.

Eks see ongi suurim puudus/pettumus, millest varem eriti teadlik polnud. Samas polegi loogiline, et neil seal kõike oleks ja veel up-to-date. Sellisel juhul peaksid nad küsima hoopis teist hinda. Mu seriaalide nimekirjas on õnneks päris palju Netflix'i seriaale, et vähemalt need saab sealt mugavalt (ja legaalselt!) kätte.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Netflix

PostitusPostitas Jolt » 14. Jaanuar 2016, 09:43

The weapon of choice seriaalide vaatamiseks on ka USAs minu arusaamise kohaselt HULU. Nii et jah, päris "homses" me veel kohal ei ole. Mitte üksnes selles mõttes, et teenused pole Eestis.
Sellist universaalset "tahan midagi, maksan selle eest, saan soovitud meedia" teenust paraku veel ei eksisteeri. Või ka platvormi.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

Re: Netflix

PostitusPostitas Soprano » 15. Jaanuar 2016, 16:29

Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Netflix

PostitusPostitas Pixie » 15. Jaanuar 2016, 23:02

Pixie kirjutas:Kas meile saadaval oleva valikuga saab tutvust teha ainult pärast liitumist?
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Netflix

PostitusPostitas Soprano » 16. Jaanuar 2016, 20:41

Pixie kirjutas:Kas meile saadaval oleva valikuga saab tutvust teha ainult pärast liitumist?


Jäi silma selline uudis: http://tehnika.postimees.ee/3464307/net ... tuleb-appi
Aga kuna seal puudub veel hetkel Eesti regioon, siis on sul ilmselt lihtsam ära regada ja valikut oma silmaga vaadata.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Netflix

PostitusPostitas Cochrane » 27. Jaanuar 2016, 21:59

Sellele viimasele lisaks, et on mitmeid brauseri plug-ine, mis muudavad kasutamise mugavamaks. Chrome'i puhul nt Flix Plus, mis võimaldab Netflixi lehel eristada filme-seriaale, mida oled juba hinnanud ja/või vaadanud. Nii on uute ja nägemata asjade leidmine lihtsam.
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

Re: Netflix

PostitusPostitas Soprano » 03. Veebruar 2016, 17:07

Pixie kirjutas:Kas meile saadaval oleva valikuga saab tutvust teha ainult pärast liitumist?

Veel üks lehekülg, mis näitab riigiti valiku suurust ja uusi reliise:
http://unogs.com/countrydetail/?q=&cl=3 ... st=adv&p=1
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Netflix

PostitusPostitas Forzelius » 03. Veebruar 2016, 18:06

Läks täna cancelisse see subscription. Kasutasin kuu aja jooksul täpselt 0 korda.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Netflix

PostitusPostitas CM-Girl » 03. Veebruar 2016, 18:46

Jätkan kasutamist. Kasutan igapäevaselt (kui kodus olen). Hetkel küll "Archerit" põhiliselt vaadanud. :)
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Järgmine

Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist

cron